9417 відвідувачів онлайн

Україна майже вийшла на довоєнні показники експорту зерна, - Кубраков

зерно,ірландія

Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час телемарафону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо "Свобода"

"За ці два місяці вивезено вже понад 5,5 млн тонн аграрної продукції – йдеться лише про три порти, які працюють в рамках зернової ініціативи. Близько 250 суден в різні країни. 4 судна відправлено в рамках світової продовольчої програми в найбідніші країни Африки. Коридор працює і вже довів свою ефективність. За вересень було експортовано майже 4 мільйони тонн. Ми майже вийшли на ті цифри, які в нас були до війни", – сказав він.

"Я впевнений, що навіть в цьому місяці (ми відновимо темпи експорту зерна - ред). Якщо брати результати вересня – майже 4 мільйони тонн через три порти Одеси. Є ще Дунай (порахуємо), залізниця і вантажівки. Я думаю, що ми точно матимемо близько 6 мільйонів тонн експорту агропродукції за місяць. Це і є приблизні цифри, які у нас були до війни", – додав міністра.

За даними Кубракова, виробники вже практично звільнили свої склади від агропродукції, яка накопичувалася через українських портів.

"Практично звільнили. Вже йде мова про новий урожай, який збирається й експортується", – повідомив він

Топ коментарі
+2
африканці в захваті...
показати весь коментар
30.09.2022 12:18 Відповісти
+2
А давайте поменше язиком ляпати?
показати весь коментар
30.09.2022 12:18 Відповісти
+2
Сам придумав про мінімальний врожай?
Як син фермерів скажу - врожай цього року рекордний. Як не вивезти, то все згниє.
Звідки ви такі беретесь?
показати весь коментар
30.09.2022 12:19 Відповісти

Завантаження...