9188 відвідувачів онлайн
1 137 27

США нададуть Україні 55 мільйонів доларів для підготовки до зими

тепло,холод,опалення,обігрівач

Голова Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Павер, перебуваючи в Україні, заявила, що USAID надасть 55 млн доларів, щоб допомогти Україні підготуватися до зими на тлі розв’язаної РФ жорстокої війни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється в офіційному прес-релізі USAID.

"Ця допомога забезпечить ремонт і технічне обслуговування труб та іншого обладнання, необхідного для опалення домівок, лікарень, шкіл і підприємств по всій Україні.

Нову допомогу USAID безпосередньо отримають до семи мільйонів українців у 19 регіонах. USAID також забезпечить генераторами електроенергії та альтернативними джерелами палива лікарні, центри для внутрішньо переміщених осіб та притулки для соціально незахищених громадян, допомагаючи забезпечити українцям доступ до теплого житла взимку.

Допомога буде насамперед націлена на регіони України, які були спустошені війною Путіна, включаючи Чернігівську, Харківську, Київську, Миколаївську, Одеську, Запорізьку та Житомирську області", - йдеться у заяві.

Нове фінансування надається на додаток до допомоги USAID енергетичному сектору України з початку повномасштабного вторгнення РФ та допоможе Україні забезпечити постійне постачання опалення та гарячої води своїм громадянам, кажуть в USAID.

Допомога надається в рамках Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Топ коментарі
+4
зараз кожна копійка має йти в ЗСУ !!!!!

нехай у мене буде хоч 200 гр. хліба та буржуйка, але ЗСУ мають мати якнайбільше зброї !!!
показати весь коментар
06.10.2022 15:07 Відповісти
+4
показати весь коментар
06.10.2022 15:10 Відповісти
+4
Бабки они дают не Зеленскому, а народу Украины, который отстаивает ценности Западного мира в неравной схватке с ядерной недодержавой. Этой шестерке рыжего ублюдка лучше заткнуться и помалкивать.
показати весь коментар
06.10.2022 15:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бажано хімерами...

а як "зловити" кацапів на цю вудку, ми вже самі розберемось.
показати весь коментар
06.10.2022 15:05 Відповісти
зараз кожна копійка має йти в ЗСУ !!!!!

нехай у мене буде хоч 200 гр. хліба та буржуйка, але ЗСУ мають мати якнайбільше зброї !!!
показати весь коментар
06.10.2022 15:07 Відповісти
Поживи на 200 гр. в день хліба хоч тиждень, а потім пиши.
показати весь коментар
06.10.2022 15:09 Відповісти
попади в Марік, а потім розскажи....
показати весь коментар
06.10.2022 15:33 Відповісти
вони готували свої 200 грамів їжі перед своїм будинком без захисту ЗСУ
R.I.P.

показати весь коментар
06.10.2022 15:37 Відповісти
це - Маріупіль ....
показати весь коментар
06.10.2022 15:39 Відповісти
В голод люди і торф їли і так виживали. Але ти сам пробував? Відразу скажу, що ні. Я же з суперважкої ваги перейшов в легку за стислі терміни, скинув біля половини ваги без втрати спортивних результатів, при чому змінився так, що мене не взнавали, лише раз взнали і то по сумці і то спочатку спитали чи то я. І це при постійних тренуваннях і без усілякої хімії. Під кінець зрозумів буддійських монахів які на мізеру рису живуть день, бо вони не виконують важку фізичну роботу, це не казки про Шаолінь. І в холоді жив, не такому як в Україні взимку, і без буржуйки, і лише тому, що добре харчувався.
показати весь коментар
06.10.2022 16:07 Відповісти
А з рашиською шрапнеллю в голові не пробував жити ?
показати весь коментар
06.10.2022 19:55 Відповісти
А ти з мізками в голові не пробував, тоді можна щось розумне написати, не примітивно хамити як ти?
показати весь коментар
07.10.2022 14:21 Відповісти
У любого мера обласного центру чи області, голови пропуску на митниці,... стільки є в лише в готівці. В минулому депутат Волков взагалі любив спати на подушці, де було 6 млн. купюрами. З урахуванням, що це було років з двадцять, то можна множити в кілька разів.
показати весь коментар
06.10.2022 15:08 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2022 15:10 Відповісти
Конгресвумен:

"Поки ми надсилаємо Україні 60 мільярдів доларів допомоги, Зеленський робить фотосесії для журналу Vogue.

Ці люди думають, що ми не що інше, як купа лохів."

показати весь коментар
06.10.2022 15:11 Відповісти
показати весь коментар
06.10.2022 15:16 Відповісти
Бабки они дают не Зеленскому, а народу Украины, который отстаивает ценности Западного мира в неравной схватке с ядерной недодержавой. Этой шестерке рыжего ублюдка лучше заткнуться и помалкивать.
показати весь коментар
06.10.2022 15:16 Відповісти
Я звісно проти зебіла, але республіканці завжди виступають проти майже всіх рішень демократів, це звичайна політична гра
показати весь коментар
06.10.2022 15:21 Відповісти
До цих грошеи треба смотрящего .
показати весь коментар
06.10.2022 15:12 Відповісти
Так.з Америки.
показати весь коментар
06.10.2022 15:15 Відповісти
Ага, і потім дуже пильно стежити за "зеленими ручками"!
показати весь коментар
06.10.2022 15:13 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
06.10.2022 15:14 Відповісти
Омериканцы взялись за дело по-настоящему
показати весь коментар
06.10.2022 15:17 Відповісти
95кварталістам навіть на шуби не вистачає. Докиньте!
показати весь коментар
06.10.2022 15:23 Відповісти
Головне, щоб не осіло в чиіхось широких шараварах. Щоб звітували, за кожну копійку.
показати весь коментар
06.10.2022 15:27 Відповісти
до шароварів не дійде, осяде в стрінгах-95
показати весь коментар
06.10.2022 15:41 Відповісти
USAID надасть 55 млн доларів, щоб Зеленський поповнив свої офшори.
показати весь коментар
06.10.2022 15:48 Відповісти
Краще дайте ППО. Без неї все марно буде.
показати весь коментар
06.10.2022 16:03 Відповісти