9634 відвідувача онлайн

Для поранених окупантів немає місця в лікарнях Лисичанська, - Гайдай

поранені,лікарня

Вже закінчуються ліжко-місця у дитячій лікарні в Лисичанську, де до вторгнення Росії базувалася обласна дитяча клінічна лікарня.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, інформує Цензор.НЕТ

"Туди доставили ще близько тридцяти поранених загарбників та направлено додатковий медперсонал", - повідомив Гайдай.

Топ коментарі
+10
Най везуть їх до Якутії, Дагестану, Туви - там місць звільнилося багато...
показати весь коментар
09.10.2022 10:30 Відповісти
+10
Рашисты - выход есть ! Добивать недобитых гобленов и орков на месте. Это в вашем духе. А в детских больницах надо лечить детей, а не зеков, садистов, кадыровцев и прочую нечисть.
показати весь коментар
09.10.2022 10:47 Відповісти
+7
А зачем раненных репоедов лечить? Для чего тогда расея тратилась на мешки для трупов?
показати весь коментар
09.10.2022 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Най везуть їх до Якутії, Дагестану, Туви - там місць звільнилося багато...
показати весь коментар
09.10.2022 10:30 Відповісти
Можно лопатами раскопать в посадках кучу новых мест с деревянными кроватями.
показати весь коментар
09.10.2022 10:39 Відповісти
ЗСУ вже в Стельмахівці - 20 кілометрів від Сватово https://charter97.org/ru/news/2022/10/9/519161/
показати весь коментар
09.10.2022 10:42 Відповісти
А зачем раненных репоедов лечить? Для чего тогда расея тратилась на мешки для трупов?
показати весь коментар
09.10.2022 10:43 Відповісти
Пусть сдыхают суки, не жалко.
показати весь коментар
09.10.2022 10:45 Відповісти
Рашисты - выход есть ! Добивать недобитых гобленов и орков на месте. Это в вашем духе. А в детских больницах надо лечить детей, а не зеков, садистов, кадыровцев и прочую нечисть.
показати весь коментар
09.10.2022 10:47 Відповісти
На кладовищах расеї ще багато вільних місць ...
показати весь коментар
09.10.2022 10:50 Відповісти
Місце цієї мразоти не у лікарнях, навіть не на цвинтарі. Цю гидоту треба везти одразу на скотомогильню.
показати весь коментар
09.10.2022 10:52 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2022 10:57 Відповісти
Превратили детскую больницу в ветеринарную.
показати весь коментар
09.10.2022 11:24 Відповісти
А лікує їх хто? Мабуть медики місцеві ждуни сруцького міру. Бо не може порядна людина залишитись і лікувати тих потвор, які приперлись на нашу землю вбивати і знищувати все навкруги.
показати весь коментар
09.10.2022 11:44 Відповісти
Дайте им прививку от русской фашистской идеологии и отправьте обратно.
показати весь коментар
09.10.2022 11:46 Відповісти
Выглядит как фейк. Любой раненый кацап, если его ранение даст ему негодность к несению военной службы, добивается ударом в затылок на месте, а его ФИО и адрес передаются коллекторам-чеченцам, которые будут прессовать его родителей и жену и отнимут выплаченные бабки. Притом не сразу об этом заявляют, труп обычно 2 месяца повоняет, чтобы выплаты капали за него, которые распиливают тут же. Легкораненые же всеми связями пытаются убежать из Лисы назад на Россию, понимая первые два пункта. Там хоть есть шансы выжить и бабло получить. Может быть, и не фейк, просто кацапы долго соображают. Но когда они включат мозги, то именно так и будут поступать, я гарантирую это.
показати весь коментар
09.10.2022 13:29 Відповісти