8331 відвідувач онлайн

На ЗАЕС відновлено зовнішнє електропостачання, - Гроссі

заес

На Запорізькій АЕС відновлено зовнішнє електропостачання, яке було відключено внаслідок ранкового обстрілу віддаленої підстанції.

Про це повідомив голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі, інформує Цензор.НЕТ

"Наша команда на місці повідомила, що зовнішнє електропостачання Запорізької АЕС відновлено. Оператор Запорізької АЕС повідомляє, що сьогоднішнє ранкове відключення було спричинене обстрілом віддаленої підстанції, що підкреслює, наскільки нестабільною є ситуація. Нам потрібна зона захисту якнайшвидше", - написав Гроссі.

Завантаження...