11406 відвідувачів онлайн

Судно з 51.4 тис. тонн української пшениці прибуло до Кенії, - Мінагрополітики

зерно,ірландія

12 жовтня до порту Момбаса в Кенії прибув корабель Super Henry, навантажений 51,4 тис. т української пшениці.

ПРО це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням Міністерство аграрної політики та продовольства України. 

"Раніше Україна постачала в Кенію до 300 тис. тонн пшениці на рік, а в сезоні 2021/2022 до початку війни відвантажила рекордні 355 тис. тонн. Річна потреба країни в імпорті пшениці складає від 2-2.2 млн тонн на рік", - йдеться в повідомленні.

За 11-12 жовтня з українських портів вийшло 16 кораблів, які завантажені 385 тис. тонн агропродукції. Всього з початку роботи "зернового коридору" з України вийшло 325 кораблів із 7.2 млн тонн вантажу.

Топ коментарі
+4
Наші пруть продукцію, а Африка тягне руку за рашею, дивно якось.
показати весь коментар
12.10.2022 16:47 Відповісти
+4
Доходы поступают на офшорные счета агрохолдингов олигархов и % от этого владимсанычу с его подельниками. При чём тут бюджет воюющей Украины?
показати весь коментар
12.10.2022 16:56 Відповісти
+4
Тому що ніскільки. Зате ліхтар горить та яма заасфальтована.
показати весь коментар
12.10.2022 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це теж гуманітарна допомога?
показати весь коментар
12.10.2022 16:45 Відповісти
Спод1ваюсь, щи ми 11 не подарували. Чорно... м, ми з нашою в1йною, до само1 сраки.
показати весь коментар
12.10.2022 17:01 Відповісти
Наші пруть продукцію, а Африка тягне руку за рашею, дивно якось.
показати весь коментар
12.10.2022 16:47 Відповісти
ну и что нам с того? Какая цена нашей пшеницы в контракте? Но об этом ни слова...
показати весь коментар
12.10.2022 16:49 Відповісти
Якщо все правильно, чесно, то чому немає інформації скільки в бюджет поступило доходів, по якій ціні у фермерів купляють, по якій продають...
Дуже каламутно!...
показати весь коментар
12.10.2022 16:52 Відповісти
Доходы поступают на офшорные счета агрохолдингов олигархов и % от этого владимсанычу с его подельниками. При чём тут бюджет воюющей Украины?
показати весь коментар
12.10.2022 16:56 Відповісти
Тому що ніскільки. Зате ліхтар горить та яма заасфальтована.
показати весь коментар
12.10.2022 17:09 Відповісти
Надеюсь в Иран не зайдёт ни одного зёрнышка украинского зерна.
показати весь коментар
12.10.2022 16:54 Відповісти
Ликуем с вами!
показати весь коментар
12.10.2022 16:55 Відповісти
Уточните, кто ликует и с кем ликует, и по какому поводу ликует. Поподробнее.
показати весь коментар
12.10.2022 17:01 Відповісти
Сарказм. Нам подают эти зерновые коридоры , как какую-то победу, с чем я не согласен.
Я очень"рад" , что африканцы и арабы будут кушать дешевые лепешки. "Радуюсь" вместе с https://minagro.gov.ua/news/sudno-z-************-psheniceyu-pribulo-v-keniyu Міністерство аграрної політики та продовольства України.
показати весь коментар
12.10.2022 18:08 Відповісти
Так подробно?
показати весь коментар
12.10.2022 18:11 Відповісти
Просто отлично!
показати весь коментар
12.10.2022 18:12 Відповісти
Та насрати.
показати весь коментар
12.10.2022 17:08 Відповісти
Для України, яку кожного дня вбиває росія, це ну дуже "важлива" інформація... Хотілося б почути, що Кенія зробила для України , щоб "голодаючі" кенійці надалі мали змогу купити зерно і не вмерти з голоду?
показати весь коментар
12.10.2022 17:12 Відповісти
ми дуже раді...

Три чверті працівників у Кенії зайняті в сільському господарстві. Культивуються - чай, кава, кукурудза, зернові, цукрова тростина, фрукти, овочі. М'ясо-молочне тваринництво, також розводяться свині й кури.
Експортуються в основному чай та кава, імпортуються промислові товари, нафтопродукти тощо.

в обмін ми чекаємо чай,каву,кукурудзу,зернові,цукрову тростину,ананаси.
показати весь коментар
12.10.2022 17:42 Відповісти
***,.....круто!
показати весь коментар
12.10.2022 19:09 Відповісти
Це так курва зараз важливо!
показати весь коментар
12.10.2022 20:55 Відповісти