10862 відвідувача онлайн
23 564 75

ЗСУ вже наступного тижня можуть визволити Херсон, - Financial Times

зсу

Українська армія здатна визволити окупований Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Financial Times із посиланням на західних військових.

Видання звертає увагу на заклик зрадників України до російських окупантів негайно почати "евакуацію" населення з окупованої Херсонщини нібито "у зв'язку з обстрілами".

Також журналісти зазначають, що Україна може визволити Херсон і правий берег Дніпра вже наступного тижня.

Топ коментарі
+45
показати весь коментар
14.10.2022 10:43 Відповісти
+40
Дай Бог!
показати весь коментар
14.10.2022 10:36 Відповісти
+35
Не менее важно наступать по левому берегу от Запорожья, чтобы пнуть орков от ЗАЕС и перекрыть воду в Крым - мы не обязаны обеспечивать оккупанта, пусть уходят из Крыма.
показати весь коментар
14.10.2022 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дай Бог!
показати весь коментар
14.10.2022 10:36 Відповісти
Я б не поспішав,наші розстрілюють їх там як у тирі.
показати весь коментар
14.10.2022 11:30 Відповісти
А по нашим не стріляють? А Миколаїв обстрілюють, навіть не як у тирі. Впевнений Залужний знає як краще! Слава ЗСУ
показати весь коментар
14.10.2022 11:44 Відповісти
херсонські раки в Дніпрі голодують !!!!

показати весь коментар
14.10.2022 11:47 Відповісти
Але це буде порушення Оманських домовленностей !
показати весь коментар
14.10.2022 10:36 Відповісти
ЗСУ начхати на ті оманські домовленності
показати весь коментар
14.10.2022 10:38 Відповісти
яких саме ?
показати весь коментар
14.10.2022 10:54 Відповісти
Зе і ху.
показати весь коментар
14.10.2022 10:59 Відповісти
як яких? сухопутний шлях на Крим, вода на Крим, ЗАЕС - параші, південь - параші.
показати весь коментар
14.10.2022 11:33 Відповісти
То ви приймали участь у тих перемовинах?
показати весь коментар
14.10.2022 11:37 Відповісти
на чиємо літаку ЗЄ-лічка повертася з Оману в Україну ?
вау !на літаку сірого кардиналу буйла - патрушева-******* Око

показати весь коментар
14.10.2022 11:43 Відповісти
То ви ще і в одному літаку летіли?
показати весь коментар
14.10.2022 12:14 Відповісти
Они были и содержание скрывается .Ввиду доказанной подлости персонажей вопрос неуместен.
показати весь коментар
14.10.2022 13:16 Відповісти
Зрозуміло..... )))))
показати весь коментар
14.10.2022 13:22 Відповісти
Публічний посил фуйла за руським кораблем у питанні переговорів у рамках оманських домовленностей?
показати весь коментар
14.10.2022 11:32 Відповісти
Херсон за "оманськими домовленностями" ще могли нам залишити якраз - така собі "косточка" для "хом`ячків" - хай "героічно радіють" з епопеі "звільнемо Херсон" і на тому "заспокояться"
показати весь коментар
14.10.2022 15:17 Відповісти
На заході теж є своя арестовщина.
показати весь коментар
14.10.2022 10:38 Відповісти
показати весь коментар
14.10.2022 10:38 Відповісти
Не менее важно наступать по левому берегу от Запорожья, чтобы пнуть орков от ЗАЕС и перекрыть воду в Крым - мы не обязаны обеспечивать оккупанта, пусть уходят из Крыма.
показати весь коментар
14.10.2022 10:38 Відповісти
Так не годиться. За здачу ЗАЕС клоун вже отримав оманське бабло.
показати весь коментар
14.10.2022 10:52 Відповісти
А хіба в 2014 було пройопано ЗАЕС?
показати весь коментар
14.10.2022 11:01 Відповісти
від кого в 2014 було звільнено 9/9 запорізької області?
показати весь коментар
14.10.2022 12:17 Відповісти
Думаю тема воды слишком приукрашена. Она была перекрыта лет 7 наверно и ничего особенного это не изменило. Ложить наших ребят ради этой цели точно не стоит. А вот в целом да.... я живу в Запорожье. От постоянных обстрелов С-300 город и область конечно очень страдают. Выбив их из области, стало бы легче. Но этих тварей там как говна. Точнее почему как? Это и есть свинособачее дерьмо.
показати весь коментар
14.10.2022 11:01 Відповісти
Дивилася сьогодні карту,приємно було бачити,що є успіхи і на цьому етапі
показати весь коментар
14.10.2022 11:24 Відповісти
Дай Боже!
показати весь коментар
14.10.2022 10:41 Відповісти
показати весь коментар
14.10.2022 10:41 Відповісти
Ото сомів буде... і раків
показати весь коментар
14.10.2022 10:48 Відповісти
Я переживаю за наших тваринок, які попробували м'ясо орків
показати весь коментар
14.10.2022 11:17 Відповісти
Бл*дські ці питання За*бують.
показати весь коментар
14.10.2022 12:19 Відповісти
Казкарі- газетярі.
показати весь коментар
14.10.2022 10:43 Відповісти
показати весь коментар
14.10.2022 10:43 Відповісти
Я думал зажарили и в пакет сложили
показати весь коментар
14.10.2022 11:16 Відповісти
не кажите гоп (я тільки ЗА - але чи не зарано це писати?)
показати весь коментар
14.10.2022 10:43 Відповісти
Таке собі, ми м'ясом закидувати не звикли так що ні, до того ж кацапи навели додаткові переправи й нагнали через них купу людей та техніки.
показати весь коментар
14.10.2022 10:44 Відповісти
Ой не люблю я ці "наступного тижня", особливо від західних журналістів)
показати весь коментар
14.10.2022 10:45 Відповісти
це Financial Times хоч знає де той Херсон знаходиться?
показати весь коментар
14.10.2022 10:46 Відповісти
Ого, "фінансисти" посилаючись на західних військових... Прогнози ще африканські шамани не робили.
показати весь коментар
14.10.2022 10:46 Відповісти
- Моню, що там у вас відбувається в Одесі?
- Так Росія трохи воює C HATO.
- Ну і як успіхи?
- Росія втратила крейсер, 70
тис. своїх солдатів, 200 літаків і ще там по дрібниці.

- А що НАТО?

-Ой, Семо, ти не повіриш, НАТО ще не приїхало
показати весь коментар
14.10.2022 10:47 Відповісти
Ганьба за такі анекдоти. Це вже за гранню фолу:

- мінімум 10к полеглих українських захисників,

- мінімум 100к полеглих мирних жителів,

- збитки інфраструктури на мінімум 300 млрд $.

Зато посміялись, що "НАТО ще не приїхало".
показати весь коментар
14.10.2022 12:59 Відповісти
- це війна і тут інакше не буває. єдиний плюс, що москалів більше лягло!
- брехня! цивільних підтверджених в рази менше.
- брехня! ніхто толком ще і не починав рахувати. всі цифри тупо зі стелі беруться і втрати москалів тут знову більші.
показати весь коментар
14.10.2022 13:11 Відповісти
По дереву постукали? Та дай Боже, дай Бог... Смерть рашистським окупантам! Слава ВСУ! Слава Україні!
показати весь коментар
14.10.2022 10:48 Відповісти
напевно Financial Times з-за океану краще видно
показати весь коментар
14.10.2022 10:50 Відповісти
Тільки навіщо розповідати наперед?
Набагато радісніше читати про ВИЗВОЛЕНІ села та міста!
Зі святом всіх нас!
показати весь коментар
14.10.2022 10:51 Відповісти
вони всі очікують на перемоги,не здивуюсь коли вони грають на тоталізаторі ,та роблять ставки скільки ЗСУ звільнять території..Для них це ШОУ..дають гроші..дають зброю і хочуть перемог
показати весь коментар
14.10.2022 10:57 Відповісти
ага
показати весь коментар
14.10.2022 10:56 Відповісти
Наперед дійсно не треба....
А сьогодні бажаю здохнуть всім мобілізованим і немобілізованим росіянам і їх родинам.Нехай таких виродків більше не буде на Землі!
показати весь коментар
14.10.2022 10:59 Відповісти
Аmen 🙏🙏🙏🙏
показати весь коментар
14.10.2022 11:43 Відповісти
Господи Помоги . Будет повод выпить вискаря
показати весь коментар
14.10.2022 11:04 Відповісти
Віскаря можна і без того, а от за визволення Херсону треба гарного кон'яку. І не забувати донатити на ЗСУ! 🙏🙏🙏
показати весь коментар
14.10.2022 11:46 Відповісти
Financial Times
показати весь коментар
14.10.2022 11:05 Відповісти
Вот тут перегибать тоже не стоит. Что значит ни за год? Дальнобойное вооружение позволяет уничтожать логистику и теже грады, с которых хоронят города. Авиация тоже уже особо парашинская не летает. С чего они город уничтожат? С калашей расстреляют?

Залужный давно доказал свою компетентность. Думаю и в этом случае вопрос решит, да так, что орки ох"еют
показати весь коментар
14.10.2022 11:13 Відповісти
Це якісь зрадой@б)))Такої херні нагородив, що ніби ЗСУ не показали ще як можуть контратакувати(особливо Харківська обл.)
показати весь коментар
14.10.2022 15:58 Відповісти
Дико плюсую +++++ . Я вообще в шоке на ровном месте заварить такую кашу . Отдыхать так никто и не поехал , пересрали все бизнес ,отдых . Так еще и людей живых убивают за ***** . Просыпаешься , а москалей нет , и никто не помнит кто это был ,
показати весь коментар
14.10.2022 11:10 Відповісти
****-лы хреновы.....т С лета пиз-те об освобождении. Нам в Херсоне каждый такой пиз-ж как соль на рану.
показати весь коментар
14.10.2022 11:11 Відповісти
верь Таймсу
показати весь коментар
14.10.2022 11:16 Відповісти
Может вы еще посоветуете верить Зеленскому и Арестовичу?
показати весь коментар
14.10.2022 11:19 Відповісти
ага
показати весь коментар
14.10.2022 11:22 Відповісти
Їх не можна серйозно сприймати, тим паче, що це FT.
показати весь коментар
14.10.2022 11:48 Відповісти
освобождать Херсон не рационально , его нада окружить
показати весь коментар
14.10.2022 11:15 Відповісти
Вы сравниваете красное и квадратное. Логика это не ваше.
показати весь коментар
14.10.2022 11:21 Відповісти
Вірю в ЗСУ, і не вірю у швидке звільнення Херсона.

Вибачте, але якісь "експерти" щотижня обіцяють звільнення Херсона, до якого чисто фізично ще десятки километрів, не враховуючи площу самого міста.

І невідомо, скільки точитимуться міські бої!
показати весь коментар
14.10.2022 11:20 Відповісти
Які міські бої?якщо запахне смаженим буде плановое перегрупування кацапів через Дніпро на ґумових качечках
показати весь коментар
14.10.2022 11:28 Відповісти
Вибір є - або на матрасі на лівий берег, або на концерт Кобздона!
показати весь коментар
14.10.2022 11:36 Відповісти
Для зрадо...ов из серии верю, не верю, с лета обещаете и так далее и тому подобное...
Итак... для любого успеха на фронте требуется создать соответствующие условия.
В Правом берегу и под Херсоном такие условия постепенно были созданы.
Вся группировка противника измотана непрерывными боями, подкрепление и снабжение идёт небольшими партиями по ниточкам временных мостов и переправ. С начала наступательных действий занимаемая рашистами территория СОКРАТИЛАСЬ на одну треть. Посмотрите карты DeepStateLive. Противник непрерывно поражается артой и высокоточным оружием.
Есть большая вероятность, что еще один прорыв обороны враг не выдержит и расколется на две части, которые затем будут разбиты по отдельности. До самого Херсона от Посад-Покровского 25 км. Уличные бои? Долго там невозможны, если город будет отрезать от переправ в районе Новой Каховки. Все, ну буквально все говорят, что этой группировке достаточно скоро придёт конец.
И только зрадо...ы на Цензоре другого мнения ) Ну это диагноз.
Пережить там зиму рашистам будет нереально тяжело. И вероятнее всего они побегут еще до начала декабрьских заморозков.
показати весь коментар
14.10.2022 12:49 Відповісти
Щось це занадто навіть не фантастично, а... арестовично. Розвалити ту навалу орків на півдні за тиждень?
показати весь коментар
14.10.2022 12:57 Відповісти
мапа каже що наш наступ стоїть вже декілька діб.

не варто плодити авдиторію арестовича зайве.
показати весь коментар
14.10.2022 14:54 Відповісти
дай Бог чтобы так стало!
показати весь коментар
14.10.2022 17:03 Відповісти