5154 відвідувача онлайн
965 12

Російські хакери атакували сайт президента Болгарії

хакер,фейк,дезінформація

Хакери з РФ атакували сайт адміністрації президента Болгарії Румена Радєва.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на РБК-Україна.

Сайт адміністрації президента Болгарії зазнав масованої DDoS-атаки, проте вміст сайту жодним чином не постраждав.

"Кібератака сталася з російського міста Магнітогорська. Не ясно, чи була вона здійснена одним хакером або групою хакерів", - заявив заступник генпрокурора Болгарії Борислав Сарафов.

Він нагадав, що це не перша кібератака з боку РФ. У квітні цього року росіяни вже атакували сайти офіційних структур країни.

З часом стало відомо, що відповідальність за кібератаку на Болгарію взяло на себе російське угруповання Killnet. Мотивом атаки стала "зрада Росії та постачання зброї Україні".

Топ коментарі
+2
Просто у рашистських пабліках дуже сильно підгорає, що Болгарія допомагає Україні зі зброєю
показати весь коментар
16.10.2022 10:07 Відповісти
+2
У Варшаві проходить «референдум» про передачу посольства рф у власність польської столиц
показати весь коментар
16.10.2022 10:09 Відповісти
+1
а 16 мобиков съ...бали из центра комплектации в Ростовской области, прихватив пару автомобилей и пулеметы на всякий случай(случаи ведь разные бывают). Новые махновцы, так сказать...
ПЫСЫ: к хакерам они скорее всего отношения не имеют никакого
показати весь коментар
16.10.2022 10:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А цей вже чим не догодив кацапам?
показати весь коментар
16.10.2022 10:00 Відповісти
а 16 мобиков съ...бали из центра комплектации в Ростовской области, прихватив пару автомобилей и пулеметы на всякий случай(случаи ведь разные бывают). Новые махновцы, так сказать...
ПЫСЫ: к хакерам они скорее всего отношения не имеют никакого
показати весь коментар
16.10.2022 10:05 Відповісти
я б не дуже на махновців, бо як виявляється - анархія таки мать порядку!
показати весь коментар
16.10.2022 10:19 Відповісти
В районе Геническа бавовна, похоже на склад БК...
показати весь коментар
16.10.2022 10:05 Відповісти
Просто у рашистських пабліках дуже сильно підгорає, що Болгарія допомагає Україні зі зброєю
показати весь коментар
16.10.2022 10:07 Відповісти
нехай дальше обнімаються з путлером.. проснуться в сибіру за колючкой
показати весь коментар
16.10.2022 10:08 Відповісти
У Варшаві проходить «референдум» про передачу посольства рф у власність польської столиц
показати весь коментар
16.10.2022 10:09 Відповісти
альоши з пiд гори налетіли...🤣
показати весь коментар
16.10.2022 10:14 Відповісти
іра се, в ньго сайт є...
показати весь коментар
16.10.2022 10:16 Відповісти
Я дуже частенько в Болгарії. Відразу скажу болгари сильно почали перевщуватися проти росії після 24 але совка багато бо пропаганда на тв сильна .( В усьому виновата Америка)
показати весь коментар
16.10.2022 11:48 Відповісти
А когда руцкие хацкеры втручались в выбары *********** США майкрософт тихонько засунул язык себе в жопу. вместо того щоб рубануть весь свой софт на теретитрии параши. пусть учат линукс ******))))
показати весь коментар
16.10.2022 14:47 Відповісти