19442 відвідувача онлайн

Посольство Єгипту в Києві закликало своїх громадян залишити Україну якнайшвидше

посольство,єгипет

Про це повідомило видання Egypt Today, передає Цензор.НЕТ.

"Усім членам єгипетської громади на території України радять виїжджати, скориставшись доступними наземними маршрутами із сусідніми країнами", – йдеться в повідомленні.

Так, у посольстві Єгипту закликали своїх співвітчизників виявляти максимальну обережність під час від'їзду й не перебувати транзитом у небезпечних зонах чи поблизу них.

"Будь-хто, хто вирішить не залишати Україну, має оновити свої дані в посольстві, щоб бути в курсі будь-якої майбутньої інформації про події в країні", – зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+19
Зерна ********* не давать! Пусть сосут у *****!
показати весь коментар
16.10.2022 11:38 Відповісти
+14
Информационная война, направленная на нарастание паники как внутри Украины, так и среди граждан стран НАТО, что якобы что-то страшное готовится.
В показухе кацапам нет равных, пытаются как можно сильней всех напугать, чтобы НАТО само продавило Украину к переговорам.

"Или переговоры, или армагеддон" - вся простая мысль путлера, озвученная его многочисленными друзьями, а также теми, кто готов продать Украину, чтобы собственноё благосостояние не пострадало.
показати весь коментар
16.10.2022 11:53 Відповісти
+11
навіть не знаю як прокоментувати цю блискавичну реакцію

дев'ять місяців аналізували, допоки второпали, що в Україні небезпечно, бо війною раша прийшла

жінка за такий час народити дитину встигнути може
показати весь коментар
16.10.2022 11:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проснулись .
показати весь коментар
16.10.2022 11:37 Відповісти
шось ********* знають за піраміди
показати весь коментар
16.10.2022 11:37 Відповісти
КОНТРНАСТУП по освобождению Херсона и луганщини - https://www.youtube.com/watch?v=BBkXmLeFlfA&feature=emb_imp_woyt вчорашня пiсня
показати весь коментар
16.10.2022 11:39 Відповісти
головне зеленню втовбачити в капустяні бошки, що україньський наступ відбудеться в Закарпатті з відволікаючим ударом з Волині...
ті повірять, бо не відтрускавечілися по географії.
показати весь коментар
16.10.2022 11:46 Відповісти
У нас на Донбасі цих пірамід навалом...терикони називаються.
показати весь коментар
16.10.2022 11:43 Відповісти
і хто мені після цьогo скаже скаже, що не українці Чорне Море викопали? - та ми гори насипали!
показати весь коментар
16.10.2022 11:49 Відповісти
Тыць , та й розвиднiлось. Походу, они грохнулись с пальмы.
показати весь коментар
16.10.2022 11:37 Відповісти
Зерна ********* не давать! Пусть сосут у *****!
показати весь коментар
16.10.2022 11:38 Відповісти
Це що, якийсь "грандіозний шухєр" готується?
показати весь коментар
16.10.2022 11:38 Відповісти
разве что ядерка,все остальное уже давно используеться,ну разве что поход алкочмобиков с бульбодеревяными военами на киев,львов и ламанш за 2 дня.
смотрю на учения этих долбичей лукашенковских и не могу перестать ржать,это же сладкая булочка для тро не то что зсу и арты разной заубежной_)
показати весь коментар
16.10.2022 11:41 Відповісти
навіть не знаю як прокоментувати цю блискавичну реакцію

дев'ять місяців аналізували, допоки второпали, що в Україні небезпечно, бо війною раша прийшла

жінка за такий час народити дитину встигнути може
показати весь коментар
16.10.2022 11:38 Відповісти
Им "не просто"... У них кацапы тоже АЭС будують...
показати весь коментар
16.10.2022 11:41 Відповісти
Так це ж стратегічнии партнер США .
показати весь коментар
16.10.2022 11:45 Відповісти
Та вы еще затравите байку, шо герой советскага сааюза Нассер - друг англосаксов... посмеемся вместе.
показати весь коментар
16.10.2022 15:46 Відповісти
Просто хотять нас злякати і також разні посольства а Києві.
показати весь коментар
16.10.2022 11:42 Відповісти
Китайці також закликав своїх покинути територію України, навіть трохи раніше египтян, бо в них раніше доба починається.
показати весь коментар
16.10.2022 11:53 Відповісти
Х-ва новина. Видно, х-ло попередило свого союзника про намір завдати ядерного удару. Треба чекати подібного від індусів і китайців...
показати весь коментар
16.10.2022 11:44 Відповісти
Китайці вже закликали своїх громадян до виїзду. Завтра будуть індуси. Якийсь грандіозний шухер має бути.
показати весь коментар
16.10.2022 11:54 Відповісти
По ситуації на сьмому кілометрі такого не скажеш. Китайців там як собак не стріляних і ніхто нікуди не збираеться.
показати весь коментар
16.10.2022 12:29 Відповісти
Або хочуть паніку посіяти.
показати весь коментар
16.10.2022 11:58 Відповісти
Для України думаю Єгипет не має жодного значення
показати весь коментар
16.10.2022 11:45 Відповісти
Взагалі оці іксперти дістали.Розмовляв із знайомим зенітником,на побивку приїжджав,радить світломаскування дотримуватись,«мопеди»часто на світло летять.
А по телемарафону один чиновник високопоставлений глаголить,що з 23.30 можна вмикати вуличне освітлення.
показати весь коментар
16.10.2022 11:46 Відповісти
Якщо на світло то яким чином вони пролітають сотні кілометрів з тисячами освітлених точок і не вражають жодної по дорозі. А летять далі.
показати весь коментар
16.10.2022 11:55 Відповісти
то певно такий зенітчик. якби було б так, то включай потужну лампу на пустирі і лови на неї мопедів як метеликів чи хрущів.
показати весь коментар
16.10.2022 12:38 Відповісти
Та зенітник такий собі,воює з першого дня війни.
А комусь від цього на дивані смішно.Шахід летить на світло при пошкодженні деяких систем,як от навігація,втрата управління.
Якщо комусь там дуже смішно.
показати весь коментар
16.10.2022 13:18 Відповісти
Краще дотримуватись світломаскуаання....береженого Бог береже.
Ми під Бородянкою на початку березня навіть камін запалювали,вікна зашторювали,але було боязно...щоб бліків не було на вулицю.
показати весь коментар
16.10.2022 15:35 Відповісти
Надіюся вони більше і не повернуться. А взагалі всім цим арабам мусульманам треба закрити в'їзд в Україну
показати весь коментар
16.10.2022 11:49 Відповісти
Що буде, якщо кацапня застосує ядерку по Україні, і Захід ніяк на це не відповість?
показати весь коментар
16.10.2022 11:51 Відповісти
Перший удар буде показовий, типу залякування. Можливо у чорному морі. Тоді й можна аналізувати реакцию.
показати весь коментар
16.10.2022 11:58 Відповісти
показати весь коментар
16.10.2022 11:53 Відповісти
Я такої ж думки.
показати весь коментар
16.10.2022 12:00 Відповісти
Американська газета The Washington Post заявила, що Іран збирається передати Росії балістичні ракети класу "земля - земля" для війни проти України.
Перша партія ракет Fateh-110 і Zolfaghar уже готується на заводах в Ірані. Це балістичні ракети малої дальності, здатні вражати цілі на відстані 300 і 700 км відповідно. Джерело:

показати весь коментар
16.10.2022 13:03 Відповісти
Ноти про евакуацію чули від: Китаю, Єгипету, Казахстану - усі опосередковано з рашою. Як варіант, хучуть посіяти паніку (вкотре)
показати весь коментар
16.10.2022 12:01 Відповісти
Египтяне при помощи советского союза отобрали у англичан Суэцький канал
Цивиллизованные страны создают , а ДИКАРИ ВСЕГДА ВОРУЮТ.
показати весь коментар
16.10.2022 12:27 Відповісти
Пару тижнів тому з мацкви всіх втікали і що....
показати весь коментар
16.10.2022 12:07 Відповісти
Кацапам не вдалося створити паніку так дружні єгиптяни допомагають ))) Марно стараються.
показати весь коментар
16.10.2022 12:09 Відповісти
Ещё одна фейковая психологическая атака орков .....Пуйло попросил ************ из Китая и Египта сделать испуганое лицо и свалить из Украины..

Блефует Вова ой как блефует!!! Он в истерике ,и панике....украинцы забирают Херсон!!
показати весь коментар
16.10.2022 12:18 Відповісти
Элементы информационной войны....пока наши сейчас штурмуют Берислав и прочее на Херсонщине мы ещё не раз увидим истерические сценки по типу "Ой Галя шо будет шо щас будет!!!" и "Держите меня семеро"))
показати весь коментар
16.10.2022 12:22 Відповісти
Египет - ещё одна шестерка раши
показати весь коментар
16.10.2022 12:24 Відповісти
Щось всі тікають з далеко не дружніх нам країн : Казахстан ,Китай тепер Єгипет і все це робится спеціально що б посіяти паніку ,хто в цьому зацікавлений всі добре знають.
показати весь коментар
16.10.2022 12:27 Відповісти
🤣🤣🤣Хорошо сказал Портников , « что завтра пророссийская газета в Италии напишет , что со стапелей раши сошла ядерна подлодка. Трепешите»

раша питается через своих шестёрок создать в Украине панику . ВОТ НЕ ПРОДАВАТЬ ЗЕРНО ЕГИПТУ

рекомендую : ПОРТНИКОВ: Жадібність Ілона Маска. Деградоване хворе російське суспільство.

Собачий лай Соловйова

https://youtu.be/s8MdHHLgooI
показати весь коментар
16.10.2022 12:35 Відповісти
Вчера Китай, сегодня Египет . . .
показати весь коментар
16.10.2022 13:07 Відповісти
"Дяденька, проснитесь: вы какаете!" (с)
показати весь коментар
16.10.2022 14:18 Відповісти
пуйло вже не знає,чим нас ще налякать...
Вони ракети купують,мопеди...спершу нехай одінуть,обують та нагодують армію,а також забезпечать ліками.орки мочою лікуються...