Росіяни розпочали евакуацію зрадників з Херсонської області до окупованого Криму, - Генштаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу.
"Окупанти посилюють фільтраційні заходи у Херсонській області та розпочали процес евакуації так званих "державних" установ. За наявною інформацією, з Херсона на тимчасово окуповану територію АР Крим вивозять співробітників та майно банків і пенсійного фонду", - зазначається у повідомленні.
@NashaCanada
·
https://twitter.com/NashaCanada/status/1581626283200421889 4 ч
Откуда берутся соловьевы и скабеевы? А почему вы не спрашиваете, откуда берутся лобковые вши?
В обществе, которое соблюдает элементарные правила гигиены - эта гадость не заводится.