Україна буде ініціювати ембарго на російські добрива, - Мінекономіки

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на пресслужбу Кабміну, про це повідомила за підсумками онлайн-зустрічі з асоціаціями хімічної промисловості перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.
"Ми будемо ініціювати через МЗС включення до наступного пакету санкцій ЄС проти рф заборони на купівлю російських добрив. Європа діє в цьому напрямку послідовно, але все ще недостатньо рішуче", – заявила Свириденко, яка також очолює Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики.
На її думку, тільки повна заборона російського експорту може зупинити війну проти України.
Топ коментарі
+5 Bodalux
показати весь коментар
18.10.2022 01:52 Відповісти Посилання +3 Small Jerboa
показати весь коментар
18.10.2022 02:45 Відповісти Посилання +2 gassab
показати весь коментар
18.10.2022 01:56 Відповісти Посилання