11516 відвідувачів онлайн
1 531 11

Україна буде ініціювати ембарго на російські добрива, - Мінекономіки

добрива

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на пресслужбу Кабміну, про це повідомила за підсумками онлайн-зустрічі з асоціаціями хімічної промисловості перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

"Ми будемо ініціювати через МЗС включення до наступного пакету санкцій ЄС проти рф заборони на купівлю російських добрив. Європа діє в цьому напрямку послідовно, але все ще недостатньо рішуче", – заявила Свириденко, яка також очолює Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики.

На її думку, тільки повна заборона російського експорту може зупинити війну проти України.

Топ коментарі
+5
Мені здається, що кацапські добрива підв'язані до зернових угод, тому їх торгівлю не обмежать
показати весь коментар
18.10.2022 01:52 Відповісти
+3
Санкції з добрив ЗНЯЛИ за "зерновий коридор".
показати весь коментар
18.10.2022 02:45 Відповісти
+2
менi також зерновi угоди будуть 2023
показати весь коментар
18.10.2022 01:56 Відповісти

Завантаження...