8197 відвідувачів онлайн
2 854 19

На Київщині почалися тимчасові відключення світла

електроенергія

В Київській області вранці 21 жовтня знову почалися тимчасові відключення електроенергії.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"В області спостерігається зростання споживання електроенергії. У зв'язку з цим у регіоні з 9:20 вимушено почалися тимчасові відключення", - написав він у телеграмі.

Кулеба закликав усіх мешканців області до тотальної економії електроенергії.

"Це стосується всіх. Вимикаємо зайві електроприлади. Від чайників до енергообігрівачів. Від прасок до пральних машин. Не вмикаємо жодного енергоємного приладу! Росіяни завдали ударів по нашій енергетичній інфраструктурі. Будьте відповідальні! Споживаємо економно", - додав голова Київської ОВА.

Топ коментарі
+6
не бреши - посидеть 4 часа без света вообще не проблема
по сравнению с теми кто живет в прифронтовой зоне или в окопа
показати весь коментар
21.10.2022 11:34 Відповісти
+3
выключите шаурмичные и колесо обозрения... а заодно и бункер с опой
показати весь коментар
21.10.2022 11:18 Відповісти
+2
А что земрази скажут по этому поводу? Не знали или просто хозяев - кацапов не трогают и не обижают? - Сім'я командувача російськими трупами в Україні Суровікіна володіє в Україні нерухомістю на суму близько 2 млн долларі
показати весь коментар
21.10.2022 11:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тут Кулеба. Там Кулеба. А світла не ма.
Ще одне таке закликання і вночі перегруз буде.
показати весь коментар
21.10.2022 11:07 Відповісти
не бреши - посидеть 4 часа без света вообще не проблема
по сравнению с теми кто живет в прифронтовой зоне или в окопа
показати весь коментар
21.10.2022 11:34 Відповісти
москаль не може не брехати - то його звичайний стан
як не бреше, то скоріш за все дохлий
показати весь коментар
21.10.2022 12:20 Відповісти
Закли... Що? Перегруз?

Тринди вже кацапською. Штірліца шмат.
показати весь коментар
21.10.2022 12:19 Відповісти
коли наросія почне економити електроенергію? - ось це головне питання
показати весь коментар
21.10.2022 11:09 Відповісти
Років через 2-3. Коли санкції почнуть діяти на повну.
показати весь коментар
21.10.2022 11:10 Відповісти
санкции с декабря на нефть уже начнут действовать - и в рашке уже дефицит бюджета около 2 триллиона рублей - а они дебилы еще военные расходы увеличивают выплаты
показати весь коментар
21.10.2022 11:36 Відповісти
Невзоров підкинув класну ідею - влаштувати табори військовополонених (а ми маємо їх вже 14 тис) просто на електростанціях і вести пряму трансляцію в Інтернет з тих таборів. І хай кацапи туди стріляють по своїх
показати весь коментар
21.10.2022 13:43 Відповісти
Стратегія закликати населення економити електроенергію - це просто тупість, повна тупість.
Споживання електроенергії має бути обмежено графіками відключення.
показати весь коментар
21.10.2022 11:11 Відповісти
та ввели уже графики - четыре часа без света в Киеве и области не проблема
показати весь коментар
21.10.2022 11:37 Відповісти
выключите шаурмичные и колесо обозрения... а заодно и бункер с опой
показати весь коментар
21.10.2022 11:18 Відповісти
А шаурму за шо?
показати весь коментар
21.10.2022 11:40 Відповісти
А что земрази скажут по этому поводу? Не знали или просто хозяев - кацапов не трогают и не обижают? - Сім'я командувача російськими трупами в Україні Суровікіна володіє в Україні нерухомістю на суму близько 2 млн долларі
показати весь коментар
21.10.2022 11:21 Відповісти
считай что ее уже отобрали
показати весь коментар
21.10.2022 11:38 Відповісти
Ажопадєлаєш. Треба не вмикати.
показати весь коментар
21.10.2022 11:41 Відповісти