9101 відвідувач онлайн

Російські окупанти намагаються підняти бойовий дух мобілізованих за рахунок відрядження в Україну служителів культу з РПЦ, - Генштаб

рпц

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо того, як у російській армії намагаються підняти бойовий дух мобвлвзованих.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний фейсбук Генштабу ЗСУ.

У повідомленні зазначається: "Командування російських окупаційних військ намагається підняти рівень морально-психологічного стану військовослужбовців за рахунок відрядження до бойових підрозділів на територію України служителів російської православної церкви з Самарської області. Але більшість з них відмовляються від поїздок в район ведення бойових дій у зв’язку з небезпекою та відсутністю засобів захисту".

Топ коментарі
+8
Школа політруків з першого відділу НКВС ніколи не зникала.
Просто форма інша - ряса замість гімнастерки.
показати весь коментар
25.10.2022 01:43 Відповісти
+6
показати весь коментар
25.10.2022 03:44 Відповісти
+5
Тоді його, як правило, *******.
Православний окупант б'є свого побратима-мусульманина і встановлює йому графік молитов: "Да, за#бал ты своим Аллахом! Будешь молиться, когда мы скажем!". ВIДЕО Джерело:

Скоро буде відео як православний кацап сідає на пляшку перед мусульманином.
показати весь коментар
25.10.2022 01:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Школа політруків з першого відділу НКВС ніколи не зникала.
Просто форма інша - ряса замість гімнастерки.
показати весь коментар
25.10.2022 01:43 Відповісти
просто попы пусть в кадила шишки кладут - боевой дух гарантировано поднимется.
показати весь коментар
25.10.2022 01:50 Відповісти
Вони чмобікам хрестики замість броників роздають у глибокому тилу.
показати весь коментар
25.10.2022 01:51 Відповісти
а если чмобик мусульманин?
показати весь коментар
25.10.2022 01:54 Відповісти
Дають сало.
показати весь коментар
25.10.2022 01:56 Відповісти
Тоді його, як правило, *******.
Православний окупант б'є свого побратима-мусульманина і встановлює йому графік молитов: "Да, за#бал ты своим Аллахом! Будешь молиться, когда мы скажем!". ВIДЕО Джерело:

Скоро буде відео як православний кацап сідає на пляшку перед мусульманином.
показати весь коментар
25.10.2022 01:58 Відповісти
підйом христоснутими підру}{уями нквдшників/}{******** типу бо}{уйслаева? смішнооо)
показати весь коментар
25.10.2022 01:57 Відповісти
Культ - саме так, навiть не секта........
показати весь коментар
25.10.2022 02:00 Відповісти
а ікони з путіним в них вже не є засобом захисту?
показати весь коментар
25.10.2022 02:13 Відповісти
Може наших РПЦшників відрядити в буцигарні піднімати бойовий дух зеків
показати весь коментар
25.10.2022 02:13 Відповісти
Навстречу ему из комнаты вышел пышущий жаром священник церкви Фрола и Лавра отец Федор. ... Как же насчет штанов, многоуважаемый служитель культа?
показати весь коментар
25.10.2022 03:02 Відповісти
"Русский человек чаще всего поминает Бога, почёсывая задницу!" (Фёдор Достоевский) З кацапів "віруючі християни" - що з осла - професор! "Не кожна будівля з хрестом - церква і не кожен "мужик у рясі" - пастир духовний"! Петро І був "першим" в питаннях релігії - він церкву перетворив у "державне міністерство релігії" А його наступники зробили з попів державних чиновників та платили їм "жалованьє" Тоді ж почалися спроби співпраці попів з "Охранним отделением" Ну а при Сталіні церкву зробили повністю відділом НКВС
показати весь коментар
25.10.2022 03:42 Відповісти
показати весь коментар
25.10.2022 03:44 Відповісти
ціх тварюк в полон не брати
показати весь коментар
25.10.2022 04:04 Відповісти
тут поп не поможет
показати весь коментар
25.10.2022 04:47 Відповісти
Чому ж стверджувати неперевірене? А давайте проведем експеримент, посадимо у самий здоровений танкер усіх кацапських попів, виведемо його на саме глибоке місце океану і захерачимо у нього з тисячу ракет. Або, хоча б, посадимо на башту кожного кацапського танку, замість динамічного захисту, по попу РПЦ і побачимо чи може він своїми "молитвами" відвести українську "Стугну". Згодьтесь, надзвичайно цікаві були б результати.
показати весь коментар
25.10.2022 07:56 Відповісти
А еще можно их дохляков в бане парить. Результат будет примерно одинаковый.
показати весь коментар
25.10.2022 04:59 Відповісти
РПЦ має бути заборонена, як РАДИКАЛЬНА ТЕЧІЯ В ХРИСТИЯНСТВІ....Як шиїтська Хезболла, чи ІДІЛ та ТАЛІБАН в Ісламі....
показати весь коментар
25.10.2022 05:18 Відповісти
Служителей культа Сатаны.
показати весь коментар
25.10.2022 05:28 Відповісти
Самый главный культ у кремлядей, это совок, только он предполагает вечное царство тоталитарной диктатуры, чего и стремится достичь в Украине теперешний ********** и вбивает его пропаганду десятилетиями в пустую голову zомбакоv.
показати весь коментар
25.10.2022 05:32 Відповісти
бурятов с туваками будут будут наворачивать на веру.
показати весь коментар
25.10.2022 05:46 Відповісти
саме час гундяю з кадилом очолити орду в окопах і получити гейропский хаймерс собі в зад
показати весь коментар
25.10.2022 07:02 Відповісти
Святая в натуре церковь имени Дзержинского.
показати весь коментар
25.10.2022 07:06 Відповісти
Господи, благаю тебе, прибери вже з лику Землі цю ФСБ-шну банду. Дай людям справжні віру і царство твоє.
показати весь коментар
25.10.2022 07:45 Відповісти
Зачем отправлять попов в мусульманско-буддистскую армию* В чем логика? Хотя.. Какая у них логика.
показати весь коментар
25.10.2022 07:55 Відповісти
православні сатанисти кацабстанські горіти вам в пеклі на чолі 3 люцифером кірілом
показати весь коментар
25.10.2022 07:59 Відповісти
Не убий, не укради, не пожелай чужого... Это лицемеры православного толка.
Христос сказал, что Его царство не от мира сего.
Христиане не будут убивать христиан
показати весь коментар
25.10.2022 08:28 Відповісти
Нащо кацапам ще мобілізувати і відряджати в Україну служителів культу з РПЦ , іх в Україні достатньо, особливо в Лаврі знаходиться цілий відділ ФСБ, але це не допоможе, Україна переможе.
показати весь коментар
25.10.2022 08:48 Відповісти
А що, їм слабо церковний хор на передову відправити, може , ще з Дімою Біланом, Лорак, та Плющенко на ковзанках?
показати весь коментар
25.10.2022 19:56 Відповісти
Ютуб би "порвали". Чи , може, ще щось інше.
показати весь коментар
25.10.2022 19:58 Відповісти