8527 відвідувачів онлайн
2 142 16

Маріупольці досі живуть у палатках, їжу продовжують готувати на вогні, - міськрада

маріуполь

У тимчасово окупованому Маріуполі люди живуть на вулиці у палатках.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міськради.

"У Маріуполі люди досі живуть у палатках. Їх будинки росіяни розбомбили, а нове житло не надали. Палатки розташовані біля кінотеатру "Савона", де жителі міста ховалися під час обстрілів росіян. Маріупольці досі продовжують готувати їжу на кострах, а сплять у підвалах кінотеатру". - йдеться в повідомленні.

"Всі обіцяють допомогти. Але коли ключі від нових будинків роздавали, чомусь жодному з тих, хто тут з нами мешкає, не дали. Всі ці красиві будинки - вони не для тих, хто втратив житло. Вони для своїх, наближених, так би мовити", - кажуть люди.

Топ коментарі
+12
Та то таке, вони привикнуть, "русский мир" то не просто.
показати весь коментар
26.10.2022 11:39 Відповісти
+12
люди не тяніть десятиліттями в свої домівки руский мір і вам не прийдеться жити в палатках, і вдеревяних макінтошах передчасно, не голосуйте за новінського (малхісяна), і вам який тяне сюди російську церкву, і у вас будуть працювати заводи. хорошої вам зими в палатках тварі проросійскі.
показати весь коментар
26.10.2022 11:42 Відповісти
+11
Надежды ждунов кацапского мира не оправдались!
показати весь коментар
26.10.2022 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та то таке, вони привикнуть, "русский мир" то не просто.
показати весь коментар
26.10.2022 11:39 Відповісти
Скабеева покажи как освободили Мариуполь. Покажи прелести узкого мира
показати весь коментар
26.10.2022 11:39 Відповісти
Навіть газові балони не привезли щоб люди могли готувати їжу це свідчить про те що оркам начхати на населення бо готувати на дровах дуже важко і багато треба використовувати дров щоб зварити їжу
показати весь коментар
26.10.2022 11:41 Відповісти
люди не тяніть десятиліттями в свої домівки руский мір і вам не прийдеться жити в палатках, і вдеревяних макінтошах передчасно, не голосуйте за новінського (малхісяна), і вам який тяне сюди російську церкву, і у вас будуть працювати заводи. хорошої вам зими в палатках тварі проросійскі.
показати весь коментар
26.10.2022 11:42 Відповісти
як легко ти вирахував політичні погляди всіх, хто там залишився. Українців там не бачиш?
показати весь коментар
26.10.2022 11:57 Відповісти
може й є. Але результати голосування у 2019 році дуже промовисті.
показати весь коментар
26.10.2022 12:13 Відповісти
ти щось чув про поняття ..колективна відповідальність.. тобто по твоєму судженню німців не потрібно було засуджувати за фашизм, тому що в німеччині були якісь люди які не підтримували фашизм. і ти тут такий грамотний тому що ідеолгія донбаса не пришла на твою тереторію і не порвала тобі очко.
показати весь коментар
26.10.2022 12:30 Відповісти
Чого ти до*бався до людини!? "Володимир павлович" усе правильно каже. ОПЖЗ та інші прокацапські тварюки зайшли до Верховної ради саме завдяки жителям Донецької та Луганської областей. Хай жруть тепер
показати весь коментар
26.10.2022 17:52 Відповісти
нещасні люди. до родичів в спокійні регіони орки не випускають, я так розумію, бо я якось ці моменти не відслідковував?
показати весь коментар
26.10.2022 11:44 Відповісти
Наша далека родичка з Маріуполя вже 8 місяців живе з собакою в будинку моїх батьків.Всі зручності в будинку,центр міста на Кропивниччині,поруч ринок,аптеки,банк,супермаркети....
Людина пенсійного віку,швидко зорієнтувалася,покинула квартиру в новому будинку в Маріуполі,попросилася пожити...
Тому,відповідальність за своє життя несе сама людина.....
показати весь коментар
26.10.2022 17:08 Відповісти
Хм... Как будто бы могло бы быть как-то иначе.
показати весь коментар
26.10.2022 11:45 Відповісти
Надежды ждунов кацапского мира не оправдались!
показати весь коментар
26.10.2022 11:47 Відповісти
На Ютубі є канал Прогульщики. Там підлітки знімають відео про Маріуполь. Видно, що за ними стоять "серйозні дяді", які дають гроші, роблять зйомку, монтаж, обирають локації. Підлітки навряд чи б такий контент потягнули. А контент цікавий: роздача гуманітарки пенсіонерам, відео із новозбудованими житловими і модульними будинками, відео з концертів і міських свят...Коротше, прихований меседж: дивіться, як тут хвашисти українські все зруйнували і як родная россіюшка все відбудовує і піклується про людей😡😡😡
показати весь коментар
26.10.2022 12:04 Відповісти
Мавзолейные хмыри 14 лет назад у Грузии скомуниздили Абхазию и Ю,Осетию...,там сейчас полная Швейцария и пенсии старикам аж тыша 666 евров.. . Рай на планете Земля
Зуб даю😛там точно давно" рюSSkий Мир" воняет...а нефти с газом завались...что Гуталина у кота Матроскина 😆😆😆
показати весь коментар
26.10.2022 12:04 Відповісти
К весне города там не станет. Сразу ведь было ясно по окончанию боёв. Это преступление пока не раскрыто. Кацапы его просто так не уступят. Там вылезет ужас 21 века.
показати весь коментар
26.10.2022 12:10 Відповісти
Пока лаптестан грезит бреднями как "Украина замёрзнет" у самих мерзнут мариупольцы..