6244 відвідувача онлайн
9 738 63

Російські спецслужби зламали телефон Трасс, - Daily Mail

трасс,ліз

Особистий телефон колишнього прем’єр-міністра Великобританії Ліз Трасс був зламаний агентами російських спецслужб за часів її перебування на посаді глави МЗС.

Про це пише видання Daily Mail, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його даними, російські агенти отримали доступ до "цілком таємних деталей" переговорів з міжнародними союзниками на додаток до особистих повідомлень, якими обмінювався близький друг Трасс Квасі Квартенг.

Передбачається, що повідомлення включали обговорення з високопоставленими міністрами закордонних справ про війну в Україні, зокрема подробиці щодо постачання зброї, додав він.

За даними видання з посиланням на неназвані джерела, було вкрадено повідомлення за рік.

Топ коментарі
+20
За словами цього бійця хтось надав команду не по спецзв'язку кордівцям, сбушникам і поліції з нацгвардією покинути Маріуполь. І вони без попередження так і зробили. Кинули Азов і ЗСУ.
Очевидно та сама ситуація була і в Херсоні.
І ці люди зараз знаходяться в Києві на найвищих щаблях влади.
показати весь коментар
30.10.2022 10:32 Відповісти
+15
Наверное пользовалась "самым защищенным" Телеграммом от ФСБ?
показати весь коментар
30.10.2022 10:12 Відповісти
+14
показати весь коментар
30.10.2022 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наверное пользовалась "самым защищенным" Телеграммом от ФСБ?
показати весь коментар
30.10.2022 10:12 Відповісти
Не без цього. Але тут ще треба перевірити чи не було держзради. Бо зламати могли не телефон, а саму Трасс, за допомогою великих грошей.
показати весь коментар
30.10.2022 10:15 Відповісти
А який зараз самй защіщьйонний, бачу в цьому ділі спьєціаліст?
показати весь коментар
30.10.2022 10:16 Відповісти
Ну точно не той, що створений кацапом Дуровим, який раптом "став хорошим".
показати весь коментар
30.10.2022 10:17 Відповісти
Ну, наприклад Вайбер, це бульбаші зробили, теж не підходить. Скайп рекламою задовбає, Вац ап половину пам'яті в телефоні зжере. Ще шо пропонуєте?
показати весь коментар
30.10.2022 10:20 Відповісти
signal
показати весь коментар
30.10.2022 10:30 Відповісти
Ну так, а якщо у всіх тих з ким я спілкуюсь немає сігнала, куди я свистіти буду?
показати весь коментар
30.10.2022 10:31 Відповісти
Кто мешает им поставить? Религия не даёт? Есть и мобильные и дектопные версии. Отлично пока работают и мало жрут ресурсов.
показати весь коментар
30.10.2022 11:24 Відповісти
Вони в мене спитають, а нахрєна воно мені?
показати весь коментар
30.10.2022 11:25 Відповісти
А нахрена люди руки моют?
показати весь коментар
30.10.2022 15:25 Відповісти
А ти шо не знаєш?
показати весь коментар
30.10.2022 15:30 Відповісти
Судя по твоим писулькам здесь - ты точно не знаешь.
показати весь коментар
30.10.2022 15:53 Відповісти
Та ну я ж у лісі виріс, звідки ж я можу знати? Ти ж у нас дуже досвідчений, а от чого люди руки миють у мене неосвідченого запитуєш
показати весь коментар
30.10.2022 16:06 Відповісти
Вайбер це Ізраильска компанія)
показати весь коментар
30.10.2022 10:48 Відповісти
А хто її автор?
показати весь коментар
30.10.2022 10:49 Відповісти
Два єврея )
показати весь коментар
30.10.2022 15:14 Відповісти
Вайбер зараз належить японській компанії, але звісно це все справа грошей
показати весь коментар
30.10.2022 11:20 Відповісти
Грамотно проведенная ФСБ пиар компания по внедрению своего изделия и своего объекта
показати весь коментар
30.10.2022 10:21 Відповісти
Конечно тот самый Телеграмм, который ФСБ вчера снова отказалась блокировать в Раше. Пользуйся Гриця на здоровье и не кашляй
показати весь коментар
30.10.2022 10:19 Відповісти
Так, а чого не користуватись? Я шо там якісь державні таємниці тримаю? Я взагалі далекий від них. А перекинути фоточку та подзвонити родичам закордон спитати як справи саме то. І рекламою не задовбує, місця в телефоні мало займає і якість телефонного зв'язку чудова.
показати весь коментар
30.10.2022 10:27 Відповісти
Да на здоровье.
показати весь коментар
30.10.2022 10:29 Відповісти
телеграм більше всього занімає місця з усіх мессенджерів, гігабайти, бо сберігає дані у користувачів. У Дурова нема грошей на сервери
показати весь коментар
30.10.2022 10:49 Відповісти
Ну якщо постійно кидати відосики то так. А якщо використовувати просто як зв'язок та іноді короткі якісь відео та фото то все нормально. Я ним користуюсь вже мабуть років 5 і всього десь 2 гіга займає. Це небагато, я так рахую...
показати весь коментар
30.10.2022 10:57 Відповісти
Не тільки твої дані зберігає, а всіх тих сайтів, що ти дивишься. Якщо дивиться канали хоч трохи, то там и 5- и 7 гигабайт буде
показати весь коментар
30.10.2022 12:03 Відповісти
Ще раз кажу, не дивлюсь я ніяких каналів, тільки для зв'язку, повідомлень та фото. А з моїх даних тільки номер телефону, який не є секретом Та і кому я нахрен потрібний
показати весь коментар
30.10.2022 13:18 Відповісти
Не пиши хєрню про телеграм. Це ти зі сраним вайбером сплутав.
показати весь коментар
30.10.2022 16:59 Відповісти
Перевір, скількі всі файли Телеграма займають місця на смартфоні. Тільки для цього потрібен файлменеджер. Буває и 15 гигабайт в деяких і більше. Частково їх видно в" керуванні пам'ятью."
показати весь коментар
30.10.2022 17:14 Відповісти
Якщо ти почистиш кеш аплікухи телеграма (андроїд), то ті 15 гб зайнятої пам'яті миттєво зменшаться до 300 мб - сама аплікуха. При цьому зможеш і далі переглядати попередні пости у групах, оскільки інформація і медіа залишається на сервері телеграма, а не в пам'яті телефону.
показати весь коментар
30.10.2022 20:01 Відповісти
кеш знову заповнюється за кілька днів до гигабайтів, а я ще майже не дивлюся телеграм
показати весь коментар
30.10.2022 20:42 Відповісти
А тобі нічого і не треба дивитися - воно саме грузиться і відображається як непрочитане. Ти підписаний на якусь кількість груп, які викладають по десятку медіафайлів щоденно. Вся ця хєрня автоматично заватажується у кеш твого телефону, і потім за тиждень у тебе набігають гігабайти пам'яті. Спробуй вийти з усіх новинних та ін інформаційних груп у телеграмі, очисти кеш програми і через тиждень у тебе особливо не зменшиться пам'яті.
показати весь коментар
30.10.2022 21:04 Відповісти
коли почнеш дивитися попередні пости, вони знову будуть загружатися у пам'ять. І навіть ті відео і фото, что ти не дивився, але просто бачив у ленті
показати весь коментар
30.10.2022 20:44 Відповісти
файли завантажуються у кеш програми на телефоні - це потрібно аби ти міг зайти в програму і вона тобі одразу показала відос і ти не чекав, коли він завантажиться. Якщо почистити кеш телефону чи увійшовши через веб, відос у групі буде довго завантажуватися і лише потім програватиметься. Автоматичне кешування потрібно якраз для швидкого відтворення файла, який завантажується із сервера.
показати весь коментар
30.10.2022 21:15 Відповісти
кнопка -використування пам'ті і зберігати медіа є тількі в телеграмі. Ні, це не кнопка очистити кеш
показати весь коментар
31.10.2022 14:12 Відповісти
да хоть на ту же Threema денёг не хватило )
показати весь коментар
30.10.2022 10:19 Відповісти
WhatsApp не лучше
показати весь коментар
30.10.2022 10:39 Відповісти
кацапи щось зламали...не дивина
показати весь коментар
30.10.2022 10:18 Відповісти
Здорово работают спецслужбы Британии...в фильмах👍
показати весь коментар
30.10.2022 10:19 Відповісти
Бонд...Джеймс Бонд
показати весь коментар
30.10.2022 10:59 Відповісти
не верю...
думаю телефоны и прочую связь действующих премьер-министров проверяют на "взломы" часто (и целый год телефон не мог быть доступен еще кому-то)
показати весь коментар
30.10.2022 10:22 Відповісти
Это скорее был личный, а не служебный телефон. Обычно у таких людей их сразу несколько.
показати весь коментар
30.10.2022 10:31 Відповісти
ну тогда выглядит ложью - доступ до "цілком таємних деталей" переговорів з міжнародними союзниками
по личному о личном...
показати весь коментар
30.10.2022 10:34 Відповісти
В том-то и дело, что часто об этом со временем забывают или расслабляются. И по одному из личных обо всем на свете.
показати весь коментар
30.10.2022 11:27 Відповісти
Це означає, що британські спецслужби захотіли, щоб кацапи зламали телефон Ліз Трасс. Все ж очевидно.
показати весь коментар
30.10.2022 10:23 Відповісти
запад все ще думає що це іграшкова війна, і його не торкнеться. мабуть колись і з гітлером було теж саме.
показати весь коментар
30.10.2022 10:25 Відповісти
Навіть якщо і зламали,то їм це ніяк не допоможе...
показати весь коментар
30.10.2022 10:28 Відповісти
показати весь коментар
30.10.2022 10:29 Відповісти
За словами цього бійця хтось надав команду не по спецзв'язку кордівцям, сбушникам і поліції з нацгвардією покинути Маріуполь. І вони без попередження так і зробили. Кинули Азов і ЗСУ.
Очевидно та сама ситуація була і в Херсоні.
І ці люди зараз знаходяться в Києві на найвищих щаблях влади.
показати весь коментар
30.10.2022 10:32 Відповісти
«Хтось» чи «чіткі прізвища», цікаво…
показати весь коментар
30.10.2022 10:39 Відповісти
Мабудь там Єрмак причетний, не інакше
показати весь коментар
30.10.2022 10:42 Відповісти
Зрозуміло що видала інфу а зараз її відмазують.
показати весь коментар
30.10.2022 10:32 Відповісти
Можливо, це і є справжня причина відставки…
показати весь коментар
30.10.2022 10:38 Відповісти
Скорее всего
показати весь коментар
30.10.2022 10:42 Відповісти
Daily Mail это таблоид так что веры нет
показати весь коментар
30.10.2022 10:39 Відповісти
Возможно из-за компромата Лиза ввергла экономику Британии в адскую пучину всего за пару недель. Обычно они этим занимаются годами.
показати весь коментар
30.10.2022 10:41 Відповісти
Намір зниження податкового тиску для економічного росту країни це «адская пучіна»?
показати весь коментар
30.10.2022 12:34 Відповісти
что ты с бабы возьмеш - д...
показати весь коментар
30.10.2022 11:20 Відповісти
маяк!
буков - ви коли кликаєте , хоч чиаете на шо кликаете?
хочь читаєте? - ніколи не знаешь з якою казліною маеш справу.....
буков набіває собі ......
показати весь коментар
30.10.2022 11:34 Відповісти
В Англии пользуются вотсапом. И да, вотсап самый дырявый мессенджер, его ломали постоянно.
показати весь коментар
30.10.2022 14:22 Відповісти
Кацапські рукожопи що не візьмуть в руки, все зламають...