8009 відвідувачів онлайн

Швейцарія запровадила санкції проти Ірану через постачання дронів Росії

іран

Швейцарія долучилася до санкцій Європейського Союзу проти Ірану у зв’язку з постачанням дронів-камікадзе Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на уряд Швейцарії.

При цьому Федеральний департамент економіки та енергетики спільно з Федеральним департаментом закордонних справ вирішили не ухвалювати санкції ЄС, запроваджені проти Ірану у зв'язку з нинішніми протестами. Зазначається, що рішення було ухвалено з урахуванням усіх внутрішніх і зовнішньополітичних інтересів Швейцарії.

Водночас Швейцарія засудила застосування сили іранськими правоохоронцями під час протестів та закликає Іран виконувати свої зобов’язання щодо прав людини на двосторонньому та багатосторонньому рівнях.

Топ коментарі
+5
кому ці санкції страшні? кацапи разом з китаєм,північною кореєю,сиріює,іраном можуть тут залишити замість країни суцільну руїну в тому випадку якщо захід і далі буде протидіяти їм усім в режимі "страшних" санкцій
показати весь коментар
02.11.2022 17:26 Відповісти
+4
Санкції не діють. Війна стає все більш жорстокішою та руйнівною для України . ***** *****.
показати весь коментар
02.11.2022 17:54 Відповісти
+2
А Украина, которую бомбят санкции не ввела
показати весь коментар
02.11.2022 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кому ці санкції страшні? кацапи разом з китаєм,північною кореєю,сиріює,іраном можуть тут залишити замість країни суцільну руїну в тому випадку якщо захід і далі буде протидіяти їм усім в режимі "страшних" санкцій
показати весь коментар
02.11.2022 17:26 Відповісти
Мені дивно що в Ірана який більше 40 років під санкціями, зброя іноді краще ніж у кацапів яким всі в дупу заглядали...ось що коррупція робить
показати весь коментар
02.11.2022 17:33 Відповісти
Не люблю Швейцарію, нічого не можу подіяти
показати весь коментар
02.11.2022 17:39 Відповісти
Вона теж вас не любить.
показати весь коментар
02.11.2022 17:52 Відповісти
Геніально,це просто геніально,я просто в захоплені,пишить,пишить,не зникайте тільки.
показати весь коментар
02.11.2022 22:29 Відповісти
Санкції не діють. Війна стає все більш жорстокішою та руйнівною для України . ***** *****.
показати весь коментар
02.11.2022 17:54 Відповісти
Так, так, годинник не купила, тому і не любить