11960 відвідувачів онлайн

Росіяни знову намагаються під’єднати ЗАЕС до російської енергосистеми, - "Енергоатом"

заес

Росіяни вкотре намагаються під’єднати Запорізьку АЕС до Криму та захопленого сходу України.

Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом", інформує Цензор.НЕТ.

"Вчорашні обстріли та пошкодження двох останніх високовольтних ліній зв‘язку тимчасово окупованої Запорізької АЕС з енергосистемою України є черговою спробою рашистів перепідключити атомну станцію до російської енергосистеми", - йдеться в повідомленні.

За даними "Енергоатому", найближчим часом загарбники намагатимуться відремонтувати та під'єднати лінії зв’язку ЗАЕС у напрямку тимчасово окупованих Криму та Донбасу.

Топ коментарі
+3
"повернуть реки вспять", дегенерати.
показати весь коментар
03.11.2022 09:37 Відповісти
+3
нет покоя кривожопым пардон и дурдому.. как сцарь такова и ОРДА....
показати весь коментар
03.11.2022 09:55 Відповісти
+1
Як рашисти думають під'їднати лінії ЗАЕС до Криму ? Але достатньо артилерійського удару щоб знищити ті лінії і це буде як з Антонівським мостом тільки відремонтували знову нанесли удар.
показати весь коментар
03.11.2022 10:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"повернуть реки вспять", дегенерати.
показати весь коментар
03.11.2022 09:37 Відповісти
нет покоя кривожопым пардон и дурдому.. как сцарь такова и ОРДА....
показати весь коментар
03.11.2022 09:55 Відповісти
Тоді треба робити так, щоб не було до чого приєднувати
показати весь коментар
03.11.2022 10:11 Відповісти
Як рашисти думають під'їднати лінії ЗАЕС до Криму ? Але достатньо артилерійського удару щоб знищити ті лінії і це буде як з Антонівським мостом тільки відремонтували знову нанесли удар.
показати весь коментар
03.11.2022 10:16 Відповісти
Царь сказав - треба виконувати. А те, що воно не працюватиме, то вже виконавців не є... хвилює.
показати весь коментар
03.11.2022 10:38 Відповісти
Пуйло свою деятельность начинал с воровства, когда ушел вагон меди, и вся страна такая.Да и страны то по сути нет. Одно ворье, насильники и убийцы. Если уже зек с ******** безграмотным снимают генералов, выпускают из зоны убийц и насильников, о какой стране можно говорить. Армии так никакой не было и нет. Стадо марадеров и насильников, которое бросает военную технику, чтобы вывезти награбленное. Такого позора не знает ни одна страна мира, а вы этого маньяка и террориста еще хотите на двадцатку пригласить. Вы что обу дались?От этого лепрозория миру надо отгораживаться, причем срочно, если не хотите помочь Украине покончить с этим гнойником.
показати весь коментар
03.11.2022 10:34 Відповісти
Як вони вже за...ли, ну справді!
показати весь коментар
03.11.2022 10:40 Відповісти
Шо цим ущербним,знову хочеться вкрасти!
ніщеброди,ублюдки - орда кацапська!
показати весь коментар
03.11.2022 10:48 Відповісти
А де МАГАТЕ та ООН, де всілякі правові організації, куди Україна сплачує внески та спрямовує своїх членів, не представників, а саме членів.
показати весь коментар
03.11.2022 11:43 Відповісти
Україн (-ка) ець, прокинувшись вранці, подумай, що ти зробив, щоб вбити хоча б одного кацапа