8174 відвідувача онлайн

Через російські обстріли Запорізька АЕС повністю знеструмлена, - "Енергоатом"

заес

Про це повідомляє "Енергоатом", передає Цензор.НЕТ.

"О 23:04 станція перейшла в режим повного знеструмлення. Включились всі 20 дизель-генераторів.

Наразі схема живлення власних потреб ЗАЕС оптимізована, залишено в роботі 9 дизель-генераторів. Енергоблоки 5 та 6 переводяться в холодний стан.

Пального для роботи дизель-генераторів в режимі повного знеструмлення ЗАЕС залишається на 15 діб. Розпочався зворотний відлік часу", - йдеться в повідомленні.

зазначається, що через окупацію станції і втручання представників Росатому в її роботу, можливості української сторони щодо підтримання ЗАЕС в безпековому режимі значно обмежені.

"Вчергове звертаємося до міжнародного співтовариства із закликом невідкладно вжити заходів для якнайшвидшої демілітаризації ЗАЕС, виведення з території станції та міста Енергодар усіх російських військових, та повернення Запорізької АЕС під повний контроль України заради безпеки всього світу!" - додали в "Енергоатомі".

Топ коментарі
+5
Ну это понятно. Там где русские там разруха и смерть.
А вот как спится Кучме? Его народ Украины выбрал чтобы он работал на благо страны.
И что?
Где наше оружие сдерживания? Ведь для этого ядерные бомбы?
Где самолеты ракетоносцы?
Где ракеты?
Когда он проснется в тюрьме?
показати весь коментар
03.11.2022 07:50 Відповісти
+1
Не лучше бы попросить зайти американцев на АЭС? Доиграются тупые скоты.
показати весь коментар
03.11.2022 07:49 Відповісти
+1
Тільки треба розуміти що ЗАЕС коли вибухне то цей вибух буде набагато потужнішим ніж ядерна зброя РФ оскільки на ЗАЕС закладено тисячі тон ядерного палива Росія безумовно також постраждає
показати весь коментар
03.11.2022 07:58 Відповісти

Завантаження...