10819 відвідувачів онлайн

Окупанти підривають вишки зв’язку поблизу греблі Каховської ГЕС , - Хлань

гес,каховська

Про це повідомив під час брифінгу депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, інформує Цензор.НЕТ

"Є така інформація, окупанти підривають вишки зв'язку, які заходяться ближче до каховської греблі ГЕС у Токарівці і в селах наближених якраз до Бериславського напрямку і до греблі Каховської ГЕС. Окупанти це роблять навмисно, щоб залишити якраз ту частину без зв'язку, без GPS, - розповів депутат.

Адже саме в цьому місці облаштована велика кількість альтернативних переправ, якими окупанти пересувають свою техніку. Вишки руйнують для того, щоб не можна було відслідкувати рух їхньої техніки. 

Завантаження...