10924 відвідувача онлайн
1 649 38

Microsoft надасть Україні технологічну допомогу на 100 мільйонів доларів

microsoft

Про це віцепрезидент компанії Бред Сміт заявив під час зустрічі з міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу Мінцифри.

Зазначається, що завдяки технічній допомозі державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні продовжать безоплатно використовувати цифрову інфраструктуру та працювати в хмарі Microsoft.

"Також компанія допоможе з кураторством та реалізацією цифрових секторів України, таких як кібер, судочинство, митниця, медицина та освіта", - йдеться у повідомленні.

У Мінцифри нагадали, що з початку повномасштабної війни Microsoft надав понад 400 мільйонів доларів на підтримку України.

Компанія стала однією з перших, яка ще на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у Росії, додали в міністерстві.

"Державні структури та обʼєкти критичної інфраструктури зможуть безоплатно використовувати хмари Microsoft ще до кінця 2023 року. Також це підтримка цифрової реформи Державної служби статистики. Microsoft - великий друг України. Саме їхні хмарні технології з початку повномасштабної війни зіграли вирішальну роль у захисті нашої цифрової інфраструктури та безпеки даних українців.

Це неоціненна підтримка на технологічному фронті", - додав Федоров.

Топ коментарі
+3
Ліцензійні ключі активації Windows11 на лямів?
показати весь коментар
03.11.2022 15:50 Відповісти
+2
що як ??? мелкософт ****** своїм клієнтам недороблене лайно за дорогі гроші ...
показати весь коментар
03.11.2022 15:41 Відповісти
+2
ні звичайно !!! пан є любитель безкоштовного ПЗ на базі GNU/Linux ...
показати весь коментар
03.11.2022 16:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як тобі таке, Ілоне?
показати весь коментар
03.11.2022 15:38 Відповісти
що як ??? мелкософт ****** своїм клієнтам недороблене лайно за дорогі гроші ...
показати весь коментар
03.11.2022 15:41 Відповісти
Скільки ти баксів перевів на Мілкософт?
і не свисти шо 200, бо я теж міг би але зажав, якщо і так задурно.
я не розумію - тут дякувати Аллаху треба шо громом не б.є таких як ми всіх.
за Віндовс - давай зараз по 50 баксів? а чо нє? це хтось програмував, за це платити треба.
я не розумію тих шо ненавидять цього Біла, у котрого віндовс 10 за ..... бало вж су:РАРолплл всякими обновленнями блш пірпшшкп але, дякуємо шо хоч так.
як і ілону шо за його сприяння .Пентагон дає нашим "баевікам" ггг.. - старлінки.
ти подивись яка там група Майкрософт - кожному платити треба. м?
йди сам і працюй.
показати весь коментар
03.11.2022 15:50 Відповісти
нічого не переводив !!! сиджу з 2014 року на Linux, а про криву горбату вінду забув як про строшний сон ...
показати весь коментар
03.11.2022 16:03 Відповісти
ну і ок, просто не дивись на криву як біткойн зростав... мля, я ще читав шо чудак 10000 за піццу дав другому другу.. і таке інше.. "радий" за них ...
показати весь коментар
03.11.2022 16:09 Відповісти
я радий за вас ...
показати весь коментар
03.11.2022 16:12 Відповісти
ой, хоспаті, ти тіпа якщо такий розумака то тут би не сидів.
я просто сказав, чо.
сидить тут та радий, я теж радий шо Яхве на тверді .. гггг
показати весь коментар
03.11.2022 16:15 Відповісти
прошу пана, чого ви такі злі сьогодні ???
показати весь коментар
03.11.2022 16:16 Відповісти
Злі - хто?
Я і Алах? ну я злий, бо кацапи п..дори, а Алах - вигадка.
А шо робити як не злитись?
всякі дурні пишуть всякі дурниці.
ти там певно в/на Закарпатті сидиш то тобі неважно шо прилетить і т.д.
чо злі - бо ти добрий .. гггг, жартую.
нє, ну просто чо злі - а ви добрі? почитай всілякі коменти, то навіть кіт буде слішком агресивний
показати весь коментар
03.11.2022 16:28 Відповісти
Пан - прихожанин із секти свідків магії надгризеного яблука?
показати весь коментар
03.11.2022 15:51 Відповісти
ні звичайно !!! пан є любитель безкоштовного ПЗ на базі GNU/Linux ...
показати весь коментар
03.11.2022 16:00 Відповісти
http://cdimages.ubuntu.com/lubuntu/releases/22.04.1/release/
показати весь коментар
03.11.2022 17:26 Відповісти
ні скоріше https://ubuntu-mate.org/ru/download/amd64/jammy/ https://ubuntu-mate.org/ru/download/amd64/jammy/

або
https://www.debian.org/distrib/netinst

чи на худий кінець
https://linuxmint.com/download_lmde.php


показати весь коментар
03.11.2022 18:35 Відповісти
Ооо, знайома тема. Зі всіх дистрибутивів Linux, які перепробував я зупинився саме на Linux Mint з оточенням робочого столу Mate. На ноуті маю 2 ОС: LM, і Win10 22H2, з бутлоадером GRUB. Linux для душі, і трохи для ігр. Вінда для роботи і для ігр, яких немає для Linux
показати весь коментар
03.11.2022 20:56 Відповісти
Нєєє, класична убунта мені не сподобалась через її оточення. От Ubuntu Mate - інша справа. Але, покористувавшись нею бл.1 року, все одно повернувся на улюблений LinuxMint
показати весь коментар
03.11.2022 20:59 Відповісти
Ліцензійні ключі активації Windows11 на лямів?
показати весь коментар
03.11.2022 15:50 Відповісти
Слава Аллаху, ибо без поддержки Одина это было бы просто невозможно!
Все понимают что Шайтан пошел против Аллаха и все рабы должны подтвердить то что Аллах это круто, а планете 7000 лет, или как то так. гггг, ну а я и прочие еретики - "будем гореть ф ату" ататататата. Спасиб Билл, мужественным был.
показати весь коментар
03.11.2022 15:57 Відповісти
А просто зарубити (уйла було б дешевше
показати весь коментар
03.11.2022 16:01 Відповісти
ти єврей?
сто раз в історії було..... ну, типу шо так і так і то і сьо, але "так мало бути"
та чо там, сто тисяч історій є про бидло, типу там - "втопишся" і бик шифрується, але втопляється букв. в ложці води. шкода, але правда.
показати весь коментар
03.11.2022 16:12 Відповісти
Шановний, то ви до чого зригнули набір букв??
показати весь коментар
03.11.2022 17:17 Відповісти
а ви?
показати весь коментар
03.11.2022 17:21 Відповісти
А я до того, що усі жертвують гроші нам, а дешевше б для всіх сторін було б пристрелити (уйла. Дійшло чи на пальцях пояснить?
показати весь коментар
03.11.2022 17:40 Відповісти
слухай, там сто млн. таких - як там слово "заіпешЬся " пишеться?
це одне, а по друге - невже ти вважаєш шо "доля" і т.д., це просто слова?
ти сам звідки?
я напр. знаю то саме шо любий собака - шо тіпа там мля доля і всі діла, так **** ти до того пуйла думаєш шо люба козліна тупо, вот як ти або я - пішов - застрілив з кріса? ти або гониш або не чоловік.
кожен дебіл знає про "долю". я не буду більше базарити, ти сам подумай
показати весь коментар
03.11.2022 17:59 Відповісти
а написати як слід - ***** - релігія забороняє?
показати весь коментар
03.11.2022 17:29 Відповісти
А ти ще звідки виліз? Сорян, але я не шаную його як ти, щоб величати з великої літери. Для мене і півдужки підійде. Я б і крапку замість нього писала або хреста, але так зрозуміліше. Є питання?
показати весь коментар
03.11.2022 17:37 Відповісти
якраз з великої треба, бо це реально присвоєне ***** ім.я
ну як там Сталін чи Ленін. Ну або Єлдак(одразу всі такі - а чо вам зробив Андрій яктам батькович? ви ж путініст)
показати весь коментар
03.11.2022 18:05 Відповісти
а чо? може тут банять ні за ..)й?
ти пиши так, а він буде як йому кручє.
ти перше стань тут модератором, а потім говори.
банять за любу(будь-яку) ... кгм, хрінь
показати весь коментар
03.11.2022 18:03 Відповісти
Знаєте, що кажете. Я бачив нещодавно скарги на Вас на Раді форумчан він "старожилів" форуму.
показати весь коментар
03.11.2022 21:05 Відповісти
так то віруни шолі? зара подивлюсь там, ніколи не писав, але пару разів дивився - стукають шо в совку
показати весь коментар
03.11.2022 21:09 Відповісти
а, знайшов - інь-..уянь,
за 26-сте.
норм такий стукачок. ну, буває(підар)
показати весь коментар
03.11.2022 21:14 Відповісти
десять років катаюсь на Linux та горя не знаю з їхніми йо.. довбаними кривими драйверами, глюкавими обновленнями, капризними вимогами, маніакальними антивірусами та несумісними прогами. І постійно відчуваєш себе злодійкувато, бо все, буцім, крадене, а купити то - не за наші гроші
показати весь коментар
03.11.2022 17:15 Відповісти
яке ж щастя Linux. Ото як в рекламі - взула та й забула. ОСь вона тим і добра, шо про неї не пам'ятаєш, а отримуєш те, шо тобі тра' - зручний робочий простір - катаєшся, а не в ямі під машиною в гаражі, постійно її ладнаючи
показати весь коментар
03.11.2022 17:19 Відповісти
так я теж, здравствуйтє, якось не виджу реклами.
не одна сотона? вроді лінукс шось не так як то-то, ну то для прогресивістів)
видно напевнею
слух, як ти програміст, то шо тут робиш? я би вже забив, от бачив якесь інтерв.ю Спартс? от так, за 20 років добре так забула суржик і навіть мову. добре шо не рускоязична, а то би х..й понятно було би . от і я би так хотів. соррі Шевченко... Ну так, Андрій гггг
показати весь коментар
03.11.2022 18:11 Відповісти
Программисты не сидят на линуксе.линукс для девопсов и сисадминов, 99 процентов серверов в мире на линуксе.
показати весь коментар
03.11.2022 18:30 Відповісти
Серьёзно? От это я дурак... Веб - он же только под Винду... Ну и бек тоже... А Докер - вообще от лукавого. Ну и СУБД туда же.
показати весь коментар
03.11.2022 19:13 Відповісти
буду знать шо нет веры. вообще. я подумал шо парень программист
показати весь коментар
03.11.2022 19:56 Відповісти
шо несешь? веб єто как раз сервер = на линукс. Докер где хочешь разворачивай, дело вкуса. Субд какие? MSSQL , Оракл? Если мария, то опять же на сервер=линукс.
А программисты C#, C++ заточены под дотнет, это винда. Это 90% рынка. Остальное так, флуктуации, можно даже в расчет не брать. Сравни зп архитектора .Net и супер пупер фулстак вебразраба(пхп,джава скрипт, реакт и прочая херня) разница по зп в 2-3 раза не в пользу последних.
показати весь коментар
04.11.2022 00:47 Відповісти
Серйозна допомага! Дякую