6908 відвідувачів онлайн
2 502 49

Проблем із забезпеченням ЗСУ одягом на зиму немає, - Резніков

резніков

Ситуація із забезпеченням Збройних Сил України зимовим одягом є стабільною, проблем немає.

Про це сказав на брифінгу в Ukraine Media Center Odesa міністр оборони України Олексій Резніков, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"У нас ніякої драми та переживань щодо забезпечення зимовим одягом немає. Я нагадаю, що та частина Збройних сил, яка прийняла бій у лютому цього року, була забезпечена, і були залишки на складах. Спочатку резерви поповнювалися саме тим, що було, а сьогодні завдяки укладеним контрактам Міністерства оборони Збройні сили у нас повністю забезпечені всіма необхідними критичними речами. Є певні елементи, коли мова йде про мільйони, умовно кажучи, про шкарпетки та білизну, або сотні тисяч, якщо говоримо про зимові куртки, теплі штани або тепле зимове взуття, але все, про що ми говоримо, закрита повністю критична потреба від командування сил логістики та перебільшена", - сказав Резніков.

За його словами, нині оборонне відомство продовжує працювати над забезпеченням усіх, хто перебуває на полі бою, але поки зимовий одяг ще не складують. Хоча, наприклад, бронежилети та шоломи нині вже сотнями й тисячами є на складах.

Топ коментарі
+23
При ЗЄ фінансування ЗСУ тупо припинилося. За 3 роки жодного броніка, жодної каски не було закуплено. Зараз Міноборони тупо піариться на Канадській допомозі.

При Пороху Міноборони займалося своєю справою і ЗСУ прийняли саме такий вигляд, як зараз.
Більше того - зараз Порох разом з волонтерами роблять для ЗСУ більше ніж вся ЗЄ-влада разом взята.

ЗЄбіл, а ти точно пам`ятаєш який зараз рік та хто Міністр оборони?
показати весь коментар
04.11.2022 17:41 Відповісти
+21
От тільки Міноборони України для цього нічого не зробило.

А Міноборони Канади, яке реально забезпечило ЗСУ зимовою формою, чомусь не звітує.
показати весь коментар
04.11.2022 17:31 Відповісти
+15
Эту Проблему Резников передал западным партнерам и волонтерам.
показати весь коментар
04.11.2022 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От тільки Міноборони України для цього нічого не зробило.

А Міноборони Канади, яке реально забезпечило ЗСУ зимовою формою, чомусь не звітує.
показати весь коментар
04.11.2022 17:31 Відповісти
А причому тут Порошенко?Чи він має ще і одягом забезпечити,поки ви будете в цей час зе поклони бити бо невтік?
показати весь коментар
04.11.2022 17:40 Відповісти
показати весь коментар
04.11.2022 17:41 Відповісти
Факти у студію:
1. Хто і куди тебе, підара, продав?
2. Кому ти такий дірявий знадобився, щоб тебе купувати?
3. Скільки ж твоя тушка коштувала?
показати весь коментар
04.11.2022 17:49 Відповісти
Ой... Слиняве погрожує. Спочатку навчися штани жовтим наперед, бурим назад носити, чмо зубожиле.
показати весь коментар
04.11.2022 17:52 Відповісти
Очередной зечмобик.
показати весь коментар
04.11.2022 17:54 Відповісти
І знов чомусь ватник. За дуже дивним співпадінням медведчуківці стали зєбілами.
показати весь коментар
04.11.2022 17:59 Відповісти
жопочленец
показати весь коментар
04.11.2022 18:14 Відповісти
А нащо закупляти броніки, коли у Льовові їх виготовлюють ?
показати весь коментар
04.11.2022 17:50 Відповісти
Ну да. Їх же даром у підприємтсва беруть.
показати весь коментар
04.11.2022 17:53 Відповісти
так і бітум з електроенергією виготовляють, але ЗЕро з єрмачиною вирішив у кацапів із бульбашами купляти
показати весь коментар
04.11.2022 18:38 Відповісти
Це ми чуємо вже котрий раз, а насправді проблеми з зимовим одягом є і дуже великі...
показати весь коментар
04.11.2022 17:31 Відповісти
На жаль.
показати весь коментар
04.11.2022 17:34 Відповісти
Хто тобі це сказав ?
В ОМАН зля на літаку медвечука літав.
показати весь коментар
04.11.2022 17:56 Відповісти
Якщо можЕмо, то чому переможИмо ? а не переможЕмо ?
показати весь коментар
04.11.2022 18:01 Відповісти
ага тобі мить 29 нагадати во ви касапи бевзі
показати весь коментар
04.11.2022 18:15 Відповісти
и того чмырёныша который это всё слил... сейчас зовут Боневтиком, а до войны звали Моникой. Оно еще раньше русню по саунах развлекало за срублики.
показати весь коментар
04.11.2022 18:32 Відповісти
нуну напомни мне гопарь с оболони как ты с топазом ждал сигнала
показати весь коментар
04.11.2022 18:33 Відповісти
ферюбза топазо подобна иди там убири что нагадил в парке
показати весь коментар
04.11.2022 18:34 Відповісти


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:03.11.2022 - "Потеряйся, недоразумение..."(с)
показати весь коментар
04.11.2022 18:36 Відповісти
ореейро
показати весь коментар
04.11.2022 18:38 Відповісти
які ви всі "жорстокі" я навіть не встиг за нього "помацатись",як його анігілювали))))
показати весь коментар
04.11.2022 22:35 Відповісти
Тільки, форми як не було так і нема. А от проблем, у Резнікова, нема.
показати весь коментар
04.11.2022 17:34 Відповісти
Во-первых, число единиц одежды на бумаге и в реальности может различаться. Во-вторых, вся одежда, включая даже дорогостоящую, не пригодна для использования 24/7. Ее необходимо сушить, стирать вручную едва теплой водой (те же мембраны и всякие покрытия типа с подавлением запахов, ну, это для охоты на зверей только надо, но есть и от огня ткань из номекса, например, крайне важная и нужная, даст 4-5 минут защиты от огня для водилы). То есть нужна запаска. Каждому запаска, хотя бы китайская. И срок эксплуатации формы не такой, когда ты сорвешь о гвоздь кусок ткани или будешь ерзать в ней по земле.

Запас нужен троекратный, притом распределен очень хорошо по маленьким складам и все это под строжайшим учетом. Для начала поднять срок наказания с условки за воровство стратегически важного имущества до хотя бы 10 лет.
показати весь коментар
04.11.2022 17:38 Відповісти
"Запаски" в хлопців нема. Перед від'їздом у "відрядження" син в "мілітаристі" і в "Балістиці" собі другий комплект одягу і РПС купував. Це при тому, що їхній підрозділ порівняно з іншими непогано оснащений.

Якщо хтось ще буде тут писати про "високі зарплати" військових, нехай зайде і подивиться на ціни в магазинах, що торгують військовим одягом і амуніцією.
показати весь коментар
04.11.2022 21:38 Відповісти
Эту Проблему Резников передал западным партнерам и волонтерам.
показати весь коментар
04.11.2022 17:39 Відповісти
100% так круто виїджати за чужий рахунок.
показати весь коментар
04.11.2022 17:45 Відповісти
Хай інші вирішують проблеми, а Рєзніков буде звітувати.

ЗЄ-влада вся така - дайте гроші бо ми хароші, а ми ії попиляємо на великому крадівництві та на ЗЄмарафоні.
показати весь коментар
04.11.2022 17:45 Відповісти
Проблем у цього діяча ніколи не було . лизати сраку любій владі уміє ...
показати весь коментар
04.11.2022 17:49 Відповісти
Забезпечення зимовим одягом насправді норм...далі залежить від командування на місцях. Проблема що війна і форма виходить з ладу
показати весь коментар
04.11.2022 17:57 Відповісти
Та ти шоооо! 😮 Пошив вдома? Усім Кварталом?
показати весь коментар
04.11.2022 18:07 Відповісти
Немає одягу - нема проблем.
показати весь коментар
04.11.2022 18:14 Відповісти
Половина - від США.
Половина - від Канади.
Половина - від інщіх країн.
Який МО "молодець" - "забезпечив" 150% зимової форми!
показати весь коментар
04.11.2022 18:28 Відповісти
Главное - не забыть обеспечить зама с ОП Кирюху Тимошенко этой формой!
Уж очень пацан ********* всё волонтёрское - джипы, форму.....
показати весь коментар
04.11.2022 18:54 Відповісти
Безсумнівно, що себе рєзніков забезпечив зимовим одягом, а от чи забезпечив він цим одягом ЗСУ - це велике питання!
показати весь коментар
04.11.2022 18:57 Відповісти
Це брехливе і кончене шобло кварталівське, одяг є!? Свині все куплено за свій рахунок , наволоч
показати весь коментар
04.11.2022 19:39 Відповісти
Проблем з формою жодних. Старшина сказав: таку зарплату маєте, а купити собі не можете Тай собі особисто купляєте, а не комусь.
показати весь коментар
04.11.2022 20:23 Відповісти
Та ми знаємо, що у Рєзнікова проблеми з забезпеченням ЗСУ немає, її ніколи в нього і не було. Він цим ніколи не заморочувався, нехай у партнерів голова болить за ЗСУ.
показати весь коментар
04.11.2022 22:15 Відповісти
Як же цинічно він збрехав. Я зараз служу, але не в бойовій частині. Збрехав конкретно.
показати весь коментар
05.11.2022 02:33 Відповісти