7215 відвідувачів онлайн
4 915 26

Трамп за тиждень пообіцяв зробити "дуже велику заяву"

трамп

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що 15 листопада зробить дуже гучну заяву.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє France 24.

"Щоб не відволікати увагу від завтрашніх дуже важливих, навіть критично важливих виборів... Я збираюся зробити дуже важливу заяву у вівторок, 15 листопада, в Мар-а-Лаго в Палм-Біч, штат Флорида", - сказав він.

Видання зазначає, що найімовірнішим припущенням є те, що це буде оголошення про участь у президентських виборах 2024.

Топ коментарі
+10
"Готов и дальше разваливать США и НАТО на радость *****"
показати весь коментар
08.11.2022 11:44 Відповісти
+3
от гівно не вгамовне
показати весь коментар
08.11.2022 11:45 Відповісти
+3
Стратегія русні у роботі з іноземними політиками проста, як чобіт, але дієва.
Знаходимо людину, чиї амбіції значно переважають здібності, і починаємо допомагати просунутись вгору.
показати весь коментар
08.11.2022 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
воно ще комусь цікаво ?
показати весь коментар
08.11.2022 11:39 Відповісти
в США ******** не менше, ніж в Україні. тому так, цікаво.
показати весь коментар
08.11.2022 12:35 Відповісти
От дивіться, ви тільки що накинули на значну частину американських виборців.
У вас шо, друзів забагато що можна ними розкидатися?
Майте ж свій розум а не бездумно ведіться на квохтання партійних активістів з Нью Йорка.
показати весь коментар
08.11.2022 12:39 Відповісти
на ворові і шапка горить, адже я не конкретизував.
показати весь коментар
08.11.2022 12:44 Відповісти
Совкового населення в Україні навалом, а проросійських ботів взагалі не порахувати. Візьміть на приклад Зелю який вскочив в халепу з Трампом та Байденом не розуміючи що це внутрішні справи чужої країни і потрібно вітати будьяке рішення народу особливо коли твоя країна веде війну і потребує підтримки.
показати весь коментар
13.11.2022 09:10 Відповісти
тебе еще за изнасилование сидеть
показати весь коментар
08.11.2022 11:40 Відповісти
За згвалтування кого?
показати весь коментар
08.11.2022 12:40 Відповісти
там одна тетка нарисовалась на горизонте. и хотя горизонт достаточно давний, но все-равно будет интересно.
показати весь коментар
08.11.2022 12:44 Відповісти
знову набздить...
показати весь коментар
08.11.2022 11:41 Відповісти
"Готов и дальше разваливать США и НАТО на радость *****"
показати весь коментар
08.11.2022 11:44 Відповісти
от гівно не вгамовне
показати весь коментар
08.11.2022 11:45 Відповісти
Ану ж ...налякай кота оселедцем плять, а козла капустою
показати весь коментар
08.11.2022 11:46 Відповісти
Стратегія русні у роботі з іноземними політиками проста, як чобіт, але дієва.
Знаходимо людину, чиї амбіції значно переважають здібності, і починаємо допомагати просунутись вгору.
показати весь коментар
08.11.2022 11:47 Відповісти
прихильників трампа ...ще ,на жаль багато...
показати весь коментар
08.11.2022 11:48 Відповісти
Уж слишком легко сошел ему с рук штурм Капитолия.
показати весь коментар
08.11.2022 12:11 Відповісти
И + полный обсирон с секретными документами.
показати весь коментар
08.11.2022 12:22 Відповісти
Як з ни Милашка стільки прожила?...
показати весь коментар
08.11.2022 12:17 Відповісти
Ай да моладца - зробив заяву про "дуже важливу заяву" в якій буде надважлива заява.
показати весь коментар
08.11.2022 12:20 Відповісти
Пусть не торопится.Мы и так знаем,что он клоун и падар.Позорище Республиканской партии
показати весь коментар
08.11.2022 12:27 Відповісти
Неужели попросит политического убежища в Рашке?
показати весь коментар
08.11.2022 12:33 Відповісти
Неможливо два рази увійти в одну й ту ж саму річку. Достатньо впливових і грошовитих людей вважають що час Трампа пройшов. Пора звільняти дорогу молодим.
показати весь коментар
08.11.2022 12:36 Відповісти
Ему нужна неделя на укладку волос.
показати весь коментар
08.11.2022 12:41 Відповісти
Буде каятись про скрадені секретні документи?
показати весь коментар
08.11.2022 12:46 Відповісти
Знову ***** буде дупу лизати...