10219 відвідувачів онлайн

США відмовилися надати Україні безпілотники Gray Eagle через побоювання ескалації, - WSJ

бпла,дрон,безпілотник,eagle,gray

США не нададуть Україні сучасні безпілотники Gray Eagle MQ-1C, оскільки в адміністрації президента Джо Байдена вважають, що це може призвести до ескалації конфлікту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Wall Street Journal.

Видання зазначає, що члени Конгресу від обох партій закликали адміністрацію передати Україні середньовисотні озброєні безпілотники, які можуть літати понад 24 години, в тому числі й Gray Eagle MQ-1C. Однак, як зазначають джерела, обізнані із ситуацією, таке рішення не було ухвалено.

"Це позбавляє Україну сучасного озброєння, про яке Київ просив протягом багатьох місяців. Пентагон відхилив запит, побоюючись, що надання безпілотників Gray Eagle MQ-1C може призвести до ескалації конфлікту і дати сигнал Москві, що США надають зброю, яка може бути націлена на позиції на території Росії", - зазначає видання.

Топ коментарі
+24
Це навіть не смішно.🤦
показати весь коментар
10.11.2022 07:32 Відповісти
+24
Так напишите на этих беспилотниках Троянда 2 . Вироблено в Украiнi.
показати весь коментар
10.11.2022 07:39 Відповісти
+23
все правильно, буде ще більша ескалація, 3000 ракет, мобілізація, ядерний шантаж, анексія територій, яка ще ескалація?
показати весь коментар
10.11.2022 07:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це навіть не смішно.🤦
показати весь коментар
10.11.2022 07:32 Відповісти
Бо не має джерел,обізнаних з цією ситуацією,а є знову інформація, яке анулює заяву генералів США. Так хто бреше?
показати весь коментар
10.11.2022 07:40 Відповісти
Наша песня хороша, начинай с начала.
показати весь коментар
10.11.2022 07:45 Відповісти
Учора був комент про хиби в переходах. Дописувач заявив про 3 помилки,а також на сумнівні ресурси. Просто гру зламаного телефону потрібно закінчувати. Вийде офіціально,а не пошук анонсів з поганим переводом.
показати весь коментар
10.11.2022 07:49 Відповісти
Ваш комент тому підтвердження.
показати весь коментар
10.11.2022 07:52 Відповісти
Поки ЗЕ не прибере Єрмака, масові поставки нової зброї нам не світять. Розумному і натяків достатньо, і натяків було вдосталь
показати весь коментар
10.11.2022 08:52 Відповісти
питання навіть не в Єрмаку. питання більше в Саллівану і найбільш впливовому серед демократів осередку Обами, які побоюються надавати нам ******* і більш далекобійну зброю, щоб війна в Україні не вийшла за межі України. тільки головне тут те, що ці демократи не враховують те, що такий їхній підхід путлєр розцінює виключно як слабкість. І не в останню чергу саме через таку боязкість демократів він і прийняв рішення анексувати Крим, а потім полізти далі. Навіть при Трампі він боявся лізти далі, бо там не тільки Трамп один, а є ще багато впливових республіканців, які значно рішучіше давили би на Трампа надавати допомогу України, в тому числі ******* і далекобійним озброєнням.
показати весь коментар
10.11.2022 15:52 Відповісти
шаг вперёд, два назад...
показати весь коментар
10.11.2022 07:35 Відповісти
все правильно, буде ще більша ескалація, 3000 ракет, мобілізація, ядерний шантаж, анексія територій, яка ще ескалація?
показати весь коментар
10.11.2022 07:35 Відповісти
бо пукін нападьот!!!!
показати весь коментар
10.11.2022 07:36 Відповісти
Я думаю другая причина.
Их использовали в странах без ПВО.
Ирак и Афганистан. В Ираке сначала подавили ПВО потом использовали, да и очень дорогая вещь.
100 млн. $ один комплекс из 4 дронов.
показати весь коментар
10.11.2022 08:02 Відповісти
Gray Eagle сам несе усі стандартні ракети, зокрема Harm якими можна ефективно поцілити радари ППО з відстані в 150-200 км. Але ціна.
показати весь коментар
11.11.2022 01:59 Відповісти
Плять шо за бред
показати весь коментар
10.11.2022 07:39 Відповісти
Так напишите на этих беспилотниках Троянда 2 . Вироблено в Украiнi.
показати весь коментар
10.11.2022 07:39 Відповісти
Что то с утра новости из США портят настроение.
показати весь коментар
10.11.2022 07:41 Відповісти
З використанням комплектуючих з пральних машин.
показати весь коментар
10.11.2022 07:56 Відповісти
Ось вам і гарантії згідно Будапештського меморандуму!
показати весь коментар
10.11.2022 07:39 Відповісти
Які там,вхера,"гарантії"?Розвели як папуасів і тепер просто знущаються,дивляться як в телешоу,на скільки нас ще вистачить.Тим "гарантійним талоном" підтерлись всі.
показати весь коментар
10.11.2022 07:47 Відповісти
Меморандум на то й меморандум що не обов'язковий до виконання
Це не ДОГОВІР
Питайте у кучми що він наподписував
показати весь коментар
10.11.2022 07:49 Відповісти
Треаб було нормальних президентів обирати, які би дбали про обороноздатність держави.
А українці що робили..
показати весь коментар
10.11.2022 08:07 Відповісти
Ви будапештський меморандум читали? США дали нам гарантії, що не будуть на нас нападати. І що скличуть радбез ООН, якщо це зробить хтось інший. США на нас не напали, радбез в 2014 скликали. Все, інших гарантій там немає.
показати весь коментар
10.11.2022 08:26 Відповісти
Andrewol 5835e837

США пропонували Україні фінансування знищення 30-40% стратегічного ядерного озброєння України в обмін на членство в НАТО, однак комуністи Кравчук і Кучма за вказівкою з Кремля переграли все не на користь України і замість знищення за рахунок США лише частини стратегічного ядерного озброєння, передали підарашії все стратегічне і тактичне ядерне озброєння, порізали або віддали кацапам конвенційне неядерне стратегічне озброєння і відмовилися від членства в НАТО, натомість запропонували якийсь незрозумілий Будапештський меморандум.

09.11.2022 23:22
показати весь коментар
10.11.2022 08:30 Відповісти
Таке враження, що рівень пентагону, боротьба з піратами Сомалі.....
показати весь коментар
10.11.2022 07:39 Відповісти
По факту пентагон програв війну з сомалійськими піратами.
показати весь коментар
10.11.2022 08:49 Відповісти
Брехня, пари кораблів стало достатньо щоб про піратів навіть перестали згадувати в щоденних сводках. Чи ви думаєте що це зробив "гетьман Сагайдачний"?
показати весь коментар
10.11.2022 08:54 Відповісти
Західники весь час гралися з піратами в толерантність. Вони їх просто відганяли, але більше нічого не робили. Адже це расизм, - убивати негрів.

Все змінилося після того, як до боротьби з сомалійцями долучився флот Індії. Індуси просто почали крошить нафіг всі піратські судна без зайвих слів. І цього виявилось достатньо, щоб у короткий строк покінчити з піратством у водах Африканського Рогу.
показати весь коментар
10.11.2022 09:42 Відповісти
Піратів вигнали з протоки зовсім не американці. Раджу поцікавитися, чим закінчився сухопутний рейд американців проти сомалійських піратів.
показати весь коментар
10.11.2022 16:01 Відповісти
Якої ще ескалації бояться? Коли у нас закінчаться люди , тоді уже ніякої новітньої зброї не треба буде. Байден розчаровує
показати весь коментар
10.11.2022 07:43 Відповісти
Нам треба вже починати робити ядерну зброю
показати весь коментар
10.11.2022 07:46 Відповісти
Берется воздушный шар, в люльку ставится бочка с отработанным ядерным топливом, начиняется взрывчаткой. Туда еще помещается манекен в ватнике и шапке ушанке с балалайкой, что бы система ПВО кацапов приняла летающий объект за своих. При попутном ветре отправляется в сторону москвы. Не благодарите
показати весь коментар
10.11.2022 08:22 Відповісти
Ескалація і так є. Байден мабуть боїться путіна
показати весь коментар
10.11.2022 07:46 Відповісти
так и есть.. овца ссыкливая как и столтенберг. если бы не эта парочка ссыкунов ***** бы на нас не напало.
показати весь коментар
10.11.2022 14:34 Відповісти
Может США решили поставить нам трансформаторов и подстанций в несколько раз больше,чем есть ракет у засРашки,Ирана и КНДР?
показати весь коментар
10.11.2022 07:50 Відповісти
випускайте Кракена!!!Притулу
показати весь коментар
10.11.2022 07:51 Відповісти
Притула трішечки обхезався нещодавно.Якось не дуже красіво себе повів.
показати весь коментар
10.11.2022 07:58 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 08:06 Відповісти
Іран не боїться ескалації
показати весь коментар
10.11.2022 07:53 Відповісти
У меня возникла идея, почему НАТО не дает нам того вооружения и колличества, которое у них било к примеру в Афганистане, потому что они бояться показать свой уровень))) ми воюєм с 10-ой если не с 20-ой частью того вооружения и даем результат)))
показати весь коментар
10.11.2022 07:56 Відповісти
И добавлю если сейчас взять бригаду В США, Британии, России и во Франции и уровнять по колличеству и вооружению, самая сильная я думаю окажеться, ну ви поняли))))
показати весь коментар
10.11.2022 08:00 Відповісти
Україна?
показати весь коментар
10.11.2022 08:59 Відповісти
Представим, если би у нас били, Апачи и єти безпилотники, а на аєродромах Ф-16, и Насамсом достаточно, интересно где би била линия, думаю война уже би закончилась.
показати весь коментар
10.11.2022 09:34 Відповісти
Объяснения политиков иногда настолько схожи с измышлениями окружающих идиотов, что сразу понимаешь: - на них это и рассчитано. Идиотов в разы больше, вот политики и не парятся с качеством самой политики. А, зачем? Результат всё равно зависит от мнения большинства.
показати весь коментар
10.11.2022 07:56 Відповісти
Лётные характеристикиМаксимальная скорость: 250 км/ч Продолжительность полета: 30 часов Практический потолок: 8850 м ВооружениеУзлы подвески: 4 Ракеты: 4 × https://ru.wikipedia.org/wiki/AGM-114_Hellfire AGM-114 Hellfire , 8 × https://ru.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger AIM-92 Stinger Бомбы: 4 × https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=GBU-44/B_Viper_Strike&action=edit&redlink=1 GBU-44/B Viper Strike https://en.wikipedia.org/wiki/GBU-44/B_Viper_Strike [en]
____________________________________________________________________________________

Ось це й пояснення, чому США не хочуть передати Сірих Орлів Україні. Покривається практично вся європейська частина Росії, а заявлені бомби це 20-кг вироби з точністю влучення 1 м. 4 бомби та будівлі штабу в центрі Москви в уламки. Не хочуть вони цього, бояться ескалації.
показати весь коментар
10.11.2022 07:58 Відповісти
Та же причина что и ракеты

Не хотят чтобы по рф были атаки

Тогда они в роли Ирана окажутся

Он тоже беспилотники сам не пускает а только продает
показати весь коментар
10.11.2022 08:04 Відповісти
якесь усе мутне...набридло їм вже допомагати то грошами, то зброєю...Бо бачать, як у нас в період війни процвітає "братній" бізнес, хабарництво, корупція у владі, блат та кумівство.
Щось вже не чути Вікторії Спартц, яка напряму звинуватила дерьмака у кацапських звязках.
показати весь коментар
10.11.2022 08:01 Відповісти
Спартц зайнята виборами в США і підтримкою Трампа. Їй не до України.
У останньому голосуванні в Конгресі за надання Україні чергового пакету допомоги вона голосувала проти, - як і більшість республіканців.
показати весь коментар
10.11.2022 09:50 Відповісти
Почали рятувати рашку від Китаю. Знов на тіж граблі
показати весь коментар
10.11.2022 08:06 Відповісти
Виходить що бомбити Україну ***** мона, а вдарити по запаребріку ніззя. Атопутіннападе.
показати весь коментар
10.11.2022 08:08 Відповісти
Щось якась фігня вимальовується((
показати весь коментар
10.11.2022 08:14 Відповісти
Не дают чтобы технологии не попали лаптеногим. Вот и вся причина. А разговоры про эскалацию для кухонных домохозяек
показати весь коментар
10.11.2022 08:15 Відповісти
Бояться, що їх зіб'ють, розберуть та продадуть в Іран. Все ж у раші ппо краще, ніж в африканських бабаїв.
показати весь коментар
10.11.2022 08:15 Відповісти
Їх уже збивали і досліджували. Були фото в інтернеті. Тут інші причини.
показати весь коментар
10.11.2022 08:21 Відповісти
значить наші хлопці вже освоюють нове озброєння
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
зброя як і гроші любить тишу
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
все буде Україна
показати весь коментар
10.11.2022 08:19 Відповісти
Старик Байден, где ленд-лиз, мазафака?
показати весь коментар
10.11.2022 08:19 Відповісти
Тобто ви наполягаєте платити за ту зброю, що зараз Штати дають безкоштовно?! Бо ленд-ліз - це не кількість зброї, а спосіб оплати!
показати весь коментар
10.11.2022 09:04 Відповісти
Скільки вас таких? Байденотролі запустили методичку "за лендліз треба платити". А як же заяви ще коли він тільки був підписаний, що оплачується тільки те що вціліло та лишилось в Україні на кінець війни, а інше безоплатно?
Чи ви забули вже старі методички?
показати весь коментар
10.11.2022 11:02 Відповісти
Я й не заперечую - платити треба тільки за те, що залишилось. Але все одно платити. А те, що ми одержуємо зараз - не коштує нічого. Просто набридло відповідати в подробицях на вашу трампівську методичку "Де ленд-ліз!" Ви самі ж знаєте все, але не можете без гівна на вентілятор.

Ось коли ваши республіканські путята впруться рогами "Ні копійки більше для України!", тоді ленд-ліз і піде!
показати весь коментар
10.11.2022 16:14 Відповісти
Шось штати останніми заявами почали бентежити...
показати весь коментар
10.11.2022 08:27 Відповісти
Если "будапештский меморандум" оказался банальным п#здежом, то какова вероятность, что обещания "помочь с восстановлением" окажутся таким же п#здежом? Правильно - 100%!
Все вокруг Украины, на Украину и Украинцев смотрят исключительно как на бесплатных рабов.
Взорвать электространции, что пол-страны имеют колоссальные проблемы со светом, работой и т.д. - можно. Сбросить бомбу на военный объект в расее - НЕЛЬЗЯ ни в коем случае.
Мы одни со своими проблемами. Это факт. Нам надеется не на кого, только на самих себя - это тоже факт.
показати весь коментар
10.11.2022 08:44 Відповісти
По этому нужно идти в преднестровье, дать ****** ПМРоцам и отобрать склад БК в Колбасной. А молдоване пшли нах. Раз мы останемся 1 на 1 с **********
показати весь коментар
10.11.2022 08:56 Відповісти
Аж нету желания доказывать, то что видно пр факту - что вторая армия мира оказалась сборищем бомжей, алкашей, наркош, зеков, спидозников, петухов, вчерашних школьников. Но США и НАТО со воей дейчствительно профессиональной армией, их боится. Какие же ссыкуны! Русня у которой энурез от бухла, и то ****** что воюет с НАТО, и как то пытаются это делать вопреки страху. А сильнейший военный альянс на земле, в случае чего готов сдаться.
показати весь коментар
10.11.2022 09:00 Відповісти
Ну то так! Навіщо нам ті Gray Eagle якщо у нас є Байрактари та супутник від Притули? Не потрібні нам Gray Eagle, а то путін нападьот!
показати весь коментар
10.11.2022 09:14 Відповісти
і така ж реакція буде еа ядерний удар
не відповімо бо не хочемо ескалацій.
показати весь коментар
10.11.2022 09:22 Відповісти
🤦‍♂️No comments...
показати весь коментар
10.11.2022 09:22 Відповісти
Байден обкакался после промежуточных выборов. Теперь у него в голове предыдущие президентские выборы и он будет играть роль задумчивого и мудрого политика.
показати весь коментар
10.11.2022 09:26 Відповісти
А Аляску слабо отдать, шоб не было эскалации?
Дряхлый стал Лесник - боится в лес заходить уже как бы с кем там не встретиться...
Они шо, не понимают, что дают сигнал всем мелким странам обратить свое внимание на Китай, т.к. дядушка Сэм стал Дедушкой Сэмом и уже все - памперсы кончились...
показати весь коментар
10.11.2022 09:31 Відповісти
так вже війна іде повним ходом , що ще?
показати весь коментар
10.11.2022 09:39 Відповісти
Підлога Маккартні , Я про це писав, не одноразово, приклад , вогньови шари с арабських територій
показати весь коментар
10.11.2022 10:07 Відповісти
То США хоче, щоб ми вигнали цих ізвергів чи ні? Скільки можна знущаться над українцями, доки можна затягувать цю бійню?Для чого? Чому не припинить було це з самого початку? Якби світові лідери спочатку сказали росії - тільки попробуйте розпочати війну і отримаєте гідну відсіч світу, то росія не рипнулася б. І далі все це затягувать!!!!Для чого??? Та поставте путіна на місце!!!" Що ж він увесь світ тероризує!!! Чого ви терпите???
показати весь коментар
10.11.2022 10:10 Відповісти
"Антонов" мог бы сам сделать такой беспилотник.
показати весь коментар
10.11.2022 10:16 Відповісти
Тоді ми не побудували б стільки дорог !
показати весь коментар
10.11.2022 10:50 Відповісти
на базі Мріі та на маскву
показати весь коментар
10.11.2022 13:19 Відповісти
Так вони Єрмаку та Татарову щось передадуть !
показати весь коментар
10.11.2022 10:49 Відповісти
начали заднеприводные передачки перещелкивать рычажком на фоне своих гомно выборов..терпилы в cливе ..байден в маразме вместе с трампом тоже дед с трипером головы..там есть кто помоложе вообще?
показати весь коментар
10.11.2022 10:56 Відповісти
брехливий американський "ленд-ліз" від США .Це є допомога і співучасть США рашистському вбивцю і окупанту для дальнішого безнаказаного геноциду українського народу,і нищення держави Україна.
показати весь коментар
10.11.2022 10:59 Відповісти
Есть Саливан