4429 відвідувачів онлайн
2 033 24

НКРЕКП просить Антимонопольний комітет та правоохоронців перевірити енерготрейдера Коломойського

електрика,світло,леп

НКРЕКП звернулася до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів з проханням розслідувати зловживання близької до Ігоря Коломойського компанії "Юнайтед Енерджі" на ринку електроенергії.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідні рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні 10 листопада. 

Антимонопольний комітет НКРЕКП просить розслідувати змову "Юнайтед Енерджі" з ТОВ "ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ". А також вивчити обставини роботи інших великих трейдерів.

Правоохоронні органи НКРЕКП просять розслідувати обставини завдання "Юнайтед Енерджі" збитків державної компанії "Укренерго" через мільярдні борги за небаланси. 

Нагадаємо, у 2019-2021 році "Юнайтед Енерджі", за повідомленнями ЗМІ, стала найбільшим покупцем електроенергії державних компаній "Центренерго" та "Енергоатом".

За твердженням низки ЗМІ, "Юнайтед Енерджі" контролюється олігархом Ігорем Коломойським

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
10.11.2022 15:16 Відповісти
+7
Клован нє одобряєт. Про це буде у вечірньому відосіку.
показати весь коментар
10.11.2022 14:48 Відповісти
+6
и снова здрасьте ? ))))
показати весь коментар
10.11.2022 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Клован нє одобряєт. Про це буде у вечірньому відосіку.
показати весь коментар
10.11.2022 14:48 Відповісти
на час гундрсиків в мене відключення - кааааааайф)) навіть примусово хрін побачиш)) цікаво, він знову кулачки моряка Папая виставить? бо вчора не було
показати весь коментар
10.11.2022 15:13 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 15:19 Відповісти
и снова здрасьте ? ))))
показати весь коментар
10.11.2022 14:51 Відповісти
Та ладна, шо такое, я здесь гуляю
показати весь коментар
10.11.2022 15:15 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 15:16 Відповісти
капець Ви хрінь знаходите))
показати весь коментар
10.11.2022 15:24 Відповісти
інше..може знову вибори сфабрикують..
показати весь коментар
10.11.2022 15:25 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2022 15:24 Відповісти
АМК та Правоохоронці:
показати весь коментар
10.11.2022 15:26 Відповісти
Все просто Оманского Осла на пожизненное с полной клнфискацией в месте с кодлой, а беню в Гуантонамо, но ЗЕБилы не ищут легких путей
показати весь коментар
10.11.2022 16:03 Відповісти
Перевірки фірм Коломойського будуть дієві тільки в випадку знаходження фігуранта у суді штату Флорида.
показати весь коментар
10.11.2022 16:16 Відповісти
Оманські фантазііі для відосів лохторату!!
показати весь коментар
10.11.2022 16:27 Відповісти
Гидота. Все, будуть Україну зливати всі. Як пережити все, що з нами сталось, і пережити це скотство, що буде далі. Все повторюється з 2014: накинулись допомагати язиками, попустило, дагавариться. Зараз бачу все те саме. Таке відчуття, що нас ненавидить весь сввт
показати весь коментар
10.11.2022 17:07 Відповісти
після 2014-го багато змінилось. тоді було "не всьо так адназначна" - в Криму люди "проголосували" і народ "корінний" луганський і донецьий проти "хунти" повстав. і раша скрізь волала - нас там нєт.. але тепер уже всі знають, що вони тут є. і всі знають, що пуйло ядерною бімбою ********, а це вже світовий шантаж. прецедент. один раз таке попустиш і по всьому світу почнеться. Тому не панікуйте, дамочко, і не нагнітайте тут зради.
показати весь коментар
10.11.2022 19:05 Відповісти
Риторика ( піз...ж) той самий тоді і зараз
показати весь коментар
10.11.2022 20:29 Відповісти
Корисний дурень ні? Заспокой мене, а потім @бни, Україна це вже проходила неодразово
показати весь коментар
10.11.2022 21:55 Відповісти
жодного, підкреслюю, жодного заклику з боку західних партнерів до України про те, щоб вона сідала за стіл переговорів з руснею саме на умовах русні не було. був тільки заклик змінити риторику, щоб у світі ми не програвали московським наративам, що Україна взагалі відмовляється від переговорів і типу у цьому всьому винна Україна. Ми повинні донести світу, що ми від переговорів ніколи і не відмовлялися і згодні проводити їх тільки після виводу цапських військ з усієї міжнародно визнаної території України. І що переговори готові вести виключно на основі Статуту ООН і міжнародного права. Розумію, що це мало вас заспокоїть, але моя точка зору ближча до реальності, ніж ваша - все пропало, Україну зливають.
показати весь коментар
10.11.2022 23:48 Відповісти
Оцей аграмадний допис для мене? Зворушена ... вашим долбо...вом
показати весь коментар
11.11.2022 01:05 Відповісти
я можу інакше написати. коротко і зрозуміло. припиніть тут нити і розганяти зраду-зрадну.
показати весь коментар
11.11.2022 02:31 Відповісти
Через місяць побачите, але Ви і так знаєте, так, поляля