США бачать початок відходу російських військ з Херсона, - генерал Міллі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.
"Ви бачите, як російські війська відходять з Херсона. Ми бачимо початки цього. Про це вчора заявив міністр оборони Шойгу. Отже, це відбувається", – сказав Міллі.
Він також сказав, що українці воювали з російськими військовими "до упору".
А по-друге, вираз, що українці воювали "до упору", звучить якось не дуже, нібито це ми здали, а не орки