6559 відвідувачів онлайн
2 231 24

Стабілізаційні заходи на визволеній Херсонщині можуть тривати щонайменше кілька тижнів, - голова Нацполіції Клименко

поліція

Голова Національної поліції України Ігор Клименко не виключає, що стабілізаційні заходи на деокупованій території Херсонської області можуть тривати щонайменше кілька тижнів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

За словами очільника Нацполіції, терміни проведення стабілізаційних заходів залежатимуть "від кількості громадян, які залишалися на деокупованих територіях, і масиву тієї інформації, яку ми будемо отримувати з різних джерел".

Клименко додав, що відсьогодні 500 поліцейських розпочали роботу на деокупованій території Херсонщини. За два-три дні цей контингент планується збільшити до двох тисяч.

"На сьогоднішній день поліцейську присутність ми поновили у 57 населених пунктах, в яких проживає близько 11 тисяч наших громадян", - сказав глава Нацполіції.

Він також зазначив, що на території Херсонщини поліцією зафіксовано вже 400 воєнних злочинів російських окупантів.

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
11.11.2022 18:17 Відповісти
+4
Везде куда приходит Украина наступает восстановление, появляется электричество, вода, тепло.
Возвращается жизнь.
Украина и украинцы всегда строили и работали.
В отличии от грязных немытых свинособак которые всю свою жизнь живут только на продаже ресурсов которые они добывают из земли временно оккупированной Сибири.
показати весь коментар
11.11.2022 17:56 Відповісти
+2
Це як? Арештуєте показово з десяток колаборантів, а потім тихо повипускаєте? А потім ми їхні морди побачимо на бігбордах під час чергових виборів?
показати весь коментар
11.11.2022 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це як? Арештуєте показово з десяток колаборантів, а потім тихо повипускаєте? А потім ми їхні морди побачимо на бігбордах під час чергових виборів?
показати весь коментар
11.11.2022 17:49 Відповісти
Стабілізаційні заходи це ж не тільки арешти. Не без того, звісно, але не так кардинально. Все налагодять, місцеві будуть допомагати, поліція потрібна - без них теж не обійдешся.
показати весь коментар
11.11.2022 17:53 Відповісти
Везде куда приходит Украина наступает восстановление, появляется электричество, вода, тепло.
Возвращается жизнь.
Украина и украинцы всегда строили и работали.
В отличии от грязных немытых свинособак которые всю свою жизнь живут только на продаже ресурсов которые они добывают из земли временно оккупированной Сибири.
показати весь коментар
11.11.2022 17:56 Відповісти
Ти не згадав головну відмінність українців від свинособак - українську мову.
показати весь коментар
11.11.2022 18:07 Відповісти
это свинорус пытается стёбатся...\вчитайся в этот внимательно в этот стёб...\
показати весь коментар
11.11.2022 18:17 Відповісти
вчитайся уважно у мій коментар, тунгусе
показати весь коментар
11.11.2022 18:33 Відповісти
ну якщо твій тато тунгус - тоді я тобі не нічим не можу допомогти...(((\ты и правда туп - видно по регистрации...\
показати весь коментар
11.11.2022 18:41 Відповісти
Лише тупий москворотий бурят здатен міряти свій дрібний IQ датою реєстрації. )))
показати весь коментар
11.11.2022 18:45 Відповісти
це твої вологі мрії сина тунгуса...!\и закрой свой вонючий рот - попробуй это сказать ребятам воюющим на передовой, новые челюсти вставлять будешь тунгус...!\
показати весь коментар
11.11.2022 18:52 Відповісти
Що це за мокшанська говірка болгарського суржику? Від ростовського обозу відстав, буряте калічний? Буває. Біжи, млинців з лопати поїж, поки не охололо. ))
показати весь коментар
11.11.2022 19:09 Відповісти
ты гнидосик правда бы хотел это бы сказать ребятам из ЗСУ...?\ты тупое создание ответь...\
показати весь коментар
11.11.2022 19:24 Відповісти
щось белькоче собі бурят притрушений своєю мокшанською говіркою болгарського суржику - чи то вокзал шукає, чи то парадне, щоб посцяти ))
показати весь коментар
11.11.2022 23:13 Відповісти
ты дерьмо можешь это сказать ребятам из ЗСУ...?
только закажи себе заранее челюсти новые в зубопротезном кабинете...
показати весь коментар
11.11.2022 23:17 Відповісти
Яка смішна мордовська мавпа - квакає і пердить одночасно. )))
показати весь коментар
11.11.2022 23:24 Відповісти
ссыкло ты подзаборное - пойди скажи это нашим ребятам...\тебе твою тюбетейку найдут куда натянуть...\
показати весь коментар
11.11.2022 23:27 Відповісти
кретинізм москворотих мордовських даунів робить невідворотним розпад мордово-московії ))
показати весь коментар
11.11.2022 23:33 Відповісти
ты простое ссыкло - что с тобой говорить...\иди мамке пожалуйся...\
показати весь коментар
11.11.2022 23:35 Відповісти
не плач, тупорога бурятська дівчинко - ***** тебе врятує )))
показати весь коментар
11.11.2022 23:37 Відповісти
ты путина вынь со своего рта...\ты ссыко попробуй поучить ЗСУ как им говорить...\
показати весь коментар
11.11.2022 23:40 Відповісти
Чомусь кожен другий москворотий бурят вважає, що українці зобов'язані розуміти його свино-собачу говірку. Така дивна і недоречна впевненість є ознакою розумової недостатності - і це чудово! ))
показати весь коментар
11.11.2022 23:48 Відповісти
ты просто ссыкун подзаборый - продолжай ныть...