13421 відвідувач онлайн
6 300 24

Не треба недооцінювати РФ, наступні місяці будуть важкими, - Столтенберг

нато,столтенберг

Союзники по НАТО постають перед критичним моментом для всієї системи європейської безпеки, і в цих умовах було б небезпечним недооцінювати спроможності путінської армії, яка має велику кількість війська та продемонструвала готовність не рахуватися із людськими втратами.

Про це повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми не маємо робити помилки, недооцінюючи росію. Російські збройні сили зберігають суттєві спроможності та велику кількість військ, Росія продемонструвала готовність до значних людських втрат та екстремальну жорстокість. Ми всі бачили жахливі сцени на звільнених територіях, а також невибіркові російські атаки на цивільне населення та на критичну інфраструктуру", - сказав він.

За словами Столтенберга, наступні місяці будуть важкими. Мета Путіна – залишити Україну у холоді та у темряві цієї зими, посіяти страх та непевність серед українців. Але, як свідчать останні події, ці сподівання агресора є марними, оскільки моральний дух українців залишається дуже високим. У цих умовах союзники по НАТО мають дотримуватися свого курсу та продовжувати допомогу для України.

Топ коментарі
+14
Дякуемо за пiдтримку , але головне, бiльше зброi , та набоiв до неi
показати весь коментар
14.11.2022 16:14 Відповісти
+9
Легких місяців давно і не було.
показати весь коментар
14.11.2022 16:12 Відповісти
+5
помітно, що тема передозування йому дуже близька....
показати весь коментар
14.11.2022 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тобто, на думку цього *****, минулі місяці були легкими.
показати весь коментар
14.11.2022 16:11 Відповісти
Він сказав, що наступні місяці будуть нелегкими, чи ви вважаєте, що це не так? Ворога недооцінювати так же шкідливо, як і переоцінювати. Чи ви не згодні з його закликом більше допомагати, щоб якраз полегшити нашу боротьбу?
показати весь коментар
14.11.2022 16:47 Відповісти
До чого твій висер?
показати весь коментар
14.11.2022 18:07 Відповісти
Легких місяців давно і не було.
показати весь коментар
14.11.2022 16:12 Відповісти
Дякуемо за пiдтримку , але головне, бiльше зброi , та набоiв до неi
показати весь коментар
14.11.2022 16:14 Відповісти
Літаки ******* край як потрібні.
показати весь коментар
14.11.2022 17:52 Відповісти
наступні місяці - нарешті кінець Вашої кар'єри, Єнсе...
показати весь коментар
14.11.2022 16:25 Відповісти
що корисного від НАТО, як від структури, отримала Україна за ці місяці? ******* цього типка не рахується
показати весь коментар
14.11.2022 16:26 Відповісти
Зброю, амуніцію, авто транспорт, розвіддані.
показати весь коментар
14.11.2022 17:01 Відповісти
ти смішний в своїй необізнаності, хоч погугли перш ніж лабуду писати
показати весь коментар
14.11.2022 17:15 Відповісти
Лабуду ти написав.
P. S. путин-*****.
РФ - страна террорист.
Кацап- раб *********** на швабре.
ФСБ - вонючие нелюди.
*****&рф&кацапи - идутна)(¥й !
показати весь коментар
14.11.2022 19:07 Відповісти
Зима.
показати весь коментар
14.11.2022 16:26 Відповісти
Глава МИД РФ в футболке, посвященной художнику и гею Жану-Мишелю Баския умершему от передозировки героина. С Айфоном и Эпл Вотч
показати весь коментар
14.11.2022 16:30 Відповісти
помітно, що тема передозування йому дуже близька....
показати весь коментар
14.11.2022 16:43 Відповісти
Ну а як же. Логічніше за все ненавидіти Америку з американського телефона, в американському інтернеті.
показати весь коментар
14.11.2022 16:59 Відповісти
Красіва жити нє запрєтіш.
показати весь коментар
14.11.2022 18:08 Відповісти
Що.... невже знову "Київ за 3 дня"???
Наче з 24.02.2022 були легкі місяці....
показати весь коментар
14.11.2022 17:02 Відповісти
наче попередні були легкими.
показати весь коментар
14.11.2022 17:37 Відповісти
Москалі зараз будуть більше зайняті накачуванням прямих кишок "чмобіків" спермою, ніж війною.
показати весь коментар
14.11.2022 17:44 Відповісти
То їхні проблеми.
показати весь коментар
14.11.2022 18:10 Відповісти
Нє заводі,працівний!Жартую,бро)
показати весь коментар
14.11.2022 20:01 Відповісти
дайте ракеты на 300 км и станет полегче
показати весь коментар
14.11.2022 18:38 Відповісти
Дайте больше оружия и будет легче!
показати весь коментар
14.11.2022 19:03 Відповісти
В начале конфликта я писал о необходимости ввода в Черное море американских кораблей, оснащенных системой ПВО\ПРО Иджис и ракетами Томагавк. Эрдоган нам здорово помог, но вход военных кораблей запретил. Сейчас можно поставить ракеты Томагавк наземного или воздушного базирования (проект Rapid Dragon) и разнести орков в пух и прах.
показати весь коментар
14.11.2022 21:19 Відповісти