8744 відвідувача онлайн
15 983 92

США та РФ домовилися не застосовувати ядерну зброю, - Ердоган

ердоган

Президент Туреччини Таїп Реджеп Ердоган заявив, що знає про домовленості між РФ та США не застосовувати ядерну зброю.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

Про існування таких домовленостей Ердоган розповів журналістам на зворотному шляху з саміту G20 в Індонезії.

За його словами, домовленостей між РФ та США було досягнуто раніше цього тижня в Анкарі.

Ердоган також додав, що дві ці країни мають часто зустрічатися, щоб запобігти новій світовій війні.

Відомо, що 14 листопада в Анкарі провели зустріч директор ЦРУ Вільям Бернс та керівник Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін.

Топ коментарі
+43
Постійно він щось знає про те що не знає ніхто, навідь ті про кого він говорить
показати весь коментар
17.11.2022 13:29 Відповісти
+24
Те, що ₚФ там домовляється, можно використати замість туалетного паперу Їхні гарантії, чи якість написані слова, не варті ані паперу, на котрому вони написані
показати весь коментар
17.11.2022 13:29 Відповісти
+24
Поверить кацапу - себя обмануть
показати весь коментар
17.11.2022 13:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Постійно він щось знає про те що не знає ніхто, навідь ті про кого він говорить
показати весь коментар
17.11.2022 13:29 Відповісти
Або робить вигляд,що знає щось хто ніхто не знає
показати весь коментар
17.11.2022 13:32 Відповісти
Та не,он просто конферонсье, объявляло.
показати весь коментар
17.11.2022 14:55 Відповісти
НУ от і все зійшлось

Щодо ракет раші у Польщі і заяв вайт хауса

Тобіш США НАТО фізично не втручаються у війну раші на території України, Пуйло не застосовує ядерну зброю

Із цього слідує що США не гласно дав добро для Пуйла утюжити Україну не летальною зброєю без будь якого страху
показати весь коментар
17.11.2022 15:18 Відповісти
Во вторник( 16 ноября 2022 ) президент США Джо Байден направил в Конгресс запрос о выделении 37 миллиардов 700 миллионов долларов на помощь Украине. Из них 21 миллиард долларов планируется потратить на закупку Вооружения для украинской армии.

Полгода назад Конгресс выделил 40 миллиардов долларов на поддержку Украину. По словам представителей администрации Байдена, 18 миллиардов из этой суммы были потрачены на Вооружения для Украины.
Шилiнг Iванович не тужтесь все буде США та Украiна а рефии торба
показати весь коментар
17.11.2022 16:17 Відповісти
Діло ж не в тому що вони США говорять, і планують публічно, а діло в тому:
- що роблять, і з якою ціллю
- чиєми руками роблять
- що дають, і чи вчасно дають
... Придивись уважно і ти почнеш розуміти що не все так сонячно як здається

А в результаті Так, ефективність Є від допомого, Але ця допомога притягута за Вуха з великими зусиллями ЗСУ і керівництва України
- Те що просять не дають, або дають так щоб мол відстаньте
- коли треба щось, треба поклони бити, або має відбутися кретична точка біди

Ну наприклад УКРАЇНА просила закрити Небо ще з перших днів війни, Добре не хочете закривати небо до дайте ППО
І ЩО в результаті 10 місяців, Дали так що енегетична система України лежить!!!
Думай! А чому так відбувається???
показати весь коментар
17.11.2022 18:45 Відповісти
Збавляйте безглузду риторику. Штати взагалі не зобов'язані щось нам давати. А за те, що нам дають нам потрібно безмежно дякувати і не обурюватись, що мало дають. Бо подібна риторика взагалі може поставити хрест на тому, що нам взагалі перестануть давати зброю, **********, фінансову допомогу.
показати весь коментар
17.11.2022 19:18 Відповісти
Адміністрація президента Джо Байдена працює над збільшенням фінансування допомоги для України. Про це йдеться у https://www.youtube.com/watch?v=tXIlr-n7V1k&ab_channel=YahooNews заяві координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі.

«Допомоги буде більше», - заявив на брифінгу Кірбі.

Він додав, що ведеться робота з Конгресом над додатковим фінансуванням у майбутньому. Це фінансування необхідне для допомоги, яку США надаватимуть Україні.
показати весь коментар
18.11.2022 22:03 Відповісти
Эрдоган знает, что слово Путина стоит 5 копеек в базарный день.

Он ему не доверяет.
Но делает вид, что «верит».

Так он себе цену набивает как «переговорщик» а ля Макрон.

» Верить» Путину можно только тогда, когда он загнан в угол и у него есть только один выход.
Если же у него будет два выхода, и он будет говорить, что он согласен на первый,
то это значит, что он обязательно выберет второй.

Путин патологический лжец. Школа КГБ.

Кацап по своей природе НЕ договороспособен и жесток.
История показала, что Убивать соседей, грабить, насиловать это его фсё.

Его договоренности с США о ЯО будут длиться ровно столько, пока он не увидит слабость, нерешительность противника и боязнь ответного удара по РФ.Вот тогда он, спокойно сможет нанести тактический ядерный удар.
показати весь коментар
17.11.2022 14:13 Відповісти
И будет ***** ходить с довольной мордой ---- Как я их всех! Гы-гы-гы.....
До него ещё не дошло, что никто ему не верит, или с точностью до наоборот
показати весь коментар
17.11.2022 14:56 Відповісти
Ффуххх, ну я уже спокоен... ведь Зрдоган сказал что росия пообещала не применять ядерное оружие. Спим спокойно
показати весь коментар
17.11.2022 14:14 Відповісти
пацан за базар атвєчаєт
показати весь коментар
17.11.2022 15:05 Відповісти
Начнем с того, что встреча с Нарышкиным была в Анкаре при участии главы разведки Турции. Ну дальше думаю говорить не стоит, что знает Эрдоган и что нет.И вообще оставьте мужика в покое, пусть делает то, что делает и учит весь мир как вертеть пуйло на пальце.
показати весь коментар
17.11.2022 14:55 Відповісти
Ядерная война уже в прошлом. В 2023 году будет "голодная война".
показати весь коментар
17.11.2022 13:29 Відповісти
Ага, ага. «Голодная война».

А ещё будет «всемирное потепление» и Всемирный потоп...

Давайте бояться будущих возможныхкатастроф, а не думать о Настоящем.
показати весь коментар
17.11.2022 14:20 Відповісти
"Настоящее" - это что?
показати весь коментар
17.11.2022 15:19 Відповісти
Те, що ₚФ там домовляється, можно використати замість туалетного паперу Їхні гарантії, чи якість написані слова, не варті ані паперу, на котрому вони написані
показати весь коментар
17.11.2022 13:29 Відповісти
так у випадку домовленостей, а не договору, навіть паперу нема - нічим підтертися
показати весь коментар
17.11.2022 15:07 Відповісти
Ну тоді кацапам кизда. Бо ЯЗ була єдиним стримуючим фактором. Але ви ще досі вірите обіцянкам кацапів?
показати весь коментар
17.11.2022 13:30 Відповісти
Обіцянкам ні, але працездатність кацапського ядерного арсеналу викликає величезні питання. Ну не могли вони красти на всьому і при цьому не вкрасти кошти виділені для підтримки ядерних озброєнь. Для одиничних ударів, навевно, в них заряди ще є. А от для масового залпу, який би пробив ПРО США - дуже сумнівно. Вони 100 ракет зі звичайними зарядами місяць готують.
показати весь коментар
17.11.2022 13:41 Відповісти
А хто вам сказав, що стримання кудись дінеться? (якщо ви про поставки зброї від союзників)

Ніхто ж не знає точно умови домовленностей між РФ і США (може домовились про взаємне невикористання, може ще щось).
показати весь коментар
17.11.2022 13:55 Відповісти
Ердогана можно вважати клоуном, допоки не з'явиться офіційний документ, який чітко наголосить на тому, де та зброя не застосовуватиметься, бо може бути й таке, що вони один по одному пуляти не будуть, а натомість дадуть можливість ***** завдати удару по Україні, задля припинення війни, через нашу можливу капітуляцію.
показати весь коментар
17.11.2022 14:36 Відповісти
Ну можете для ликбеза почитать Будапештский меморандум. Напомнить, что там подпись орков стоит? Ну так любой другой документ стоит даже меньше. Что касается клоунады.... тоже могу освежить память, что Эрдоган единственный на сегодняшний день не испугался сбить кацапский истребитель, когда тот имел наглость залететь на его территорию и не стал как это обычно делала Европа стыдливо отворачиваться. Да и в Сирии наваляли тем же вагнеровцам именно турки. Даже сейчас с зерном именно Эрдоган положил с прибором на хотелки пуйла и открыто заявил, что плевать - корабли БУДУТ идти под турецким флагом и в сопровождении турецких ВМФ. Дальше перечислять? Напомнить кто первым рискнул на поставки ударных БПЛА?
показати весь коментар
17.11.2022 15:06 Відповісти
Ще раз - слова нічого не значать.
показати весь коментар
17.11.2022 15:28 Відповісти
Где просто слова из перечисленного?
показати весь коментар
17.11.2022 16:01 Відповісти
А де офіційний документ на підтвердження домовленостей?
показати весь коментар
17.11.2022 20:07 Відповісти
Поверить кацапу - себя обмануть
показати весь коментар
17.11.2022 13:31 Відповісти
так же как и турку-наперсочнику
показати весь коментар
17.11.2022 13:32 Відповісти
Самообман, или самовнушение??? Пох.. это пистёж..
показати весь коментар
17.11.2022 13:33 Відповісти
Ось тому американці і почали пісню що на Польщу впала українська ракета
показати весь коментар
17.11.2022 13:34 Відповісти
не перепрограммированная с300 не делает таких воронок в земле, а самоликвидируется....
показати весь коментар
17.11.2022 13:41 Відповісти
На жаль схоже на те, що США та РФ просто домовилися...
показати весь коментар
17.11.2022 13:42 Відповісти
У Байдена вибори на носі і чому б йому не виступити в ролі того, хто зупинив цю війну і якщо не повністю, то хоча б в її горячій фазі? Приховування російської ракети в інцинденті в Польщі, напевне можно обміняти у ***** на якісь поступки. Як варіант. З іншого боку, постійне наголошення на тому, що ракета була саме українською, навіть і без визнання беспосередньої вини України, також можна використовувати для тиску на українське і політичне і військове керівництво задля замороження конфлікту.
показати весь коментар
17.11.2022 14:51 Відповісти
Нічого про США без США!
показати весь коментар
17.11.2022 13:35 Відповісти
А причем тут Єрдоган вместе с Турцией? Он на єто как-то повлять может?
показати весь коментар
17.11.2022 13:36 Відповісти
Он , " свечку держал".
показати весь коментар
17.11.2022 14:21 Відповісти
А **&ом поторговать?
значимости с**е прибавить...

Как же без великого султана решать судьбы Мира?!
показати весь коментар
17.11.2022 14:24 Відповісти
Отже, США домовилися самі з собою. Бо оте нещастя, то не країна, то непорозуміння без кордонів і з клінічними психами при владі
показати весь коментар
17.11.2022 13:38 Відповісти
Старый турецкий пердун возомнил из себя мирового султана🤦
показати весь коментар
17.11.2022 13:38 Відповісти
Макрона потеснил в качестве миротворца, ну и попутно бабло стрижет с зернового коридора , продуманный янычар.
показати весь коментар
17.11.2022 13:42 Відповісти
Единственное что поможет не использовать ЯО это уменьшение его количества

У всех

На данное время все наоборот
показати весь коментар
17.11.2022 13:38 Відповісти
Всеми этими договорённостями Параша подотрётся как всегда.
Только её полное уничтожение спасёт цивилизацию на нашей планете.
показати весь коментар
17.11.2022 13:40 Відповісти
ага, а ще домовились раніше про непорушність кордонів... )))) лол

з кацапами домовлятись це все одно шо вступити у лайно і робити вигляд що все нормально і не воняє
показати весь коментар
17.11.2022 13:40 Відповісти
У пуйла давно поехала кукуха, какие договоры с шизофреником-психопатом , одержимым маниакальной идеей?
показати весь коментар
17.11.2022 13:40 Відповісти
де паРаша, а де договори? знайдіть хоча б один договір, який не порушила паРаша.
показати весь коментар
17.11.2022 13:42 Відповісти
Ердоган продовжує собі ціну набивати, і нашим, і вашим... Хитрюща людина.
показати весь коментар
17.11.2022 13:43 Відповісти
Та коли ж в нього вже його довбана передвиборча кампанія закінчиться. Замиротворів вже миротворити. Каже, що рашка наобіцяла. А кацапи 1) ніколи не порушували власних обіцянок? 2) ніколи не робили чогось, кажучи що це не вони? 3) США і расєя - єдині країни, що мають ядерну зброю?
показати весь коментар
17.11.2022 13:46 Відповісти
Это они договорились друг против друга не применять или вообще?
показати весь коментар
17.11.2022 13:46 Відповісти
Только между собой

Там же например Китай не участвовал
показати весь коментар
17.11.2022 14:02 Відповісти
Настоящая фамилия Эрдогана - Песков
показати весь коментар
17.11.2022 13:47 Відповісти
слухатти прорашистського холуя,самого себе обманювати.Якщо була зустріч Бернса і Наришкіна, то що може знати турецький лакей куйла.???
показати весь коментар
17.11.2022 13:47 Відповісти
Встреча была в Анкаре. Это не знает только ленивый.
показати весь коментар
17.11.2022 16:05 Відповісти
хіба була в Анкарі трьохстороння зустріч Бернса,Наришкіна і Ердогана?
показати весь коментар
18.11.2022 00:14 Відповісти
А про що вони там ще домовились?!
показати весь коментар
17.11.2022 13:48 Відповісти
Ми знаємо ціну росіским обіцянкам
показати весь коментар
17.11.2022 13:49 Відповісти
Коли хтось домовляється з ******, то завжди повинен пам'ятати приказку КҐБістів :"Найобка - друґ чєкізда"...
показати весь коментар
17.11.2022 13:50 Відповісти
договорились между собой , а по Украине ???? да после того как запад ОБДЕЛАЛСЯ по польше от одной РАКЕТЫ , нам гарантируется еще пережить и ядерный удар !!! ну это логично же ???(((( они отступают , проигрывают (((( ПОЛУЧИТЕ и РАСПИШИТЕСЬ !!!((((
показати весь коментар
17.11.2022 13:54 Відповісти
Колись США домовились з кацапією не порушувати територіальну цілісність України.І де ті домовленості?
показати весь коментар
17.11.2022 13:54 Відповісти
Молодці Їбоште нас звичайною.
Дякую, дуже дякую.
показати весь коментар
17.11.2022 13:54 Відповісти
Всё это конечно хорошо, но на какие условия согласились Штаты? Что там за красные флажки в договоренностях?
показати весь коментар
17.11.2022 13:55 Відповісти
А що пуйло за це отримало вiд США? Крим та Донбас?
показати весь коментар
17.11.2022 13:56 Відповісти
О опять договорились не применять. А почему только двое? В начале года то же само договаривались, только там было больше участников, получается что те могут теперь применять яо?
показати весь коментар
17.11.2022 14:00 Відповісти
Висновок з всієї тої підкилимної блювотини-після війни нам просто необхідно робити військовий союз з Британією і Польщею, і простити британців розмістити на нашій території ядерну зброю.Бо гидко вже навіть дивитись на хитрозроблених "партнерів".Лише Британія,Польща і країни Балтії заслуговують на довіру,а решта поводяться,мов дешеві повії."Супердержави"-одна назва.Показали своє боягузство,тепер будуть пожинати плоди-вся світова шваль активізується,бо побачили ті "супердержави" в дії.
показати весь коментар
17.11.2022 14:02 Відповісти
Так і хочеться послати вас за кацапським кораблем.
показати весь коментар
17.11.2022 14:07 Відповісти
Слышишь, этнический израильский украинец, нам, тем более совместно с Западом посильно натянуть осатанелый *********, совок сильнее был на порядок и тот пал.
показати весь коментар
17.11.2022 14:08 Відповісти
Нельзя на любые соглашаться

Иначе потом все продолжится

Это самая главная причина не говоря о других
показати весь коментар
17.11.2022 14:12 Відповісти
Новый меморандум?
показати весь коментар
17.11.2022 14:04 Відповісти
міморандум
показати весь коментар
17.11.2022 15:11 Відповісти
Угу, з кацапами, домовилися...
Чи він справді такий телепень, чи якісь наркотичні препарати приймає?..
показати весь коментар
17.11.2022 14:14 Відповісти
І сша і рф прекрасно можуть відслідкувати, чи використовували ЯЗ хоч десь взагалі. Окрім підземних на великих глибинах. Відслідковується це за допомогою перетворення Фурьє.
показати весь коментар
17.11.2022 14:19 Відповісти
Пздит Эрдогашкин
показати весь коментар
17.11.2022 14:26 Відповісти
Домовленість з рф має бути написана кров'ю когось з вищого керівництва, який сидить в камері. Інакше вона не вартує нічого.
показати весь коментар
17.11.2022 14:39 Відповісти
А якщо бульбофюрер вдарить ядерною зброєю по Україні? Це ж і формально, і фактично не означатиме порушення домовленостей.
показати весь коментар
17.11.2022 14:39 Відповісти
А проти України?
А проти Люцифера?
показати весь коментар
17.11.2022 14:43 Відповісти
домовленості з ****** не варті гімна
показати весь коментар
17.11.2022 15:04 Відповісти
якшо сша домовилялися з ******, то це між ними договорняк, а не про Україну, бо заявлено було "нічого про Україну без України"
показати весь коментар
17.11.2022 15:09 Відповісти
І ти, клоун, про це знаєш...
показати весь коментар
17.11.2022 15:32 Відповісти
А КТО РФ ВЕРИТ !!!??? ТОЛЬКО ТУРКИ !?)
показати весь коментар
17.11.2022 16:25 Відповісти
турки збили кацапський єраплан як тіки той сунув дзьоба в їхній простір
показати весь коментар
17.11.2022 16:34 Відповісти
А США можна закидати іржавими кацапськими ракетами ?
показати весь коментар
17.11.2022 16:35 Відповісти
низя!
показати весь коментар
17.11.2022 17:01 Відповісти
А против Украины ?
показати весь коментар
17.11.2022 17:33 Відповісти
🤣Домовились з немитою? Як там Договір РСМД? А Статут ООН? Заключний акт Гельсінкі -1975? Будапештський меморандум? Так там хоч підписи президентів стоять.
показати весь коментар
17.11.2022 17:42 Відповісти
Це він клянеться всіма своїми помідорами?
показати весь коментар
17.11.2022 20:28 Відповісти