7190 відвідувачів онлайн
18 326 18

ЗСУ контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим, - Генштаб ЗСУ

зброя,зсу

Воїни ЗСУ вийшли на узбережжя р.Дніпро та мають можливість контролювати територію наближену до півострова.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу представників Сил безпеки та оборони України в Military Media Center 17 листопада 2022 року.

"Наші військовослужбовці дійсно вийшли на узбережжя річки Дніпро, що нам дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова Крим. Воїни-артилеристи і взагалі військовослужбовці Збройних Сил України роблять все можливе, щоб уражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї", - зазначив він.

За словами Громова, противник після відступу з правобережної частини Херсонської області відновлює свої війська і перекидає боєздатні підрозділи на інші напрямки. Для ворога вкрай важливо встановити контроль над Донецькою областю.

"Ми не виключаємо, що противник може наростити свої зусилля і на Запорізькому та Луганському напрямку. Якщо далі брати його амбіційні плани, він може спробувати проводити наступальні дії з території Білорусі через Чернігівську та Сумську області. Але це все — в його планах, і вже було в нашій історії. Ми гідно давали відсіч. На даний момент противник дійсно перекидає свої війська на деякі напрямки, але і ми вживаємо відповідних заходів", - наголосив Громов.

Топ коментарі
+37
Хлопці, їбаште гнид!!! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
17.11.2022 15:43 Відповісти
+26
Сухопутний коридор усьо ?
показати весь коментар
17.11.2022 15:41 Відповісти
+13
Ну якщо траса Генічеськ-Мелітополь прострілюється, то такі да!
показати весь коментар
17.11.2022 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сухопутний коридор усьо ?
показати весь коментар
17.11.2022 15:41 Відповісти
Ну якщо траса Генічеськ-Мелітополь прострілюється, то такі да!
показати весь коментар
17.11.2022 15:51 Відповісти
Мова йде про умовний вогневий контроль над виїздом з Криму трасою Красноперекопськ-Херсон.
Умовний, бо туди лише Вільха, Точка-У, та Хаймерс дістають.
До траси Джанкой-Мелітополь-Бердянськ, ці комплекси діставали і раніше, але вони не призначені для ураження рухомих цілей, а використовувати їх, щоб зробити воронки на дорозі, це дуже дороге задоволення.
Ствольна артилерія та рсзв, туди надаль ще не дістають
показати весь коментар
17.11.2022 16:02 Відповісти
У хаймарса здається є снаряди з самонаведенням в кінцевій точці. Але можу помилятися.
показати весь коментар
17.11.2022 16:08 Відповісти
Навіть якщо так, то це не дешеве задоволення по вантажівкам стріляти такою ракетою.
Сумніваюсь, що це будуть робити.
Вільха може дотягнутися некерованими ************, але їх у нас не так багато.
показати весь коментар
17.11.2022 16:13 Відповісти
Думаю туди потягнуть щось типу байрактарів. Летіти не далеко, в разі шухера можно швидко повернутися на свою сторону, можна вибирати найбільш цінні цілі і гарантовано їх мочити.
показати весь коментар
17.11.2022 16:15 Відповісти
Хлопці, їбаште гнид!!! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
17.11.2022 15:43 Відповісти
✊👊✊👊✊👊❤️💙💛👍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏Слава Героям !Честь !хвала !
показати весь коментар
17.11.2022 16:07 Відповісти
Сподіваюсь, що співробітник СБУ, що читає цензора, зверне увагу на цю персону.
показати весь коментар
17.11.2022 16:35 Відповісти
Ти, кацапьоздол, не відволікайся, поліруй горло пляшки своїм аналом.
показати весь коментар
17.11.2022 16:38 Відповісти
Заглатывай поглубже убогий.
показати весь коментар
17.11.2022 16:40 Відповісти
А може тебе кацапе?
Я дивлюсь, у вас завжди актуальна тема гомосексуалізма: ви кацапи, прямо схиблені на цьому!
Це вас вівцейоби так надресували?
показати весь коментар
17.11.2022 16:40 Відповісти
Як мені подобаються ці крико-воплі про "все пропало", "ховайся хто може" з перших хвилин те тільки повномасштабного нападу, а й з моменту окупації Криму а лютому 2014-му, чому й так багато було зрадників і у Криму і на сході, бо були "впевненні" у швидкій перемозі рашистів та захоплені України! Ан не так сталося як сруССькомирцям гадалося! От і зараз чути подібне просто смішно, знаючи як мирні люди ПІД ОБСТРІЛАМИ, хтось під окупацією, без електрики, води, забезпечення їжею ВІСІМ МІСЯЦІВ жили, точили супротив, і раділи перемогам ЗСУ, або визволення з під окупації! Ох і тюхтій ти Нсаматік, а швидше - рашиський щур завдання якого сіяти паніку яка насправді вже палить дупи кремлядей!
показати весь коментар
17.11.2022 16:36 Відповісти
Якщо бути відвертим, то узловою станцією біля Криму є Новоолексіївка до якої від правобережжя напроти Нової Каховки по прямій 100 км, але ніхто не буде встановлювати РСЗО поблизу берега та ризикувати влучанням у них, тому дістати зможуть лише ракетами що мають дальність більше 120 км, а чи таки США надали?! До того ж використовувати їх по невеликих скупченнях техніки або *********** не будуть. Тому поки суходіл між Кримом та Ростовом для рашистів є діючим, але й зупинятись ніхто збирається, та й українськи ДРГ з партизанами часто приємно нас дивували. Бажаємо ЗСУ успіхів й тримаємо кулачки допомагаючи хто чим може!
показати весь коментар
17.11.2022 16:29 Відповісти
Тепер в нас є ще можливість пошкодити залізничний міст через Північно-Кримський канал в районі Брилівки, причому не лише Хаймарсами, а і далекобійною ствольною артилерією, як от PzH-2000.

Якщо ще при цьому пошкодити і інші мости через канал, включно з автомобільними, то понтонами вони багато снарядів не перевезуть, тож может статись ситуація подібна до Правобережжя.
показати весь коментар
17.11.2022 16:48 Відповісти