У Києві знову запровадили екстрені відключення електроенергії

У Києві близько 16 години почалися екстрені відключення електроенергії. Графіки стабілізаційних відключень не діють.
Про це повідомила пресслужба ДТЕК Київські електромережі у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.
"На жаль, за розпорядженням НЕК Укренерго, вимушені знову проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють!", - йдеться в повідомленні.
Треба пам'ятати що в нас надвиробництво ел. енергії. Гадаю що якщо добре заїхати разів зо два прикладом у табло міністру ел енергетики і рудому покидьку то відразу все стабілізується і збалансується в ел. енергетиці.