9079 відвідувачів онлайн

У Києві знову запровадили екстрені відключення електроенергії

електроенергія

У Києві близько 16 години почалися екстрені відключення електроенергії. Графіки стабілізаційних відключень не діють.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Київські електромережі у Facebook, інформує Цензор.НЕТ

"На жаль, за розпорядженням НЕК Укренерго, вимушені знову проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють!", - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+11
Правильно. Всю секономленную електроенергию направить на перекачку росийской нефти бульбашам и мадьярам. А мы вытрем сопли кулаком и потерпим как всегда. У нас же млять обязанности перед ****** качать ихнюю нефть даже под бомбежками.
показати весь коментар
18.11.2022 17:03 Відповісти
+7
Гадаю громаді треба створити свою коміссію, у склад якої повинні ввійти і представники з ТРО. Ця коміссія повинна провести розслідування чому ще й досі у Києві триває периодичний блекаут. Та взяти під свій контроль відбудову та відновлення розподільчого сектору ел енергетики.
Треба пам'ятати що в нас надвиробництво ел. енергії. Гадаю що якщо добре заїхати разів зо два прикладом у табло міністру ел енергетики і рудому покидьку то відразу все стабілізується і збалансується в ел. енергетиці.
показати весь коментар
18.11.2022 17:33 Відповісти
+6
интересно, вот донецк и луганск как-то привязаны к электросистеме Украины и есть ли там свет?
показати весь коментар
18.11.2022 17:02 Відповісти

Завантаження...