10048 відвідувачів онлайн

У Києві знову запровадили екстрені відключення електроенергії

електроенергія

У Києві близько 16 години почалися екстрені відключення електроенергії. Графіки стабілізаційних відключень не діють.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Київські електромережі у Facebook, інформує Цензор.НЕТ

"На жаль, за розпорядженням НЕК Укренерго, вимушені знову проводити екстрені відключення світла. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють!", - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+11
Правильно. Всю секономленную електроенергию направить на перекачку росийской нефти бульбашам и мадьярам. А мы вытрем сопли кулаком и потерпим как всегда. У нас же млять обязанности перед ****** качать ихнюю нефть даже под бомбежками.
показати весь коментар
18.11.2022 17:03 Відповісти
+7
Гадаю громаді треба створити свою коміссію, у склад якої повинні ввійти і представники з ТРО. Ця коміссія повинна провести розслідування чому ще й досі у Києві триває периодичний блекаут. Та взяти під свій контроль відбудову та відновлення розподільчого сектору ел енергетики.
Треба пам'ятати що в нас надвиробництво ел. енергії. Гадаю що якщо добре заїхати разів зо два прикладом у табло міністру ел енергетики і рудому покидьку то відразу все стабілізується і збалансується в ел. енергетиці.
показати весь коментар
18.11.2022 17:33 Відповісти
+6
интересно, вот донецк и луганск как-то привязаны к электросистеме Украины и есть ли там свет?
показати весь коментар
18.11.2022 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хер би вам ще чим зайнятись. Скукотень
показати весь коментар
18.11.2022 16:56 Відповісти
Темнота, друг молодежи.
показати весь коментар
18.11.2022 17:09 Відповісти
А мені манячелой стати? Молодь не знає справжнього друга, там все не так ( син 18) знаю. Шалун Ви
показати весь коментар
18.11.2022 17:40 Відповісти
Починається зима....
показати весь коментар
18.11.2022 17:01 Відповісти
интересно, вот донецк и луганск как-то привязаны к электросистеме Украины и есть ли там свет?
показати весь коментар
18.11.2022 17:02 Відповісти
Там быстренько всё починят)) Оттуда же Верещук вывезла людей, чтобы ИМ БЫЛО ЗИМОЙ ТЁПЛЕНЬКО)))
И что? Кому тёпленько, если уже рубят деревья ради ДРОВ ДЛЯ эвакуированных!
Они не могли у себя таким макаром греться?
Орали и звали *****? Вот пусть бы и сидели там, дома у себя.
показати весь коментар
18.11.2022 17:08 Відповісти
Правильно. Всю секономленную електроенергию направить на перекачку росийской нефти бульбашам и мадьярам. А мы вытрем сопли кулаком и потерпим как всегда. У нас же млять обязанности перед ****** качать ихнюю нефть даже под бомбежками.
показати весь коментар
18.11.2022 17:03 Відповісти
Нефтепровод "Дружба" нужно отключать в первую очередь!!! если венгры так любят *****, то пусть и отлючения хавают!!! Какая дружба, такая и транспортировка!
показати весь коментар
18.11.2022 18:47 Відповісти
В просто в Киеве тупейший мер! В Киеве днем на лестничных площадках, горит свет и его никто не выключает, ночью тоже, после 23-00 комендантский час когда никто не ходит, тоже всю ночь горит свет, зато отключают квартиры и горячую воду
показати весь коментар
18.11.2022 17:13 Відповісти
Это не только в Киеве.
Может быть на лестничных площадках горит свет как вариант аварийного освещения? Мало ли что, люди будут бежать в укрытие по темноте ?
показати весь коментар
18.11.2022 17:17 Відповісти
Люди в 2022 році не чули про такий надскладний пристрій як ЛІХТАРИК? Є у кожному мобільному телефоні...
показати весь коментар
18.11.2022 17:20 Відповісти
А Ви бігли по сходинкам майже в халаті, бо будинок ходуном ходив? Тоді не тільки про ліхтарик не згадуєш, нічого від страху не розумієш.
показати весь коментар
18.11.2022 17:42 Відповісти
Так в вечернее и ночное время как раз отключают.
А днем когда один район сидит без света, в соседнем районе днем горит на лестнице.
А Виталик до сих пор не заметил! Чтобы здесь не писали, это безтолковость и безхозяйственность! Педалика на мыло!
показати весь коментар
18.11.2022 18:39 Відповісти
На площадках отключается и включается вместе с квартирами, если в квартирах есть, то и на лестничных площадках горит, если нет, на лестнице тоже нет
показати весь коментар
18.11.2022 17:21 Відповісти
А мене селом обзивають, ні, не обіда мені, а фонаріки на рух , які світлом заправляються, не чули?
показати весь коментар
18.11.2022 17:44 Відповісти
займи его место если умный, в чем проблема?
показати весь коментар
18.11.2022 17:44 Відповісти
может Кличко должен тебе и трусы постирать? знай, за свет в подъездах отвечает люся аристович!
показати весь коментар
18.11.2022 18:18 Відповісти
Гадаю громаді треба створити свою коміссію, у склад якої повинні ввійти і представники з ТРО. Ця коміссія повинна провести розслідування чому ще й досі у Києві триває периодичний блекаут. Та взяти під свій контроль відбудову та відновлення розподільчого сектору ел енергетики.
Треба пам'ятати що в нас надвиробництво ел. енергії. Гадаю що якщо добре заїхати разів зо два прикладом у табло міністру ел енергетики і рудому покидьку то відразу все стабілізується і збалансується в ел. енергетиці.
показати весь коментар
18.11.2022 17:33 Відповісти