Працівники ДСНС підірвались на мінах у Снігурівській громаді: є загиблий

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сторінку очільника Снігурівської міської військової адміністрації Івана Кухти.
"На жаль, сьогодні маємо черговий випадок підриву на мінах на території нашої громади", - йдеться у повідомленні.
Кухта заявив, що є загиблий та поранений працівники ДСНС.
"Висловлюю щирі співчуття родинам постраждалих внаслідок нещасного випадку. Наголошую, що повертатися до міста ще дуже небезпечно", - додав очільник військової адміністрації.
Мешканців прохають подумати про свою власну безпеку та дати ще час піротехнікам попрацювати над розмінуванням.