Росія розуміє, що програє війну, тому підвищує рівень звірства, - Моравецький

Про це він сказав, виступаючи на установчому саміті української ініціативи Grain from Ukraine у Києві, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.
Моравецький порівняв Росію з нацистською Німеччиною 1942-1943 років, яка при поразках на полі бою починала використовувати всю можливу зброю та найжорстокіші методи.
"Сьогодні Росія, розуміючи, що вона програє цю війну, починає застосовувати нові методи – гіпотермічні атаки, ураження об'єктів енергетичної інфраструктури, щоб ще більше підвищити рівень свого звірячого ставлення до людей", – сказав прем'єр Польщі.
За словами Моравецького, росіянам здається, що масштабними руйнуваннями та атаками вони нібито зможуть змусити українців скласти зброю.
У День пам'яті жертв Голодомору Моравецький наголосив, що сьогодні росіяни діють подібно до СРСР, блокуючи експорт зерна з України до країн Африки та Азії.
"Створити Голодомор у всьому світі, щоб погодилися на їхні умови, – це така хибна та хвора логіка Росії", – сказав прем'єр Польщі.
На його думку, атаки РФ по об'єктах цивільної інфраструктури говорять про те, що Росія перейшла до імперіалістичного терору, і якщо цивілізований світ дозволить російському диктатору Володимиру Путіну продовжувати цей терор, він перетвориться на Сталіна XXI століття.
Моравецький також заявив, що Польща впевнена у перемозі України і ніколи не перестане допомагати у війні проти "варварського режиму" РФ.
"Україна має бути успішною. Давайте 2023 рік справді стане роком перемоги та роком відновлення України", – додав Моравецький.
А ті алкоголіки яких мобілізують готові йти здохнути за ПУТЛЕРА
Росія завжди мала прихований фашизм він не сьогодні з'явився а при СРСР.