8439 відвідувачів онлайн

Понад 900 підрозділів поліції працюють як "пункти незламності", - Монастирський

монастирський

В Україні вже понад 900 підрозділів поліції працюють як "пункти незламності", забезпечуючи громадян світлом, теплом і зв’язком.

Про це після інспекції готовності підрозділів ДСНС до дій в екстремальних умовах, пов'язаних з тривалим відключенням електроенергії та тепла, заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Окрім "пунктів незламності" ДСНС, яких наразі створено 1008 (стаціонарних і мобільних), ми говоримо про те, що наразі більше 900 "пунктів незламності" - це підрозділи поліції. Там забезпечено обов'язково тепло, світло, можливість доступу до води, зв'язок тощо", - поінформував Монастирський.

За його словами, практика показує, що саме до мобільних "пунктів незламності" люди приходять найбільше.

"Щодо зв'язку, то над цим наразі уряд активно працює, і упродовж двох тижнів - ми говорили про це також з віцепрем'єром Федоровим - мають бути забезпечені всі "пункти незламності" старлінками або оптоволокном для зв'язку через інтернет", - додав він.

Топ коментарі
+26
показати весь коментар
01.12.2022 03:59 Відповісти
+18
саме цим і повинна займатися зелена поліція під час війни....
вщіпнить мене....
а ще будувати дороги - при слові "дороги" - зелені непроізвольно чомусь їдять асфальт...
показати весь коментар
01.12.2022 02:37 Відповісти
+14
🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.12.2022 02:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
саме цим і повинна займатися зелена поліція під час війни....
вщіпнить мене....
а ще будувати дороги - при слові "дороги" - зелені непроізвольно чомусь їдять асфальт...
показати весь коментар
01.12.2022 02:37 Відповісти
он же ***, яешня, шкварки і стакан соку!
ні, вони тупо жруть асфальт....
показати весь коментар
01.12.2022 02:51 Відповісти
А я тоже плохой стал... Меня тянет на заморочки, на кшталт этой: https://youtu.be/ywQ29HZHOPg FOR THE JOY OF IT ALL
показати весь коментар
01.12.2022 02:59 Відповісти
як тягне, не стримуйте себе - вселенський плач за Україну!
і ненависть - глуха угрюма ненависть до вороґів...
показати весь коментар
01.12.2022 03:07 Відповісти
https://youtu.be/8KNyigP9wX0 Solitude
показати весь коментар
01.12.2022 03:14 Відповісти
Так, це краще. Але все вже було: переспіви на ******** лад
показати весь коментар
01.12.2022 07:24 Відповісти
кожний прикацаплений лапоть повинен знати - це ще не кінець.
кінцем буде стук в двері і чемне "Здрастуйте, ми з України"
показати весь коментар
01.12.2022 03:22 Відповісти
Шо-та наш официоз молчит, шо наши отечественные беспилотники-невидимки знатно задвухсотили ТУ-95, в глубоком тылу каазлабадии.
показати весь коментар
01.12.2022 03:42 Відповісти
тільки підверджена інформація...
показати весь коментар
01.12.2022 03:47 Відповісти
маємо терпіння....
показати весь коментар
01.12.2022 03:49 Відповісти
Нарочно не придумаешь: мусарня - пункт незламностi.
показати весь коментар
01.12.2022 02:55 Відповісти
Дай бог военным все исправить, бо понту тогда в победе.
показати весь коментар
01.12.2022 03:37 Відповісти
Ваши слова, да Богу в уши!
показати весь коментар
14.12.2022 08:37 Відповісти
😂😂😂
👍🏻👍🏻👍🏻
показати весь коментар
14.12.2022 08:35 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.12.2022 02:58 Відповісти
Деньги на "Пункти незламності" были выделены из бюджета.
Где эти деньги легко освоить без лишних вопросов? В полиции и в тюрьмах.
показати весь коментар
01.12.2022 03:39 Відповісти
Украицы подтвердили смутные догадки о второсортности накацапской армии. https://youtu.be/_0G2TmuDjL8 Каазлабадия - это сплошное .лядское привратничество....
показати весь коментар
01.12.2022 03:55 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2022 03:59 Відповісти
У нього є потужний конкурент - одеський луна-парк. Колесо "оборзєнія" я у постапокаліпсісу над темним містом уночі кружляє.
показати весь коментар
01.12.2022 06:02 Відповісти
цих конкурентів багато !!! у нас, на Львівщині, в районі це готель мережі едем спа різорд - кругом містечко і села в пітьмі (відлючення, блекаути), а там ввечері/вночі зарево на півнеба !!!
показати весь коментар
01.12.2022 07:37 Відповісти
А вдруге Зеля знов приїде.
показати весь коментар
01.12.2022 11:19 Відповісти
Та ніііі! Та Ви що?!

Він же сказав, що на другій термін не піде? Ось! А Зеля сказав, Зеля - зробив!
Та і Єрмака що, зазря в кожну щілину пхають?

Хоча... А хто з них більш на чорного кролика схожий?
показати весь коментар
14.12.2022 08:43 Відповісти
боже на шо бабло іде.... - мабуть криворогаті кловани в Київі....
Віталя видвігайся в прези - Київ твій!
показати весь коментар
01.12.2022 05:51 Відповісти
як кому зеленому тичка в печінь? - дозволено.
показати весь коментар
01.12.2022 05:53 Відповісти
спитай свого путіна він цього мабуть більш за все бажає
показати весь коментар
01.12.2022 06:12 Відповісти
путьін - пох@й.
показати весь коментар
01.12.2022 07:18 Відповісти
уявляю собі скока підрозділів вертухаїв захищає бубіні "незламні залізні яйця"...
тими мона було фронт прикрити з півночі, бо воювати вони не вміють...
а тих хто вміє на схід чи південь...
показати весь коментар
01.12.2022 06:17 Відповісти
мабуть я вже все бачив на цьому світі - і клованів президентами і мудрий наріт...
і хлопців в багнюці по вуха, які палять по кацапні, no mater what!
показати весь коментар
01.12.2022 06:33 Відповісти
мабуть я вже все бачив на цьому світі...
показати весь коментар
01.12.2022 06:35 Відповісти
Бахвалитесь , пане, а вы ще не бачив , як зебiли канут в лету.
показати весь коментар
01.12.2022 09:44 Відповісти
Ща тока вдуплил смысловку вашего лед на зарплпту...


показати весь коментар
01.12.2022 09:59 Відповісти
Та що там, пунктами незламності замість пунктів обігріву повинні стати всі адміністрації. райради. сільради, квартал95 і сама ОПа зРадою!
Якби не Осел - ми б всі замерзли!...чи замерзнем...
показати весь коментар
01.12.2022 06:58 Відповісти
Змерзлих відігріти -- ******** ********** .
показати весь коментар
01.12.2022 07:40 Відповісти
зажравшихся - на хліб та воду!
показати весь коментар
01.12.2022 09:27 Відповісти
Знов ви всі по це ОПе...
😄
показати весь коментар
14.12.2022 08:47 Відповісти
Одна херня и пиар! Сколько киевлян, да и жителей любого другого города влезет в эти пункты? Сколько проработают генераторы и тепловые пушки? На сколько хватит дров, кто будет охранять эти пункты? Нехрена мне заряженный телефон, если вся мобильная связь и интернет упал за сутки?! Из серии про шашлыки -авось и так прокатит! А если реально зимой в морозы хотя бы неделю не будет электричества и отопления? Пригодятся только пункты в отделениях полиции, туда власть будет прятаться от замерзающих горожан!
показати весь коментар
01.12.2022 08:44 Відповісти
Бачили ми цих незламних поліцаїв в Сумській,та Чернігівській областях...першими потікали,покидали свій народ і два місяця! не появлялися...а тепер стали незламними!
показати весь коментар
01.12.2022 09:26 Відповісти
Та йошкин корень. Здесь не о ментах речь.Здесь мы - незламнi, коли туди потрапляемо...
показати весь коментар
01.12.2022 09:49 Відповісти
Монастирський такий же барига, як і Зеля. Гроші йдуть з бюджету.
показати весь коментар
01.12.2022 11:13 Відповісти
Чтобы усилить незламность треба ще принять закон об оружии. Как-то про него забыли.
показати весь коментар
01.12.2022 11:40 Відповісти
Да, да, чтоб ***** порадовать "дружественным огнём"!
показати весь коментар
14.12.2022 08:49 Відповісти