11886 відвідувачів онлайн
2 371 20

Пам’ятник Суворову демонтовують в Ізмаїлі

суворов,ізмаїл

В місті Ізмаїл на Одещині 1 грудня почали демонтаж пам’ятника Олександру Суворову.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє інформаційна агенція "Юг.Today".

Як зазначається, 29 жовтня депутати Ізмаїльської міськради проголосували за перенесення пам'ятника російському генералу Олександру Суворову до музею, але пізніше, 11 листопада, вирішили, що монумент варто перенести на територію КП "Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства". 16 листопада, готуючи пам'ятник Суворову в Ізмаїлі до демонтажу, його огородили дерев'яним парканом.

За демонтаж пам'ятника Суворову в Одесі 30 листопада проголосувала Одеська міська рада.

Топ коментарі
+15
На переплавку! Він же мабуть бронзовий? Гарні направляючі пояски будуть для наших снарядів
показати весь коментар
01.12.2022 11:02 Відповісти
+13
супер !!! цього кацапського окупаційного лайна не повинно бути ніде в Україні !!!
показати весь коментар
01.12.2022 10:56 Відповісти
+6
Катька- зоофилка, Суворов- тридварас, Кутузов- педофил. Классные в параше "пАлкАводцы".
показати весь коментар
01.12.2022 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
супер !!! цього кацапського окупаційного лайна не повинно бути ніде в Україні !!!
показати весь коментар
01.12.2022 10:56 Відповісти
Суворов, така ж кацапська падлюка як суровікін, прийняв "нє простоє рєшеніє" з "перегрупіровкою" по "вирівнюванну фронту" в рамках "жеста доброй волі" 😂
показати весь коментар
01.12.2022 18:49 Відповісти
На переплавку! Він же мабуть бронзовий? Гарні направляючі пояски будуть для наших снарядів
показати весь коментар
01.12.2022 11:02 Відповісти
Ох Измаил много страдальный да еще и это опудало штыколюба и бегуна через Альпы
показати весь коментар
01.12.2022 11:18 Відповісти
До відому "знаменитих зброярів": ніхто його ні на які "пояски" і "підривачі" переплавляти не збирається. Пам"ятник уже демонтували і помістили на "зберігання" в одному з комунальних підприємств міста. Це дуже погано, бо то місце може стати місцем зборища різної прокацапської вати, котрою Ізмаїл аж кишить. Теж стосується і курви катерини в Одесі... щастя, що "дом профсоюзов" ще не цілком вигорів - місця для ватників ще вистачить.
показати весь коментар
01.12.2022 18:46 Відповісти
Яр Холодный,той поясок,що на задній частині снаряду,зветься ведучим,виготовляється з міді,бо вона м'яка та в'язка,має діаметр більший ніж калібр ствола, забезпечує "врізання" в нарізку. Направляючий поясок,це частина корпусу снаряда,в місці де галтель носової частини переходить в циліндричну. Діаметром рівний калібру. Як що ведучі пояски виготовляти з латуні,а тим паче з бронзи, стволу капець!
показати весь коментар
01.12.2022 12:36 Відповісти
Точно? А жовто-червонясті кільця у "частині корпусу снаряда,в місці де галтель носової частини переходить в циліндричну", мені "привиділися?

Правильность ведения снаряда по каналу ствола орудия, дальнобойность и могущество большинства типов снарядов главным образом зависят от устройства цилиндрической части. На цилиндрической части располагаются одно или два центрирующих утолщения (диаметр на ОД-0,25 мм меньше калибра орудия), один-два и, возможно, больше ведущих поясков.

Ведущий поясок предназначен для придания снаряду вращения, обтюрации пороховых газов и центрирования снаряда при движении по каналу ствола орудия, а у снарядов к выстрелам раздельно-гильзового заряжания и для фиксирования - в канале ствола. Диаметр ведущего пояска делается несколько больше, чем диаметр канала ствола по дну нарезов. Это превышение колеблется в пределах 0,001-0,015 клб. Ведущие пояски изготавливают из чистой меди или меди с добавлением никеля. Кроме медных ведущие пояски могут быть железокерамическими и биметаллическими. Железокерамические пояски изготавливаются из железного, спрессованного в кольцо порошка, с последующим их спеканием при высокой температуре; биметаллические - состоят из прочно сваренных между собой железного основания и медной наружной части.
Від того, що я назвав "ведучий поясок" "направляючим" - суті не міняє ("ведення" та "направлення" - однотипні поняття Я не артилерист - мені дозволено скористаться аналогією) Однак, ти пробуєш мене "вчить", сам не знаючи суті питання! І як це називається?
Є технології, якими можна розділить сплав бронзовий чи латунний і виділить мідь у чистому вигляді Тобі це не відомо?
показати весь коментар
01.12.2022 12:55 Відповісти
Яр Холодний,здається, ти дуже сутужно сприймаєш доброзичливу критику. До того ж не відносно тебе як особистості,а до твоєї точки зору. Так ось, цитата з довідника,яку ти наводиш,підтверджує мою точку зору,а не навпаки. А те,що існують снаряди описаних конструкцій,то правда,але то більше стосується корабельної артилерії великих калібрів,або зовсім ******** ***********.
показати весь коментар
01.12.2022 13:04 Відповісти
Тебе ще і по мові покритикувать? Що означає термін "сутужно", знаєш? А стосовно снарядів - я вказував у коментарі на калібр снарядів, чи їх тип, для яких можна використать мідь з бронзового сплаву від пам"ятника? Ні! То які можуть буть до мене претензії? У моїх колег є прислів"я яке вони адаптували до своєї професії : "Точность - вежливость королей! (и юристов) Нас вчили точності у формулюваннях і так формулювать свої висловлювання щоб до них не можна було "доколупаться" і трактувать двояко
показати весь коментар
01.12.2022 13:23 Відповісти
Бронза чудово згодиться на деталі підривачив!
показати весь коментар
01.12.2022 12:58 Відповісти
В кацапії менеше такого "добра" чим у нас. А якщо глянути на назви вулиць, то виходить, що в нас безліч кацапських літературних осередків, в перемішку з космонавтами і т .д
показати весь коментар
01.12.2022 11:05 Відповісти
А Измаил туркам (или лично Эрдогану) передавать не планируют?
показати весь коментар
01.12.2022 11:12 Відповісти
Вимагаю терміново винести з Лаври труп Петра Столыпина...этот сраный немецкий реформатор хвастался Кайзеру Вильгельму,в 1910 году что украинского зерна хватит на всю Братскую Германию...а позже я узнал что Столыпин родился в Дрездене...
Отдать немедленно кости это вора канцлеру Щольцу....
показати весь коментар
01.12.2022 11:13 Відповісти
Все коz ломорде лайно -- пам"ятники, мощі, довбаних гбшних попів -- треба міняти на наших людей, визволяючи їх з полону.

Таким чином, у нас необмежений обмінний фонд.
показати весь коментар
01.12.2022 11:37 Відповісти
Все лайно повинно бути прибрано з Украiни.
показати весь коментар
01.12.2022 11:33 Відповісти
Ще в Одесі стоїть точно таке опудало.
показати весь коментар
01.12.2022 11:43 Відповісти
Катька- зоофилка, Суворов- тридварас, Кутузов- педофил. Классные в параше "пАлкАводцы".
показати весь коментар
01.12.2022 11:54 Відповісти
Суворов тоже педофил - ******** крепостных девочек.
Потому и ходил усохший как спичка с "хохолком" на жалкой лысине.
Русская доблесть...
показати весь коментар
01.12.2022 12:11 Відповісти
Будет осваивать канализацию,где собственно всему кацапскому и место.
показати весь коментар
01.12.2022 12:39 Відповісти
Я, собственно говоря, не удивлен, с учетом того, что в Полтаве умудрились памятник Паскевичу демонтировать.
Для полного логического завершения осталось в той же Полтаве снести памятник Келину (а то эта "шведская морда" слишком много о себе воображала).
показати весь коментар
01.12.2022 14:49 Відповісти