10687 відвідувачів онлайн
4 012 20

У Росії немає шансів занурити Україну в темряву, - глава ДТЕК Тімченко

ремонт,електроенергія,електрика,світло

 У російських терористів немає шансів занурити Україну в темряву, переконаний генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

 "Ми більш ніж впевнені, особливо після атаки, що була минулого тижня, що у Росії немає шансів на те, щоб занурити Україну в темряву", — сказав він під час виступу на Київському безпековому форумі, передає Цензор.НЕТ.

Тімченко зазначив, що жодна енергосистема у світі, яка за розмірами відповідає українській, ніколи не зазнавала таких пошкоджень, які отримала наша енергосистема минулого тижня.

Він додав, що після обстрілів в деяких регіонах енергетикам вдалось відновити електропостачання за декілька годин, а в деяких — за кілька днів.

"Ми знаємо як справлятись з цими складними ситуаціями. Користуємось своєю технічною креативністю, щоб з’єднувати різні частини енергосистеми", — підсумував очільник ДТЕК.

Нагадаємо, 23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок обстрілів по всій країні почались екстрені відключення електроенергії. Також 1 грудня росіяни вкотре обстріляли одне з енергетичних підприємств ДТЕК. Загалом за останні два місяці енергетичні об'єкти компанії були обстріляні 16 разів.

Топ коментарі
+10
Ворушіться, язикаті директори.

показати весь коментар
01.12.2022 16:50 Відповісти
+10
Що воно несе?Ще один масований обстріл і Україна зануриться в темряву не на години а на багато днів.А за умови мінусових температур це буде гуманітарна катастрофа,особливо для мешканців міст.
показати весь коментар
01.12.2022 17:03 Відповісти
+9
Неадекват якийсь той Тімченко.... Звучить як виклик кацапам...
показати весь коментар
01.12.2022 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А от чего зависит дальность полета ракеты? Может в ракету от хаймарса залить ядерное отработанное топливо (разбадяжить со штатным) и он долетит до москвы? Я просто не вкурсе и не эксперт. Дальность же от топлива зависит, чем больше и мошнее оно тем преодолеет больше растояние?
показати весь коментар
01.12.2022 16:48 Відповісти
"ядерне паливо" має інший принцип роботи!
колись, в дитинстві, я теж думав, що ядерні станції - це якесь диво, де перехоплюють нейтрони і з них отримують електроенергію, а виявилося, що тупо принцип парової машини
показати весь коментар
01.12.2022 16:59 Відповісти
А октановое число или чо там в хаймарсах за топливо как-то увиличить в теории или размер бака ракеты, взять одну переделать для теста вдруг проканает
показати весь коментар
01.12.2022 17:00 Відповісти
може виявитися що твердопаливне
показати весь коментар
01.12.2022 17:05 Відповісти
Чаще всего просто от удельного импульса используемого топлива. Короче насколько эффективно оно сгорает.

Только РД должен быть под конкретное топливо. Если ты зальешь в ракету где например РД из обыкновенной стали (как в смерчах например) высокоэнергетическое топливо - оно просто расплавит ракету.

В общем нюансы есть.
показати весь коментар
01.12.2022 17:01 Відповісти
Неадекват якийсь той Тімченко.... Звучить як виклик кацапам...
показати весь коментар
01.12.2022 16:50 Відповісти
Ворушіться, язикаті директори.

показати весь коментар
01.12.2022 16:50 Відповісти
Інколи краще мовчати!
показати весь коментар
01.12.2022 16:56 Відповісти
Що воно несе?Ще один масований обстріл і Україна зануриться в темряву не на години а на багато днів.А за умови мінусових температур це буде гуманітарна катастрофа,особливо для мешканців міст.
показати весь коментар
01.12.2022 17:03 Відповісти
Я поясню що воно несе і чому воно несе.Буквально вчора була заява того самого ДТЕК що компанія потребує значних коштів на відновлення енергетичної інфраструктури і в зв"язку з цим хоче підвищити ціни на електропостачання.До нашої влади почало доходити,що не можна було віддавати в приватні руки галузі,зокрема енергетику,від якої напряму залежить національна безпека.Справді,чи ***** розбомбить наші електростанціі,чи Ахметов їх просто по різним причинам відключить - результат для нас буде один і той же...От мабуть і було якесь попередження і відразу вискочив із заявою Тимченко...Але це вже дзвінок...Люди,які володіють власністю від якої залежить нац. безпека - всього навсього люди...Їх можна купити,залякати,попросту знищити...А ми ще хотіли залізницю віддати,АЕС і багато чого...
показати весь коментар
01.12.2022 17:49 Відповісти
Це той самий тімченко, який радив киянам виїжджати з міста?

https://www.youtube.com/watch?v=f0dl6TN3Yzo
показати весь коментар
01.12.2022 17:18 Відповісти
Есть опасность , что ***** может атаковать , когда будут морозы -15,-20 , и залп будет больше чем 100 ракет . Причем будет бить не только по электрике ,но и по газораспределительным станциям . Боюсь , что тогда будет жопа
показати весь коментар
01.12.2022 17:43 Відповісти
Вы прикалываетесь или серьезно про топливо
показати весь коментар
01.12.2022 17:49 Відповісти
При сильных морозах , осложняется ремонт , аккумуляторы теряют 50% заряда . Соляра замерзает , как и бензин с водой . К этому надо быть готовым .
показати весь коментар
01.12.2022 17:54 Відповісти
А це ніби-то зараз багатоповерхові житлові масиви на Волині зараз ще не перебувають без електрики по 20-22 години на добу?! Де ті заявлені більше 70% відновленої потужності?
показати весь коментар
01.12.2022 18:24 Відповісти
Та ти шо. Розкажи мені в Одесі, що оті 3 години які світло було вчора та 2 сьогодні - це не занурення в пітьму. Бо найбільша кількість годин колі світло є - це вночі і рахувати іх за наявні якось не виходить... бо 95% людей тоді сплять.

Хоче солце Пуйло поки не здатне погасити, тому українці все ж таки ще можуть бачити світло. В тому сенсі ахметівець правий, да.
показати весь коментар
01.12.2022 19:00 Відповісти
У рашки шансів нема, а от наші чиновники можуть запросто, вони і не таке провертали.
показати весь коментар
01.12.2022 23:57 Відповісти