Путін припустився величезної помилки, але переговори ще можливі, - Макрон

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
"Я думаю, що президент Путін зробив величезну помилку, розпочавши цю війну", – сказав Макрон в інтерв'ю ABC News., згадавши про Мінські угоди, укладені між Україною та Росією після 2014 року у намаганнях зупинити війну.
За кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ в Україну Путін заявив, що Мінських угод більше не існує.
"Був політико-дипломатичний процес за участю міжнародної спільноти. І він сам вирішив, ґрунтуючись на фейковому наративі, що НАТО використовуватиме Україну для нападу на Росію, що абсолютно помилково", – сказав Макрон.
Журналіст запитав Макрона: чи може людина, здатна ухвалити таке рішення, домовитися про те, що називають "хорошим миром". Макрон у відповідь висловив сподівання, що Путін буде "раціональним" у переговорах щодо припинення війни.
"Путін при владі вже досить давно… Він знає свій народ. Я думаю, що він помилився. Хіба не можна повернутися за стіл і щось обговорити? Я думаю, що це все ще можливо", – сказав Макрон.
Президент Франції також наголосив, що "хороший мир" – це не мир, який буде нав'язаний українцям, і не той мир, який не буде прийнято у середньостроковій чи довгостроковій перспективі однієї з двох сторін.
Наразі Макрон перебуває у Вашингтоні з офіційним візитом. Там він має провести переговори з президентом США Джо Байденом. Після цього, найближчими днями, президент Франції має намір зателефонувати Путіну.
"Моє переконання і мій прагматичний підхід полягає в тому, що я повинен співпрацювати з існуючими лідерами і тим, хто керує країною", - сказав Макрон.
Можеш кацапам атлантичне узбережжя Франції подарувати, нехай там свої атомні човни розмістять!