6764 відвідувача онлайн
8 234 63

Зеленський дав звання генерал-майора в.о. глави СБУ Малюку

сбу,малюк

Президент Володимир Зеленський 1 грудня присвоїв звання генерал-майора Василю Малюку, який наразі виконує обов’язки глави Служби безпеки.

Відповідний указ президента №812 опубліковано на сайті президента, передає Цензор.НЕТ.

"Присвоїти військове звання генерал-майора бригадному генералу Малюку Василю Васильовичу – першому заступникові Голови Служби безпеки України", - йдеться в указі.

Топ коментарі
+42
Малюк вже знайшов "товарища бакланова"?
показати весь коментар
01.12.2022 20:24 Відповісти
+32
поки це усе лишень вітер
показати весь коментар
01.12.2022 20:26 Відповісти
+27
А друга Бакланова уже лишили звания " ЛЕЙТЕНАНТ " ?
показати весь коментар
01.12.2022 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Малюк вже знайшов "товарища бакланова"?
показати весь коментар
01.12.2022 20:24 Відповісти
На моє переконання, цей генерал заслуговує на звання генерала. Його заходи в секті ФСБ - УПЦ МП дають надію на очищення суспільства зсередини.
показати весь коментар
01.12.2022 20:25 Відповісти
поки це усе лишень вітер
показати весь коментар
01.12.2022 20:26 Відповісти
Я би не сказав, що це вітер. Його служба розкулупала велике зло, де відбувалася контрабанда, торгівля, розврат, допомога ворогу, агатація за "русский мир" і не сплатата податків державі. Просто 11 600 храмів забезпечуються за рахунок українців, які служили виключно для наживи і на ворога. До цього такого не було. Це моя особиста думка. Я особисто зрозумів цю пустоту(відсутність нашої церкви), коли йшов на Сповідь. Кому розповідати про свої гріхи, московському попу, який живе весь в гріхах?
показати весь коментар
01.12.2022 20:51 Відповісти
Не говори гоп…, пока ещё ни один поп не взят под стражу , а Лавра и Монастыри не возвращены Государству
показати весь коментар
01.12.2022 21:17 Відповісти
Каломойского зло зазколупало???
показати весь коментар
01.12.2022 21:52 Відповісти
В сраку попов!!!всех!!!это члянососы!!!запомните БОГ ТОЛЬКО В КАЖДОМ КТО ВЕРИТ В ДОБРО!!!И ПОСТУПАЕТ!!!!!ЛЮБАЯ ЦЕРКОВЬ ЭТО НАЖИВА А НАЖИВА ЭТО ДЬЯВОЛ!!!ВСЕ ПОПЫ В ПОПУ С ДЬЯВОЛОМ ЯБЯУТСЯ!!!!!!!!!
показати весь коментар
01.12.2022 21:55 Відповісти
ДЕ ВИ ТАКІ ВЗАГАЛІ БЕРЕТЕСЬ?
Малюк це креатура Татарова... Не треба іллюзій... Які ще можуть бути розмови?
Вітаю Україну з ще одним "чудовим" призначенням.
показати весь коментар
01.12.2022 21:33 Відповісти
Во-во... А Юзіка знову "кинули"... А він, бідака, ну нічим не відрізняється від малюків з зілєнскімі...
показати весь коментар
01.12.2022 22:16 Відповісти
і що ж такого СБУ зробило в РПЦ, що треба звання генерал майора? дві фотки?))
показати весь коментар
01.12.2022 22:35 Відповісти
Це щоб патріотична спільнота, ту що в котлах недобили, мізкувала "за ШО"....
показати весь коментар
01.12.2022 23:27 Відповісти
?!?!
показати весь коментар
01.12.2022 20:25 Відповісти
А друга Бакланова уже лишили звания " ЛЕЙТЕНАНТ " ?
показати весь коментар
01.12.2022 20:26 Відповісти
Ну да за церкву він взявся добре --- але це ж тільки початок .
показати весь коментар
01.12.2022 20:30 Відповісти
хто де за що взявся? вам показали три коротких відосіка, за які РПЦ нічого не буде - а ви вже "о боже мій там СБУ з обшуками прийшло! Алілуйя". Я вам відкрию секрет - до РПЦ СБУ з обшуками приходить ледь не за кожного голову СБУ. Це вже десь четвертий їх прихід.
І кожного разу РПЦ лишають в спокої. Бо це чисте шоу.

Але я вам відкрию ще один секрет - всі церкви в Україні належать державі і керуються мінкультом. І щоб забрати ту ж Лавру - достатньо просто розірвати договір про оренду. Але Ткаченко це не робить.
показати весь коментар
01.12.2022 22:39 Відповісти
за які РПЦ нічого не буде

буде, чи не буде-
це вже справа суддiв та законодавцiв, а не СБУ. а СБУ повинно вести цей сатанат, це клубло, та знайти матерiали для суддiв.


показати весь коментар
02.12.2022 03:42 Відповісти
Шановний адмін, то тільки Машка через ляшку може "дати", а Президент звання "присвоює".

читайте, курва, вчіться і не позорте Бутусова!!!

Указ
Президента України

Про присвоєння військових звань

1. Присвоїти військове звання генерал-майора бригадному генералу ЛИСТОПАДУ Валентину Антоновичу - заступнику командувача Повітряних Сил Збройних Сил України.

2. Присвоїти військове звання бригадного генерала:

полковнику БЕРЕЖНОМУ Андрію Олександровичу - начальнику Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

полковнику ГРИНЕВИЧУ Валерію Івановичу - командувачу логістики Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
5 серпня 2022 року
№ 564/2022
показати весь коментар
01.12.2022 20:33 Відповісти
Все правильно. Звання присвоюються за заслуги, але в в цьому випадку формулювання «дав» як раз коректно відображає стан речей.
показати весь коментар
02.12.2022 00:45 Відповісти
А коли дасть Героя України Генералу Залужному?
показати весь коментар
01.12.2022 20:33 Відповісти
Мені здається, що після перемоги Залужному дадуть свої найвищі нагороди США, Англія, ЄС, НАТО і український народ.
показати весь коментар
01.12.2022 21:06 Відповісти
А шут не даст , завистливый и ревнивый
показати весь коментар
01.12.2022 21:20 Відповісти
зеленскому дать генералиссимуса )
показати весь коментар
01.12.2022 20:37 Відповісти
Фельдмаршеліссімуса! І обов'язково на білому коні!
показати весь коментар
01.12.2022 20:53 Відповісти
на осле )
показати весь коментар
01.12.2022 20:55 Відповісти
та ти веселий по життю дивлюсь)

І вірно інакше життя виявиться закоротким...
показати весь коментар
01.12.2022 23:29 Відповісти
орден генерального члєнограя всіх ступенв із закруткою на сптні Боневтіку треба дати, пожиттєво, без права листування із Єрмаком, щоб вони через стінку камери всю решту життя перестукувалися, курви підмоскальські... А Ленка нехай їм носить передачкі - смачну та соковиту скумбрію по 8 грн...
показати весь коментар
01.12.2022 21:42 Відповісти
дать им пенсию 2300 пусть живут не в чём себе не отказывают🤣
показати весь коментар
01.12.2022 21:58 Відповісти
гривень..
показати весь коментар
01.12.2022 22:22 Відповісти
та потужного копняка на нари
показати весь коментар
01.12.2022 22:45 Відповісти
гривень..
показати весь коментар
01.12.2022 22:45 Відповісти
бо не лох?
показати весь коментар
01.12.2022 22:20 Відповісти
Якщо посадять фсбешних агентів,то можна вірити генералу....адже до нього ніхто не спромігся наважитись це зробити.
показати весь коментар
01.12.2022 20:45 Відповісти
садять суди... а там .. піздєць..
показати весь коментар
01.12.2022 22:24 Відповісти
це точно,

а ще потрібне політичне рішення , себто бажання та воля посадити попів та зачинити кацапський гадюшник УПЦ МП
показати весь коментар
01.12.2022 22:47 Відповісти
Поживем - побачимо

для чого тоді починали?
але хочеться вірить,що таки це кодло закриють.
показати весь коментар
02.12.2022 08:18 Відповісти
Буба , а почему и.о. ,-ссышь назначать?Залужному хоть бы шоколадку купил,или похвалил.Ущербное...
показати весь коментар
01.12.2022 20:50 Відповісти
Почему коррупционер, предатель, сектант-алавит и просто дружаня Вовы, ******* Баканов до сих пор не сидит в СИЗО? А где уголовные дела по факту госизмены руководством СБУ? Почему не объявлен в международный розыск друг Бакланова - подонок и российский диверсант Наумов? Вова это все твои люди, твои кореша, ты также несешь ответственность за сдачу Юга Украины и замолчать этот факт не получится.
показати весь коментар
01.12.2022 21:01 Відповісти
цей пушкін?

показати весь коментар
01.12.2022 22:27 Відповісти
той пушкін, який принижував українців і кавказців і називав нас зрадниками вєлікой імпєрії і вєлікого Пєтра, на якого він дрочив, як зараз Кац дрочить на Сталіна
показати весь коментар
01.12.2022 22:41 Відповісти
за зрадників вєлікой імпєрії .. гордість груди розпирає..
показати весь коментар
01.12.2022 23:02 Відповісти
цей пушкiн так вилизував сцарю москальському, що аж язика стер.

достатньо почитати, що цей вєрнопаданний епiгон Байрона писав про польських повстанцiв.
показати весь коментар
02.12.2022 03:46 Відповісти
Потому , что все СБУшники ПОДКОНТРОЛЬНЫ ОП Вспомните "ВАГНЕРГЕЙТ "Какой-то секретарь Ермак, не имевший допуск к Гостайне захотел и отдал приказ Генералу Бурбе отменить СПЕЦОПЕРАЦИЮ

Наследие
показати весь коментар
01.12.2022 21:26 Відповісти
За це дякую. це забувати нельзя. Кривоноса та "діамантових" також.
показати весь коментар
01.12.2022 23:30 Відповісти
пачімута нема довіри нквдшним генералам.
показати весь коментар
01.12.2022 21:09 Відповісти
Не грамотные, дал или присвоил?
показати весь коментар
01.12.2022 21:17 Відповісти
дал присвоить..
показати весь коментар
01.12.2022 22:28 Відповісти
Этот генерал уже раскрыл главную фсбэшную консерву Елдака, который к стате его и поставил, Оманский как сцал в очи Дуракам так и продолжает, прошмонали маЦковских попов и что, где портнов, деркач, демченко, бакланов и т.д где "работа" с бойком, шуфричем, королевской и т.д ???
показати весь коментар
01.12.2022 21:29 Відповісти
"і вітер кружляє своїми шляхами"- це звання варто було би давати після того,як здермак з таровим, і агрохімією ,безуглова,та багато тих , хто здав Південь України отримали б реальні терміни ув'язнення
показати весь коментар
01.12.2022 21:49 Відповісти
тодi Зе-блазень вийде на самого себе...
показати весь коментар
02.12.2022 03:48 Відповісти
ВОХА ТОРМОЗИ!!!А ГДЕ ТВОЙ КОРЕШ КАЛАМОЙША?Вован как бы понятно всем что ты презик-все презики называются Президентом!!!неизбежность!!!!путинХуйло это в истории прописано!!!ты тормозо!!!снимай ручник!!!
показати весь коментар
01.12.2022 21:49 Відповісти
Если вынесет кости немца Петра Столыпина из Киево-Печерской Лавры..значит не Моцкаль...🦍🦍💪
показати весь коментар
01.12.2022 22:18 Відповісти
а що в ньому було вiд нiмця, крiм того, що воно просто народилося у Дрезденi?

так i вальку красния трусєля чомусь всi вважають українкою, а насправдi вона 100-вiдсоткова кацапка-алкоголiчка тютiна, що народилася вiд 100-вiдсоткових кацапiв.
просто вони її висрали на свiт в Українi, а матвiєнко то прiзвище чоловiка, вже покiйного.
в Українi вона була тютiна та виїхала з України зовсiм ще молодою кацапською комсомольскою плятью тютiною в лєнканград, бланк-лєнка,тьфу.

столипiн був 100-вiдсотковим расовим кацапом, iмперцем, шовiнiстом та монархiстом.

викопати та вiдправити в чорному мiшку кацапо-ордi на паРашу, нехай там собi бавляться.
показати весь коментар
02.12.2022 05:20 Відповісти
почему ВО???
показати весь коментар
01.12.2022 22:18 Відповісти
Тому кого облизує Зе влада довіри мало.
показати весь коментар
01.12.2022 22:44 Відповісти
А що, вже такі вражаючі результати роботи? І де ж вони?
показати весь коментар
01.12.2022 23:13 Відповісти
Это лицо готово пройти настоящий Деткеутор лжи? Вопрос первый, брал ли взятки?
показати весь коментар
01.12.2022 23:48 Відповісти
Ну такому " работяге" не грех и маршала дать.... ))) Цирк продолжается....
показати весь коментар
02.12.2022 06:46 Відповісти
Верные люди в такое время на вес золота.
показати весь коментар
02.12.2022 07:47 Відповісти
навіщо звання роздавати?
показати весь коментар
02.12.2022 12:53 Відповісти