8201 відвідувач онлайн
3 619 20

Позиція конгресменів-республіканців, які виступали проти допомоги Україні, слабшає, - Гербст

дональд,трамп

Позиція членів так званого MAGA-крила Республіканської партії, які виступали за згортання допомоги Україні, в новому складі Конгресу США стала слабшою і навряд чи зможе впливати на політику республіканців.

Таку думку висловив у інтерв’ю Укрінформу посол США в Україні у 2003-2006 рр., нині директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Популістське крило, MAGA-крило Республіканської партії, отримало дуже погані результати на виборах - гірші, ніж Республіканська партія в цілому. Тому сьогодні вони є слабшими", - зауважив колишній посол.

За його словами, ці законодавці досі впевнені, що згортання підтримки України має сенс, "але звісно, це відбувається тому, що вони не розуміють американських інтересів".

Тож, як зазначив Гербст, хоча виступи представників MAGA-крила і потребують уваги, "насправді їхня позиція стає слабшою".

Нагадаємо, прибічники Дональда Трампа серед республіканців-членів Конгресу США (група MAGA) під час виборчої кампанії цього року та після неї неодноразово публічно ставили під сумнів доцільність подальшого надання масштабної допомоги Україні. Водночас ідейні республіканці виступили за її продовження.

Топ коментарі
+8
Республіканці скоро самі трампа "удавят", він їх точно до нуля доведе..
показати весь коментар
02.12.2022 14:46 Відповісти
+5
Да да они перед выборами будут обещать еще больше чем наша зебеникоманда
показати весь коментар
02.12.2022 14:50 Відповісти
+5
Обещание королей ничего им не стоит.
Ты толпе говори то, что она хочет, а выберут ,
делай то , -- что тебе надо.
показати весь коментар
02.12.2022 14:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Республіканці скоро самі трампа "удавят", він їх точно до нуля доведе..
показати весь коментар
02.12.2022 14:46 Відповісти
Да да они перед выборами будут обещать еще больше чем наша зебеникоманда
показати весь коментар
02.12.2022 14:50 Відповісти
здесь нет вопроса пидтрымкы
Здесь правило: "наката и отката"
ничего личного
только бабло
показати весь коментар
02.12.2022 14:52 Відповісти
Думаєш Зеленський платить гроші Байдену, щоб він його підтримував?
показати весь коментар
02.12.2022 15:28 Відповісти
Я так не думаю
я в этом абсолютно уверен
Государства создают нэгидныки (Дм. Корчинский)
они же ими и правят
тобой сейчас управляют девяностые
а раньше урки с рынка
а ранее с донецкого рынка
а ранее нарцисс, а до него вор
показати весь коментар
02.12.2022 16:05 Відповісти
Обещание королей ничего им не стоит.
Ты толпе говори то, что она хочет, а выберут ,
делай то , -- что тебе надо.
показати весь коментар
02.12.2022 14:58 Відповісти
Хотілось би знати із чиїх ПЕРСОНАЛНО рук годується Цензор нет. Інтерв'ю ні про що, і свою країну ( США) покритикував в міру, і Україні підсластив обіцянками. Але Цензор висмикнув саме це питання. Настане той час, коли прийдеться перевзуватись. То буде еквілібристика вищого рівня від Цензор нет
показати весь коментар
02.12.2022 15:01 Відповісти
це сайт "емоційних новин" - не треба шукати тут злого наміру, взагалі якогось наміру, а навіть і шукати тут нічого)
показати весь коментар
02.12.2022 15:05 Відповісти
треба щоб Маск купив цензор та повиганяв усіх редакторів 😬
показати весь коментар
02.12.2022 15:12 Відповісти
і що тоді буде?

емоції а-ля трамп?

проблема ж у тім, що українці не мають (і ніколи не мали) прагматичного беземоційного викладу новин --- завше хтось дзюрить кип'ятком, при цьому займаючися піаром, бо за все вже заплатили...)))
показати весь коментар
02.12.2022 15:16 Відповісти
Ви написали дурницю, пані Тетяно! Слава Україні! Дякую "Цензору"!
показати весь коментар
02.12.2022 15:15 Відповісти
В чому полягає дурниця? Хочу знати ім'я спонсора. Ви задоволені політикою демократів та Білого дому? Ви певні , що вони назавжди? Одного дня Цензору таки прийдеться позичати очі у Сірка
показати весь коментар
02.12.2022 17:51 Відповісти
Спонсора цензора (відомого українського олігарха) не можна згадувати на цензорі в негативному контексті, бо забанять. Такі тут стандарти журналістики - цензор НЕТ, а цензура таки ЄСТЬ.

Щодо Гербста, то в цілому він правий. Схоже американці наїлись трампізмом досита. Та й трампісти настільки дебільні, що довго тримати симпатії суспільства просто не зможуть. Наприклад відомий трампіст Каньє Вест недавно публічно признався в любові до Путіна і Гітлера. Самий прикол в тому, що він чорний, а отже нацисти його навіть за людину не вважали б. Відразу відправили б до крематорію.
показати весь коментар
02.12.2022 15:53 Відповісти
Законодавці, воєначальники Пентагону та експерти в один голос кажуть, що причин для занепокоєння мало. За їхніми словами, Україна далекоглядно застосовує отриману допомогу і охоче звітує про те, як використовує кошти, що надходять з Америки.
показати весь коментар
02.12.2022 15:21 Відповісти
у всіх перелічених узагалі катма жодного занепокоєння

це непокоїть)
показати весь коментар
02.12.2022 15:34 Відповісти
А чому на фото це сурло? Він що, конгресмен?
показати весь коментар
02.12.2022 15:47 Відповісти
1
показати весь коментар
02.12.2022 19:00 Відповісти
І чомусь ні слова про 20 демонів, які надіслали листа виконуючому обов'язки Президента США про повне припинення допомоги Україні. Респи наполягають на контролю за допомогою, а не за припинення. Знаю, що цензор видалить це, але хтось та прочитає, встигне.
показати весь коментар
02.12.2022 19:17 Відповісти
І ще. Обама з бідоном допомогли московитам захопити Крим та Донбас. При трампі-респам війни не було і була розблокована допомога Україні. Але моляться українці чомусь на овоча-бідона, який робить все, аби Україна не перемогла. Чехія надала важке озброєння, а бідон ні гу-гу. Пентагон готовий надати любе озброєння, але Адміністрація забороняє. Думайте, якщо є чим.
показати весь коментар
02.12.2022 19:21 Відповісти
Парадокс, Обама и Байден сдали Крым и часть Донбасса , а виноват Трамп, который снял запрет, на поставку вооружений Украине.
Американский генерал-лейтенант в отставке Кит Келлог, критикует Белый Дом:
,,В настоящее время США не заинтересованы в победе Украины в противостоянии с Россией.
Если бы мы хотели, чтобы они победили, мы бы давно уже дали им подходящее вооружение.... ,,
показати весь коментар
03.12.2022 00:09 Відповісти