9982 відвідувача онлайн

85% споживачів у Херсоні вже мають світло, а 70% - водопостачання, - ОВА

херсон

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у телеграмі голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

"У Херсоні тривають роботи з відновлення електропостачання… Електроживлення подали до наступних районів міста: Центр – 95%; Таврійський та Північний – 89%; Шуменський – 96%; Текстильний – 73%; Житлоселище – 96%; Острів – 89%; ХБК – 71%. Таким чином, світло є у будинках 113 081 абонентів", - написав Янушевич.

Також він повідомив, що до Херсона привезли три генератори потужністю 176 кВт, які надав ЄС за сприяння Міністерства охорони здоров'я України. "Генератори будуть передані до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, Херсонської обласної інфекційної лікарні ім.Горбачевського, обласної лікарні відновного лікування", - розповів Янушевич.

Також він зазначив: "Сьогодні у Херсоні подали напругу до свердловини для наповнення резервуарів насосної водопровідної станції №2 з нормальним тиском. Тож у 70% містян з'явиться вода у домівках".

Топ коментарі
+2
*******, живу в Хмельницкой области, свет 4 часа в день, воды нет (привозит пожарная), связь включается только тогда когда дают свет. Такое ощущение что война прошла у нас и снесли напрочь все...
показати весь коментар
04.12.2022 20:01 Відповісти
+2
ви вважаєте, що світло, вода та газ в Херсоні цілодобово?
показати весь коментар
04.12.2022 20:11 Відповісти
+2
Ні звичайно. Але писати такі цифри не потрібно. Так само як і в нас пишуть 80% відновлено ( що не відповідає дійності). Я просто не розімію НаХІБА це писати?*
показати весь коментар
04.12.2022 20:14 Відповісти

Завантаження...