9616 відвідувачів онлайн

РФ планує перекинути із Сирії в Україну "стратегічне озброєння", - ЗМІ

рф,росія,окупанти,сирія

Росія має плани перекинути з Сирії до України частину "стратегічних озброєнь".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Newsru.co.il.

Як пише видання, між Ізраїлем та Росією відбулися переговори, на яких Москва попередила Єрусалим про свої наміри перекинути частину озброєння в Україну і попросила "не заважати і не втручатися в процес".

Топ коментарі
+11
Я так розумію - кацапи вирішили свої ракетні комплекси вивести з Сирії (вони там стоять без толку) і перекинуть в Україну (бо там втрати великі) І попросили ізраїльтян, щоб вони не "шваркнули випадково", ці комплекси, під час маршу чи завантаження в порту (прийнявши за терористичні)
показати весь коментар
05.12.2022 07:06 Відповісти
+11
Таким чином Україна звільняє весь світ від терористичної орди, яка всі свої війська для вбивств направляє в Україну.
показати весь коментар
05.12.2022 07:55 Відповісти
+7
Єдина надія на сухогруз Ашота в Фосфор..
..
показати весь коментар
05.12.2022 07:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я так розумію - кацапи вирішили свої ракетні комплекси вивести з Сирії (вони там стоять без толку) і перекинуть в Україну (бо там втрати великі) І попросили ізраїльтян, щоб вони не "шваркнули випадково", ці комплекси, під час маршу чи завантаження в порту (прийнявши за терористичні)
показати весь коментар
05.12.2022 07:06 Відповісти
Єдина надія на сухогруз Ашота в Фосфор..
..
показати весь коментар
05.12.2022 07:49 Відповісти
Знаем, знаем, кувалду привезут.
показати весь коментар
05.12.2022 07:06 Відповісти
У жовтні газета The New York Times повідомила, що Росія скорочує свої сили в Сирії на тлі обмежень поставок у своїй триваючій війні в Україні, включаючи виведення системи ППО С-300, яка була основною загрозою для операцій ізраїльських ВПС в країні.
показати весь коментар
05.12.2022 07:15 Відповісти
Израиль с радостью согласился.
показати весь коментар
05.12.2022 07:47 Відповісти
Коли росія вийде з сирії там запанує порядок і мир, ось надіюсь весь світ побаче як добре жити без росії
показати весь коментар
05.12.2022 07:52 Відповісти
мир та порядок там ніколи не запанує, з паРашою, чи без. Сирія, за великим рахунком, це той же Іран: купа тупих неосвічених сектантів ісламітів-фанатиків. слова *****, про весь світ в труху, а ми всі в рай, там не слова, а образ життя.
показати весь коментар
05.12.2022 08:47 Відповісти
ніякої сирії не буде. Як і не було.
показати весь коментар
05.12.2022 09:34 Відповісти
А шо було?
показати весь коментар
05.12.2022 11:34 Відповісти
Таким чином Україна звільняє весь світ від терористичної орди, яка всі свої війська для вбивств направляє в Україну.
показати весь коментар
05.12.2022 07:55 Відповісти
Через Босфор?
показати весь коментар
05.12.2022 08:44 Відповісти
А Израиль и рад стараться
показати весь коментар
05.12.2022 09:12 Відповісти
Яке стратегічне озброєння? Привезуть на фарш чергових потних бабуїнів-союзників, які після першого обстрілу розбігуться, бо звикли тільки з цивільними воювати і на камери голови відрізати?
показати весь коментар
05.12.2022 09:17 Відповісти
Через Туреччину (Босфор) чи Іран (по Каспію)?
Ердоган може й не пустити, бо тоді і Україна може наполягати на перекиданні зброї від Заходу через Босфор, а це буде для московитів як червона ганчірка для бика... А оскільки ботоксне в повному неадекваті, то можуть вдарити по цивільних кораблях в Чорному морі. Туреччині таке не треба. Хоча хто знає, що в головах цих "друзів"...
показати весь коментар
05.12.2022 09:34 Відповісти
Подивившись на список багатіїв московії стає зрозуміло що одна .......... є продовженням ......... Дійові особи одного роду-племені. Хуцпа і гешефт.
показати весь коментар
05.12.2022 10:37 Відповісти