8305 відвідувачів онлайн
6 345 43

Блінкен про допомогу США: Україна повинна мати все необхідне для повернення окупованих після 24 лютого територій

блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Штати зосереджені на допомозі Україні у поверненні окупованих територій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Ми зосереджені на тому, щоб і далі робити те, що ми робили, тобто все можливе, щоб Україна мала все необхідне для самооборони, все, що їй потрібно для протистояння російській агресії, повернення територій, захоплених після 24 лютого, і також виживати всіх заходів, щоб вона отримувала економічну та гуманітарну підтримку, щоб упоратися з тим, що відбувається в країні щодня", - наголосив він.

Блінкен нагадав, що американський лідер Джо Байден неодноразово говорив, що головний принцип для США – не робити жодних дій щодо України без участі України.

Топ коментарі
+50
WTF, Antony?
Україна повинна мати все необхідне для повернення Всіх окупованих територій!
показати весь коментар
06.12.2022 11:22 Відповісти
+20
А те і значить - зеленому ляпати язиком менше треба. І гроші за конфісковані рашинські банки повернути треба до бютжету.
показати весь коментар
06.12.2022 11:28 Відповісти
+18
Ця заява - знущання.
показати весь коментар
06.12.2022 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
WTF, Antony?
Україна повинна мати все необхідне для повернення Всіх окупованих територій!
показати весь коментар
06.12.2022 11:22 Відповісти
Геге
показати весь коментар
06.12.2022 11:23 Відповісти
Соррі помилка. Теж саме мав бажання прокоментувати.
показати весь коментар
06.12.2022 11:25 Відповісти
Так же подумав. А ви вже написали)
показати весь коментар
06.12.2022 11:33 Відповісти
Досить цікаво, що ця новина трактується як зрадна. А ось така сама нещодавня заява щодо Херсону.
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3610421-stati-sfokusovani-na-tomu-sob-zsu-mali-vse-neobhidne-dla-zvilnenna-hersona-pentagon.html
Думаю, можна прослідкувати тенденцію...
показати весь коментар
06.12.2022 11:45 Відповісти
Всё нормально, для этого асфальт заготовлен.
показати весь коментар
06.12.2022 11:46 Відповісти
Що значить "повернення територій, захоплених після 24 лютого"?
показати весь коментар
06.12.2022 11:22 Відповісти
А те і значить - зеленому ляпати язиком менше треба. І гроші за конфісковані рашинські банки повернути треба до бютжету.
показати весь коментар
06.12.2022 11:28 Відповісти
Ця заява - знущання.
показати весь коментар
06.12.2022 11:23 Відповісти
И добавим уже от себя: чтобы американским солдатам уже в ближайшем будущем не пришлось воевать ну например где-нибудь в Польше, странах Балтии, на севере Норвегии или в Датских проливах. А для этого всё-таки придётся решать вопрос с дальнобойными ракетами, F-16 и танками с артиллерией. Без этого никак
показати весь коментар
06.12.2022 11:24 Відповісти
Невже і США деградували і тепер будуть у сраку ***** заглядати?
показати весь коментар
06.12.2022 11:24 Відповісти
Вони це й не переставали робити.
показати весь коментар
06.12.2022 11:26 Відповісти
"США деградували" - после избрания Обамы, а не Джона Маккейна, этот факт не вызывает сомнения.
показати весь коментар
06.12.2022 11:40 Відповісти
Не треба вводити нам ... Президентами, пофіг хто президент, сша стає все жалюгіднішим
показати весь коментар
06.12.2022 14:09 Відповісти
Так той же Байден ледь не в кожній промові згадує, що надання нам зброї посилює нас і нашу переговорну позицію. У нас просто намріяли, що готові нам допомогти ледь не прапор на кремлі вішати. Ослаблена війною і санкціями рашка, яка за три копійки буде продавати нафту їх абсолютно влаштовує.
показати весь коментар
06.12.2022 11:47 Відповісти
Всіх територій, які належать Україні з 1991 року. Я вже мовчу, про 1917.
показати весь коментар
06.12.2022 11:24 Відповісти
Опппанькі жоппанькі, пішла конкретика...
показати весь коментар
06.12.2022 11:24 Відповісти
Йдіть ви на Юх зі своїм 24 лютим.
показати весь коментар
06.12.2022 11:26 Відповісти
А ось і відповідь не забарилась!

Навіть коментувати щось не хочеться.
показати весь коментар
06.12.2022 11:26 Відповісти
Вони так часто перевзуваються, що це вже навіть не дивує.
показати весь коментар
06.12.2022 11:42 Відповісти
Це пряма зрада від американців.
Скоріше за все вони бояться революції в раші та розпад її на декілька країн з ядерними озброєннями в декількох з них. По суті, бажаючи зберегти існуючий чекістський режим.
показати весь коментар
06.12.2022 11:35 Відповісти
Что? А как с остальной территорией, которую Россия оттяпала в 2014 году?
показати весь коментар
06.12.2022 11:40 Відповісти
Ми зосереджені на тому, щоб і далі робити те, що ми робили, тобто все можливе,
Я извиняюсь, мне одному в ухе жужжит или это блинкин?
показати весь коментар
06.12.2022 11:43 Відповісти
Демократи - це покидьки та популісти, які завжди підтримували кремлядєй.
показати весь коментар
06.12.2022 11:45 Відповісти
якщо "Демократи - це покидьки та популісти", то хто тоді Зєлупа, яку ви всім колгоспом обрали?
показати весь коментар
06.12.2022 12:08 Відповісти
Йди у сраку разом зі своїм Зєльой.
показати весь коментар
06.12.2022 12:16 Відповісти
А до 24 нужно подарить параше. Тьфу позорище.
показати весь коментар
06.12.2022 11:48 Відповісти
а до 24го.?
показати весь коментар
06.12.2022 11:49 Відповісти
США просто не могут пояснить своим избирателям и элитам, какого хера идут такие ресурсы в глубоко коррумпированную страну и завравшимся про "нема коррупции" президентом, который устроил во власти всех своих кумовьев и квартал. Люди которого регулярно делают дела с рашистами и оговаривают снятие санкций, о которых сами всем трубили. Ну не налазит эим это на голову, это не украинцы перед телевизором
показати весь коментар
06.12.2022 11:50 Відповісти
Дивно, якось півтора трильйона в Афганістан і переозброєння талібів своєю зброєю пояснили, а тут прямо ніяк.
показати весь коментар
06.12.2022 11:58 Відповісти
Интересно , а до 24.02.22 ********* ничего не оккупировала?
показати весь коментар
06.12.2022 11:53 Відповісти
Після 24 лютого?????
А до 24?
показати весь коментар
06.12.2022 11:54 Відповісти
А до 24 февраля то уже не украинская территория и нужно понять и простить? Идите нах. со своим ******. Хватит уже кремлевского Дьявола задабривать. Уже все увидели к чему вы пришли.
показати весь коментар
06.12.2022 11:55 Відповісти
Просто вони дають йому вихід з війни. ***** завтра вийде і скаже, що цілі спецоперації досягнуті, хімічні лабораторії розбиті та іншу *****. Закони про приєднання територій скасують, гауляйтерів відправлять дорогою Стрємоусов. Пропаганда скаже, що вони на рівних воювали з НАТО і натякне на реванш, але колись потім. Кацапам зайде на ура.
Проте втрата наприклад Криму могла б змінити цю ситуацію. А Штатам це схоже не потрібно. От і все. Хоче воювати далі. Воюйте. Самі. Це все що вони скажуть.
показати весь коментар
06.12.2022 12:03 Відповісти
СТРАХ ПЕРЕД КРЕМЛЕМ ЦЕ ВСЕ, ЩО ОБ'ЄДНУЄ ЄС ТА США.

Тепер зрозуміло, чому США дає Україні дробовики замість ракет на 1000 км., вони не зацікавлені у звільненні всіх територій та у перемозі України, а лише захоплених після 24.02.22. все з Кремлем перетерли ***** сцикліви.
показати весь коментар
06.12.2022 12:22 Відповісти
И ФФФФсё ?!?
показати весь коментар
06.12.2022 12:32 Відповісти
Повернення своїх територій війну не припинить! Не треба тішити себе іллюзіями! Кацапи будуть обстрілювати зі своєї території! А зібравши більше сили та зброї знову нападуть. Мордор в такому вигляді як зараз мусить припинити існувати! Це і буде остаточне припинення війни і гарантією її відсутності на майбутнє.
показати весь коментар
06.12.2022 12:34 Відповісти
Приплили(
показати весь коментар
06.12.2022 12:46 Відповісти
Как не выкручиваться а придется или яо возвращать Украине или возвращать территории оккупированные с 24 лютого 2014года.
показати весь коментар
06.12.2022 12:51 Відповісти
Йолопе, а чого не після березня 2014?
показати весь коментар
06.12.2022 14:00 Відповісти
Яких, яких теріторій? І шо, не зливають?
показати весь коментар
06.12.2022 14:05 Відповісти
Він помилився: з 2014 року...
показати весь коментар
06.12.2022 15:39 Відповісти
Винен зеленський - треба меньше *******, що ніхто з тобою розвідданними не ділився!
показати весь коментар
06.12.2022 19:14 Відповісти