8666 відвідувачів онлайн
3 042 18

Мінування території України російськими військовими нагадує тактику ІДІЛ, - Держдеп США

міни

Про це заявив представник Державного департаменту США, менеджер у справах Європи Майкл Тірре, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Представник Держдепу наголосив, що росіяни в Україні використовують таку ж тактику, як терористи ІДІЛу в Сирії та Іраку: "Від українських посадовців, які працюють на місці, ми знаємо, що російські солдати цілеспрямовано мінують цивільні будинки, зокрема дитячі іграшки, і навіть тіла вбитих. Жахливе використання вибухових пристроїв російськими військовими нагадує тактику бойовиків ІДІЛ в Іраку та Сирії, де терористи намагалися вбити скільки цивільних, скільки можливо, щоб люди боялися повертатися до своїх домівок".

За словами Тірре, розмінування в Україні є найбільшим викликом для саперів із часів Другої світової війни. Наразі команд для розмінування в Україні недостатньо, тож США планують посилити допомогу із підготовкою саперів та надати додаткове обладнання.

Державний департамент США виділив 91,5 млн дол на допомогу Україні з розмінуванням. Кошти спрямовують на навчання, надання обладнання з метою проведення операцій розмінування а також забезпечення роботи команд з розмінування. Днями про допомогу України в розмінуванні на суму близько 11 млн доларів США також оголосила Канада.

Топ коментарі
+15
ІДІЛ - це учні, які навчалися в радянських (російських) вчителів. Тому почерк однаковий. Путінська росія - держава-терорист номер 1 в світі.
показати весь коментар
09.12.2022 03:24 Відповісти
+9
"одні вчителя"??? іділ це і є рашистська хфедерація! тіки сліпий цього не бачить
показати весь коментар
09.12.2022 02:35 Відповісти
+9
коли знащуть рашку усі ті терористичні угрупування зникнуть автоматично
показати весь коментар
09.12.2022 02:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і це ж мабуть не співпадіння.
показати весь коментар
09.12.2022 02:19 Відповісти
коли знащуть рашку усі ті терористичні угрупування зникнуть автоматично
показати весь коментар
09.12.2022 02:36 Відповісти
"Нагадує". Та одні вчителі та натхненники.
показати весь коментар
09.12.2022 02:30 Відповісти
"одні вчителя"??? іділ це і є рашистська хфедерація! тіки сліпий цього не бачить
показати весь коментар
09.12.2022 02:35 Відповісти
Та я й мав це на увазі. Виразився не зовсім зрозуміло. Російські тварюки завжди радіють, якщо десь погано.
показати весь коментар
09.12.2022 02:58 Відповісти
- Владимир Владимирович, скажите пожалуйста, а Вы можете сделать, чтобы Россия стала богатой, процветающей и демократичной? ...
- Нет, не могу...
Россияне не хотят этого сами.... Кроме этого, враги, окружившие Россию со всех сторон, не дают этого сделать... Они не хотят, чтобы Россия такой стала... Зато я могу сделать так, чтобы все наши враги жили хуже нас...
показати весь коментар
09.12.2022 06:04 Відповісти
Усі терористи ведуть себе однаково
показати весь коментар
09.12.2022 02:31 Відповісти
Россиянка гадит
показати весь коментар
09.12.2022 02:37 Відповісти
так игил это дочернее предприятие раисии. и евгений примаков его родитель
показати весь коментар
09.12.2022 03:18 Відповісти
ІДІЛ - це учні, які навчалися в радянських (російських) вчителів. Тому почерк однаковий. Путінська росія - держава-терорист номер 1 в світі.
показати весь коментар
09.12.2022 03:24 Відповісти
Перше, що спало на думку. Погоджуюсь на 100
показати весь коментар
09.12.2022 08:23 Відповісти
В інтересах всіх цивілізованих країн рашка, це непорозуміння, повинна припинити своє існування.
показати весь коментар
09.12.2022 04:52 Відповісти
Розвідка та на основі неї аналітика в США у своєму репертуарі. Знову не бачать слона як не бачили з афганістаном та Україною.

ІДІЛ це дітище Кремля. На ньому вони відпрацьовували технологію.
показати весь коментар
09.12.2022 05:00 Відповісти
Все моє дитинство в 70-ті ми бавились патронами, гранатами, підривали в лісі снаряди, глушили рибу, розкопували лінію оборони і мінялись "трофеями". Свою мрію - викопати шмайсер або вальтер - я так і не реалізував, але викопав міномет з комплектом мін... Одного разу віз додому в автобусі снаряд. Як виявилось зенітний. Автобус ЛАЗ попав в ямку і підстрибнув. Щось в сумці хряснуло. Добре що клепки вистачило негайно туди глянути. Снаряд лопнув. Автоматично вставив палець під скляну капсулу яка почала рухатись на спіральному штоку... За годину приїхали сапери і вийняли мій посинівший палець. Дурість неймовірна! ... Думаю що після війни нове покоління пацанів буде займатися тою ж самою фігнею...
показати весь коментар
09.12.2022 05:44 Відповісти
Батько росказував, як після війни у його селі один хлопець вирішив стрельнути з фаустпатрона. Він притиснув задній кінець труби до живота і натиснув на курок. Помер на місці. Кишки розлетілись на всі боки.
показати весь коментар
09.12.2022 07:59 Відповісти
А скільки гинуло від усього того і не тільки в 60-70 ті. навіть в нульові ще були випадки.
показати весь коментар
09.12.2022 08:25 Відповісти
іділ - це і є парашка.
показати весь коментар
09.12.2022 09:13 Відповісти