12465 відвідувачів онлайн

Марокко першим в Африці надасть військову допомогу Україні, - Le Journal de l’Afrique

т-72

Марокко, за рекомендацією США, поставить до України запасні частини для танків Т-72.

Про це повідомляє Le Journal de l'Afrique, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Як зазначається, Вашингтон ще навесні розпочав переговори із союзниками про постачання Україні танків Т-72.

За інформацією Le Journal de l'Afrique, взаємодія з Марокко почалася після того, як Франція передала Україні САУ CAESAR, які спочатку були замовлені Рабатом.

За даними джерел, американська дипломатія розширює свої операції щодо отримання зброї для України на Африку.

"В умовах найсуворішої таємності їй вдалося переконати Рабат поставити Києву запчастини для бронетехніки Т-72", – йдеться у статті.

Повідомляється, що Королівські збройні сили Марокко мають кілька десятків танків типу Т-72Б/БК, придбаних у період із 1999 до 2001 року у Білорусі.

Топ коментарі
+23
Загиблий захисник Києва став Героєм України.
У перший день вторгнення підполковник В'ячеслав Єрко збив російський Су-25 та два вертольоти Мі-24, наступного дня знищив російський Су-35, був збитий, катапультувався, а окупанти боягузливо розстріляли його в повітрі.

показати весь коментар
09.12.2022 23:18 Відповісти
+20
Ну - секретність була потрібна у період переговорів Щоб кацапи не довідалися та не побігли шукать у Марокко місцеву "меркель" чи "Ле Пен" А коли вже було прийняте рішення - то вже та секретність і не потрібна!
показати весь коментар
09.12.2022 23:19 Відповісти
+20
Вічна слава Герою.
показати весь коментар
10.12.2022 00:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мда,таємниця була суворою, що Цензор її так просто друкує.
показати весь коментар
09.12.2022 23:14 Відповісти
Ну - секретність була потрібна у період переговорів Щоб кацапи не довідалися та не побігли шукать у Марокко місцеву "меркель" чи "Ле Пен" А коли вже було прийняте рішення - то вже та секретність і не потрібна!
показати весь коментар
09.12.2022 23:19 Відповісти
"шукать у Марокко місцеву "меркель" чи "Ле Пен" - в Королівстві Марокко? навряд чи б вдалося
показати весь коментар
10.12.2022 00:02 Відповісти
А хто його знає! У Норвегії ж свого Квіслінга німці знайшли!
показати весь коментар
10.12.2022 00:16 Відповісти
ну не той час, не та країна, взагалі зовсім не та ситуація... сподіваюсь Ви мене зрозуміли
показати весь коментар
10.12.2022 00:18 Відповісти
Я про Норвегію кажу як про королівство (тоді) А в Марокко я не живу - тому ситуації не знаю І який вплив там має Росія - не знаю
показати весь коментар
10.12.2022 00:20 Відповісти
Те, що африканські країни починають допомагати Україні, просто супер. Я все чекаю на те, щоб Індія послала *****. Якщо Африка та Азія приєднаються до боротьби з фашизмом - ***** пізда. Вибачте за лексику
показати весь коментар
10.12.2022 00:50 Відповісти
Вже послали - https://www.dw.com/ru/bloomberg-premer-indii-modi-otkazalsa-ot-vstreci-s-putinym/a-64045945 Bloomberg: Премьер Индии Моди отказался от встречи с Путиным
показати весь коментар
10.12.2022 06:45 Відповісти
а чтоб китай послал х*ла вы не ждете
показати весь коментар
10.12.2022 17:45 Відповісти
Оце так поворот. Чад, Судан, Габон, Сомалі.. - хто там наступний?! бубочка довів країну до повного звєздєца, що вже навіть запчастини до своїх танків, нам шлють із-за кордону.
показати весь коментар
09.12.2022 23:16 Відповісти
Т-72 - це не "наш" танк! Це основний танк ЗС РФ Наш - Т-64 (про те що т-72 - "модернізація" т-64 я знаю І у чому вона полягає - теж (в загальних рисах)
показати весь коментар
09.12.2022 23:22 Відповісти
В нас багатенько їх було на зберіганні ,і Центральна Європа поставки робила.
показати весь коментар
10.12.2022 09:16 Відповісти
Саме здебільшого Т-72 ішли на експорт як "надлишкове майно" при "стадіонному стратигу" - ВАНОЙ
Т-72 - "спрощений" та здешевлений експортний варіант Т-64 Їх випуск був розвернутий в Росії, тоді як виробництво Т-64 зосереджене було в Харкові
показати весь коментар
10.12.2022 09:56 Відповісти
порівнювати "Чад, Судан, Габон, Сомалі" з Марокко, може лише повний йолоп
показати весь коментар
10.12.2022 00:05 Відповісти
Чад має цікавий досвід війні Тойот, загуглить.
показати весь коментар
10.12.2022 01:25 Відповісти
Поверьте ЦЗ зря вы такие новости выстреливаете
показати весь коментар
09.12.2022 23:17 Відповісти
Tak pervoistohnik ne censor.net, a: Le Journal de l'Afrique. Kakaja tut uze taina...
показати весь коментар
09.12.2022 23:27 Відповісти
Спасибо всем Друзьям Украины ! Спасибо большое народу Марокко !
показати весь коментар
09.12.2022 23:17 Відповісти
Загиблий захисник Києва став Героєм України.
У перший день вторгнення підполковник В'ячеслав Єрко збив російський Су-25 та два вертольоти Мі-24, наступного дня знищив російський Су-35, був збитий, катапультувався, а окупанти боягузливо розстріляли його в повітрі.

показати весь коментар
09.12.2022 23:18 Відповісти
Вічна слава Герою.
показати весь коментар
10.12.2022 00:09 Відповісти
Що не зробиш, що б дістатися до півфіналу. Тепер мусимо вболівати
показати весь коментар
09.12.2022 23:21 Відповісти
... за Марокко. Хіба що Португалія подвоїть
показати весь коментар
10.12.2022 01:55 Відповісти
Подяка США. Якби не вони Україну чекала б доля УНР з ще одним Голодомором
показати весь коментар
09.12.2022 23:21 Відповісти
Там роль зіграли поляки,передавши 200 танків чи що там від них було
показати весь коментар
09.12.2022 23:24 Відповісти
Ні, то було пізніше набагато. Врятували стінгери і джавеліни на початку війни.
показати весь коментар
09.12.2022 23:42 Відповісти
Я про статтю, де Америка шукає і мотивує Африку. Написано,що прикладом стало танки з Польщі і САУ з Франції. А так ви маєте рацію
показати весь коментар
10.12.2022 06:58 Відповісти
У рамках своєї стратегії оборонної промисловості Марокко знаходиться на шляху до виробництва розвідувальних і бойових дронів у партнерстві з Ізраїлем.

Обидві країни підписали оборонний пакт після відновлення своїх дипломатичних зв'язків. Марокканські та ізраїльські вищі генерали зустрічалися неодноразово, і Рабат приймав делегацію ізраїльської аерокосмічної промисловості, яка виготовляє кілька типів дронів.

показати весь коментар
09.12.2022 23:35 Відповісти
Середній термін служби машини з нерухомим крилом становить близько шести польотів, а більш простого квадрокоптера - всього три.

Це показує, що робити ставку необхідно на дешеві і прості системи, які можна розглядати як практично одноразові, а не на невеликі партії дорогих дронів з великими двигунами, що працюють на рідкому паливі і оснащених передовими датчиками.

У свою чергу, такий підхід вимагає більш підготовлених кадрів, здатних керувати ними.
показати весь коментар
10.12.2022 00:01 Відповісти
вже й африканці нам допомагають... доасфальтувалися, зелені піdари...
показати весь коментар
09.12.2022 23:36 Відповісти
Ну так зерно ж им идёт....
показати весь коментар
10.12.2022 00:15 Відповісти
Марокко ніфіга не "африка" ,це заможне королівство яке може собі дозволити купувати ******* західну зброю
показати весь коментар
10.12.2022 00:30 Відповісти
Дякуемо Марокко ‼️
показати весь коментар
10.12.2022 00:13 Відповісти
Після війни треба поїхати в Маракеш на відпочинок.
показати весь коментар
10.12.2022 04:55 Відповісти
... о, це для кацапів морока так морока