10762 відвідувача онлайн
10 398 25

Незабаром "Укренерго" зможе придбати частину критично необхідного обладнання для відновлення інфраструктури, пошкодженої обстрілами. ІНФОГРАФІКА

херсонщина,енергетика

Вже незабаром "Укренерго" зможе придбати частину критично необхідного обладнання для відновлення мережевої інфраструктури, пошкодженої росіянами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Укренерго".

Як зазначається, це стало можливим завдяки рішенню Уряду про надання держгарантії за кредитом ЄБРР на суму 300 млн євро, який буде доповнений грантом уряду Нідерландів. Вже найближчим часом будуть підписані Договір гарантії між Україною та ЄБРР, а також Кредитна угода між "Укренерго" та ЄБРР. Це дозволить нам спрямувати необхідні кошти для відновлення пошкодженого обладнання, а також для фінансування операційних витрат та підтримки фінансової стабільності компанії.

"Також у п’ятницю Урядом були ухвалені рішення, які дозволять продовжити реалізацію і започаткувати низку інвестиційних проєктів компанії. Зокрема, Уряд схвалив надання держгарантії за позикою KfW у сумі 32,5 млн євро для фінансування реконструкції восьми підстанцій у південно-західному регіоні. Наразі готується до підписання кредитна та гарантійна угоди з KfW, що дасть старт цьому проєкту", - йдеться у повідомленні.

Уряд також схвалив проєкт Закону України про ратифікацію зміни до Фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком, які дозволять продовжити використання залишку позики для фінансування реконструкції однієї з ключових підстанцій у центральному регіоні.

"Ми вдячні Кабінету Міністрів України за важливі рішення, а нашим європейським партнерам - за тверду підтримку компанії в екстремальних умовах війни та довіру, яку проявляють міжнародні фінансові інституції, надаючи доступ до вкрай важливих сьогодні фінансових ресурсів для можливості екстреного відновлення мереж та нормального функціонування енергосистеми. Сьогодні - це ключове завдання для нас, щоб ми мали змогу забезпечувати електроенергією українців у цю важку для всіх нас зиму", - додають в "Укренерго".

Незабаром Укренерго зможе придбати частину критично необхідного обладнання для відновлення інфраструктури, пошкодженої обстрілами 01

Топ коментарі
+13
не прошло и 3 мес. от 1ой бомбежки ЭС, как "незабаром!!! "Укренерго" зможе придбати частину критично необхідного обладнання для відновлення мережевої інфраструктури"....я свято верил, что оно уже придбано и монтируется
показати весь коментар
10.12.2022 16:16 Відповісти
+12
Вы главное не спешите там.........
показати весь коментар
10.12.2022 16:10 Відповісти
+8
Реконструкції можливі коли більше прилітати нічого не буде. А так..хіба що кірюша тимошенко ще на одній вкраденій машині покатається.
показати весь коментар
10.12.2022 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вы главное не спешите там.........
показати весь коментар
10.12.2022 16:10 Відповісти
не прошло и 3 мес. от 1ой бомбежки ЭС, как "незабаром!!! "Укренерго" зможе придбати частину критично необхідного обладнання для відновлення мережевої інфраструктури"....я свято верил, что оно уже придбано и монтируется
показати весь коментар
10.12.2022 16:16 Відповісти
Ну тут может имеется все же ввиду, что оно как бы готовилось все это время, а теперь его купят и сразу же можно монтировать. Скажем, большие трансформаторы даже, если в три смены работать то это пару месяцев изготовление
показати весь коментар
10.12.2022 16:22 Відповісти
дай Бог, но если его снова разобьют? это же сизифов труд.
Надо решать проблему совсем иначе, а не кредитами на восстановление разбитого....
показати весь коментар
10.12.2022 16:29 Відповісти
Думаю, что защиту придумают как минимум от шахидов
показати весь коментар
10.12.2022 16:42 Відповісти
от курва знайшовся таки розумник, який пояснив цим з "укренерго", що обладнання не лежить за баром --- і "укренерго" радісно сповістило світові: "це не за баром!"
показати весь коментар
10.12.2022 17:40 Відповісти
не забывайте о нашем украинском производителе такой узко-направленной продукции...
им нужна помощь государства (как заказы, материалы, предоплаты так и главное - электричество)
показати весь коментар
10.12.2022 16:18 Відповісти
Рискованые вариант. Ибо прилетит ракета и все
показати весь коментар
10.12.2022 16:23 Відповісти
возможно... возможно!
а если не прилетит??? а если ПВО сработает? а если это предприятие...в условно более-менее безопасной зоне (т.е. по дальше от линии фронта и ближе к западной границе) ...
своя продукция к своим станциям всегда дешевле (если есть нормальная логистика и небольшие)) откаты))
опять же - рабочие места (целая цепь - от изготовления до доставки) и налоги в нашу казну...
показати весь коментар
10.12.2022 16:37 Відповісти
Реконструкції можливі коли більше прилітати нічого не буде. А так..хіба що кірюша тимошенко ще на одній вкраденій машині покатається.
показати весь коментар
10.12.2022 16:21 Відповісти
Так *********** же ж все знов! Чи ви це все під землю будете ховати?
показати весь коментар
10.12.2022 16:22 Відповісти
Під землю ? До речі ідея , зробити бетонований котлован з перекриттям це всеж краще ніж всій країні сидіти без світла .
показати весь коментар
10.12.2022 16:40 Відповісти
Саргофаги можно было за два месяца уже построить! Но почему-то все только разговоры разговаривают, а делать ничего не делают! Наверное, просто кое-кому сильно удобно войной прикрыть свои бездействие и отсутствие желание чинить и закупать новое оборудование! Да и тариф поднять пока нельзя, вот и издеваются. Живыми людьми!
показати весь коментар
10.12.2022 16:44 Відповісти
Як варіант - замість одного великого центру будувати кілька менших, тоді їх буде важче знищити.
показати весь коментар
10.12.2022 17:28 Відповісти
Може придбати, а може і не придбати
показати весь коментар
10.12.2022 16:54 Відповісти
полетел распил, дождались
показати весь коментар
10.12.2022 17:03 Відповісти
*****, ..лядь... @здець... на#уй...
Це на третій місяць обстрілів у@обки розродились на закупки обладнання?
І лише дочекавшись данського кредиту?
Нема нормальних слів....
показати весь коментар
10.12.2022 17:19 Відповісти
То суми премій з наглядовой ради ,а не кредити.... Нищеброды!
показати весь коментар
10.12.2022 17:32 Відповісти
Ахметку треба розкуркуляти на повну
показати весь коментар
10.12.2022 17:57 Відповісти
Зараз Укренерго та ДТЕК наносять більші збитки відключеннями та бездіяльністю ніж російські обстріли.

Всі роботи - бухий дядя Вася на рубільнику.
показати весь коментар
10.12.2022 19:01 Відповісти
Підараси. Люди по 19 годин без світла сидять, а там і кінь не валявся, виходить? Боже, яка кончена шарага! Чи на кацапів працюють?
показати весь коментар
10.12.2022 19:08 Відповісти
если кинь там не валялся, люди сидели бы без света не 19 часов, а 19 дней. Сварите лучше борщ Света... очень хочется )
показати весь коментар
10.12.2022 19:40 Відповісти
Свою жену учи борщи варить, умник. Уже и последнему дебилу становится понятно, что ситуация с енергетикой ухудшается с каждым днем, а если бы там "кинь" валялся, то такой катастрофы, которую устроили ахметовскиен выродки, уж точно бы не было!
показати весь коментар
10.12.2022 19:46 Відповісти
Про які кредити і позики торочать ці зелені корупціонери-диверсанти?
Німеччина, Норвегія, Литва, США, можливо й інші країни уже виділили сотні мільйонів доларів фінансової допомоги на відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури України.
Мабуть у них рука не піднялася щоб використати допомогу союзників для швидкого відновлення зруйнованого обладнання, бо там не вийде вкрасти на чужих коштах, отримати величезні відкати. Самих українців, які уже місяцями відключені від електроенергії, вони бачать лише як мішені для мокшанських ракет і джерело для чергової наживи.
показати весь коментар
10.12.2022 21:27 Відповісти