6759 відвідувачів онлайн

США та країни G7 підтримують формулу миру президента Зеленського, - Брінк

брінк

Сполучені Штати Америки та інші країни "Групи семи" підтримують мирний план президента України Володимира Зеленського.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила посол США в Україні Бріджіт Брінк в інтерв'ю "24 каналу", опублікованому 9 грудня.

"Зараз дуже ясно зрозуміло, хто на стороні миру, а хто на стороні війни. Президент Зеленський говорив про мирний план, що складається з 10 пунктів. Ми, США та країни G7, цей план підтримуємо, тому що віримо, що це міг би бути потенційним план закінчення війни", – сказала Брінк.

Вона нагадала, що лише цього понеділка, 5 грудня, Росія знову випустила 70 ракет по українських містах.

"Наразі цілком ясно, що росіяни не бажають припиняти війну. США підтримують мир. Той мир, який був запропонований у плані Зеленського", – сказала дипломат.

"Для нас дуже важлива підтримка вашого демократично обраного президента та право українців на захист", – додала посол.

Топ коментарі
+25
Мирний план існує один ,, і альтернативи йому немає .. .
..
показати весь коментар
10.12.2022 20:11 Відповісти
+22
Що занах, а де репарації та компенсації?
показати весь коментар
10.12.2022 20:22 Відповісти
+19
Де б ознайомитись з цим "мирним планом"?
показати весь коментар
10.12.2022 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де б ознайомитись з цим "мирним планом"?
показати весь коментар
10.12.2022 20:06 Відповісти
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3614525-formula-miru-zelenskij-nazvav-10-umov-pripinenna-vijni-v-ukraini.html .
показати весь коментар
10.12.2022 20:08 Відповісти
11 пункт ху.ла на висилицу.
показати весь коментар
10.12.2022 20:12 Відповісти
План це кли є якась стратегія..
А це таке.. поговорити..
показати весь коментар
10.12.2022 20:29 Відповісти
Так Зе нічого, крім п*діть, не вміє.
показати весь коментар
10.12.2022 20:33 Відповісти
За все хороше, проти всього поганого. Нічого конкретного.
показати весь коментар
11.12.2022 10:33 Відповісти
Зеля якесь марення написав, а пані амбасадор разносить його по сьому світу.
показати весь коментар
11.12.2022 13:30 Відповісти
https://www.slovoidilo.ua/2022/11/15/novyna/polityka/zelenskyj-samiti-g20-nazvav-desyat-umov-vstanovlennya-myru-rosiyeyu
показати весь коментар
10.12.2022 20:10 Відповісти
ЗеРмак озвучить
показати весь коментар
10.12.2022 23:38 Відповісти
Зеля скромно не включив до формули репарації, а інше все як у вечірніх сеансах для залишків вірнопідданих
показати весь коментар
11.12.2022 01:00 Відповісти
включив. 7 пункт.
показати весь коментар
11.12.2022 21:57 Відповісти
Для кого? І в чому конкретно? ***** з конємордим мають своє бачення справедливості.
показати весь коментар
12.12.2022 01:13 Відповісти
читайте. там всё конкретно написано для кого.
показати весь коментар
12.12.2022 07:11 Відповісти
Пункти 4,5,6 зрозуміло, а інші можна трактувати як безпекові гарантії для рашки. До речі на якісь гарантії рашистська наволоч вже натякала. Схоже Кращебвтік вирішив їм підспівати. Ще й репарації чи компенсацію збитків оминув своєю увагою. Випадковість? Чонгар теж випадково вчасно розмінували?
показати весь коментар
13.12.2022 00:45 Відповісти
А шо Кращебвтік уже папєрєднік і кінець епохи побудови культу лічності? Я щось пропустив чи це чорний гумор? А підкацапська брехня а ОПі окопалась і почалась з вірю-не вірю, знав- не знав, не нападуть, шашлички і Чонгар не розміновували. Так що не гуляй, Савєлій, а вчи мову.
показати весь коментар
13.12.2022 02:04 Відповісти
Москаль, лягай вже спати, бо я вже так ржу з тебе, що сім'ю розбудив.
показати весь коментар
13.12.2022 02:24 Відповісти
маю надію, це вже не той план просто перестать стрілять дивлячись в бажаючі миру очі?
показати весь коментар
10.12.2022 20:08 Відповісти
Отже, пропозиції України:

1. Радіаційна та ядерна безпека.

2. Продовольча безпека.

3. Енергетична безпека.

4. Звільнення всіх полонених і депортованих.

5. Виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.

6. Виведення російських військ і припинення бойових дій.

7. Повернення справедливості.

8. Протидія екоциду.

9. Недопущення ескалації.

10. Фіксація закінчення війни. Джерело: https://censor.net/ua/n3380579

Знайшов...
показати весь коментар
10.12.2022 20:10 Відповісти
Що занах, а де репарації та компенсації?
показати весь коментар
10.12.2022 20:22 Відповісти
На Оман підуть. Як і всі решта наших грошей
показати весь коментар
10.12.2022 20:26 Відповісти
гонорар мусить хоч так відпрацювати
показати весь коментар
11.12.2022 01:01 Відповісти
ЕС и США вместо лаптеногих уплатить должны.....они же сказали что ЗЕлькой согласны.....особенно стоящий пункт 7 Повернення справедливості...с рашистами...
показати весь коментар
10.12.2022 20:42 Відповісти
Та отож, нехай Невтікач розшифрує даний мутний пункт ...
показати весь коментар
10.12.2022 20:46 Відповісти
Он читатель а не писатель....и видосик-гундосик.Реально смотришь и пендаля дать хочется.Ему эти звания мировые приписывают как лоха убалтывают перед хлопком.Боинга Пороха на трехколёсный ржавый лесопед променять....сюр.(
показати весь коментар
10.12.2022 20:56 Відповісти
Дійсно все проходить,та не забувається.Твій Боїнг так написав і підписав-під дулом ***** звичайно-Мінські угоди,що вони стали безальтернативними і неможливими для виконаня.Який пункт виконувати першим і чи взагалі щось виконувати.Оце так злетів Боїнг.А тут ніхто не розуміє,що 10 умов припинення війни-це десять протоколів-з підписами сторін,гарантіями і строками виконання?
показати весь коментар
11.12.2022 14:25 Відповісти
все 10 пунктов могут быть выполнены когда ***** повесят на спаской башне вниз головой как муссолини . гундяева на башне рядом тоже за ногу . ********* на следующей башне за шею -- дама как никак
показати весь коментар
11.12.2022 09:25 Відповісти
а те що кацапи у нас музеї розікрали з тим як?
показати весь коментар
12.12.2022 01:19 Відповісти
Мирний план існує один ,, і альтернативи йому немає .. .
..
показати весь коментар
10.12.2022 20:11 Відповісти
На расии таких ****** , 90000000
показати весь коментар
10.12.2022 20:16 Відповісти
формула шута зеленського була така - заглянуть в глоза і єслі надо стать на колєні. можно даже нємножко граніцу пєрєдвінуть. а це формула ЗСУ. для початку
показати весь коментар
10.12.2022 20:21 Відповісти
Господи, коли цей оксюморон вже закінчиться - слова «президент» і клоун «зеленський» взаємовиключні!!!
Імбицили 73% від тих 40% що прийшли на вибори, ви вже наржалися чи ще ні? Просто цікаво, а жодна тварь не відповідає))) чи їх тут нема)))) уроди, ****
показати весь коментар
10.12.2022 20:23 Відповісти
)) Они пока в засаде.... готовятся переизбрать его.......и ведь переизберут....если 8000 Ойро пообещает....войну то он уже остановил....это ведь не Порох который был слаб в коленках.А
показати весь коментар
10.12.2022 20:50 Відповісти
А их ненавижу всеми фибрами души. Всех вместе и каждого в отдельности. Скоты... такую страну отдали на разграбление клоуну, а потом на уничтожение его дружбану *****. Одно радует - мпоубавилось их уже достаточно...
показати весь коментар
10.12.2022 21:03 Відповісти
а пані впевнені що вони були насправді, ті 73%, а не тільки у фейсбучку? Вони щезли на протязі пару місяців після виборів.
показати весь коментар
12.12.2022 01:21 Відповісти
показати весь коментар
10.12.2022 20:32 Відповісти
"главнає пірістать стрілять" - оцю "хвормулу"?
показати весь коментар
10.12.2022 22:06 Відповісти
Пані посол, наші люди виявилися патріотичнішими, ніж президент Зеленський про них думав, ніж він сам, коли проводив таємні договірняки з московією, ніж західні партнери вважали, якою буде відповідь українців на військову агресію.

Коли ваше видання на обкладинку поміщає Зеленського і дух України, то вони повинні розуміти, що народ України перемагає не завдяки, а всупереч Зеленському, а також не завдяки духу, тому що духу плювати на перемогу чи поразку, це споглядальна і відсторонена метапозиція. Ми перемагаємо завдяки крові, поту і героїзму, і західній зброї, а не духу та Зеленському. Хотілося б, щоб у своїх риторичних формулах Ви і ваші журналісти враховували це.

Спроба використати слово дух або порівняльні наративи "історія повторюється" начисто стирає масштаб і унікальність зусиль, жертв і героїзму народу України - це споглядальна метапозиція, а використання Зеленського як лідера і центру цього нашого мейнстриму вводить в оману, тому що він проводив корумповану політику замирення та роззброєння, забороняє нашим політикам і просто активним громадянам представляти і просити обіцяних колись гарантій безпеки за здачу найбільшого ядерного потенціалу, зруйнував та витіснив російське лобі, щоб самому все вирішувати, придушив український протест та демократію, щоб знову ж таки самому все вирішувати, ввів єдині новини, щоб тільки він був в кадрі, але не вірять цим новинам, більше вірять в конспірологічну куйню з інета, ніж цим новинам та ведучим, які ще нещодавно працювали на медведчука.

Зеленський під час війни до цих пір будує дороги, це традиційний президентський корупційний проект "бізнес президента"...

Як Ви можете заплющувати на все це та багато іншого очі? Гаразд, він нам бреше, а коли Вам брешуть в очі, то як Ви це терпите та ще й нагороджуєте?
Коли Ви пишете, що Вам дуже важлива підтримка Зеленського, що це означає? Виглядає як политика "сучий син, але він наш сукін син")
показати весь коментар
10.12.2022 22:14 Відповісти
Мир кроме уричтожения путлера невозможен для украинцев
показати весь коментар
10.12.2022 23:05 Відповісти
Это абсолютно пропутинский план. Даже не потому что в нём нет репараций . А потому что - и это вполне совпадает с менталом зели - УКраина в этих пунктах в пассивном залоге..кто-то должен вывести ..кто-то должен дать гарантии ..кто-то должен обезопасить... А что должна для этого ( или - в случае невыполнения этих пунктов) сделать Украина ? Обидеться и плакать в углу ? ПРо " в противном случае - вообще ни слова...
показати весь коментар
10.12.2022 23:38 Відповісти
А для чого по вашому "вибрали" *********** єврея? Він явно не сентиментальний і йому плювати на обидві сторони. Спершу "найвеличніший" рже і прикалується з тупого стада, а потім вони з нього ікону роблять. Зеля і *****, це дефакто одне ціле.
показати весь коментар
11.12.2022 10:49 Відповісти
Это абсолютно пропутинский план. Даже не потому что в нём нет репараций .
Я извиняюсь,а в седьмом пункте,именуемый "Справедливость" разве не упоминаются репарации?
Цитирую:

світ має визнати спеціальний трибунал щодо злочину агресії Росії проти України та створення міжнародного механізму для відшкодування всіх збитків, завданих цією війною. Відшкодування за рахунок російських активів, бо саме агресор повинен зробити все, щоб відновити порушену ним справедливість.

Уже є запропонована нами резолюція Генасамблеї ООН щодо міжнародного механізму компенсації за збитки, спричинені російською війною. Вона проголосована. Ми просимо її застосовувати.
показати весь коментар
11.12.2022 12:26 Відповісти
Вибачаюся...Прогледів....Але все дно певен, що не якийсь міжнарордній трибунал, а документ про капітуляцію має це визначати. Тоді це буде лице держави , що перемогла.
показати весь коментар
11.12.2022 18:28 Відповісти
Тобто, х**ло теж єврей з ваших висновків, якщо вони з зелей одней теж? ... чи при чому тут национальність ? І яник єврей ...і кучма..так ?
показати весь коментар
11.12.2022 12:20 Відповісти
Ви бачили десь президента єврея крім Ізраілю? Чи мені нагадати вам купу факапів зе та оп роками раніше? Що *****, що зеля, бавляться разом в одну гру - імітація називається.
показати весь коментар
11.12.2022 12:30 Відповісти
Я лише певен, що національність у поглядлах людей нідочого... ІМХО має значення лише гідна людина, чи ні. А якщо ви й справді хочете дізнатися де , крім Ізраїлю перші особи були єареями - будь ласка, дивіться https://cyclowiki.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8:%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8_%E2%80%94_%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8B_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2 https://cyclowiki.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F:%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8:%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8_%E2%80%94_%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8B_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2

але що це доказує ?
показати весь коментар
11.12.2022 18:24 Відповісти
Тупая блондистая шмата. формула зиленского *****. он що **** науковец по вынайденню формул тупой ты ***** кусок?
показати весь коментар
11.12.2022 12:25 Відповісти
вона така, за тим її й заслали в Україну - щоби ні в кого не було питань до США
показати весь коментар
11.12.2022 13:41 Відповісти
А яка там формула ? Він привласнив формулу Штайнмауера ?
показати весь коментар
11.12.2022 12:59 Відповісти
Не правильний це план миру. Має бути так:

1. Тотальний розгром всіх силовиків рф на території України.
2. Визволення та відновлення контролю над офіційно визначеними в ООН землями України.
3. Встановлення фізичного силового контролю Україною над частиною історичних земель України таких як Білгород, Ростов, Волгодонськ, Сочі. (з перетворенням їх у союзну Україні республіку)
4. Встановлення української зони впливу на всю територію рф.
5. Тотальна смерть всіх причасних до війни рашистів та їх пособників. (члени вс рф, чвк, єдра і так далі)
6. Деімперіалізація всіх росіян із фізичним знищенням імперців.
7. Назначення Україною нової влади на території рф. (Главарів в точності як рф робила в ОРДЛО, тобто все як ******* росіяни)
8. Безумовне підписання цією владою зобов'язань по виплаті репарацій, при чому суму українці назвуть лиш через певний час після підписання та обрахунку. (все як в другій світовій коли карали гітлерівців)
8.1. Якщо війна затягнеться, тобто рф не капітулює вже, то до репарації додається доповнення у вигляді контрибуції - права на офіційне та признане ООН повернення в склад України історичних земель Білгород, Ростов, Волгодонськ, Сочі.
показати весь коментар
11.12.2022 13:36 Відповісти
А далі вже в час миру силова асиміляція всіх росіян та їх оцивілізовування.

Контроль за добування ними ресурсів та їх передачі Україні в якості репарацій. (Щоб українці мали чим віддячити партнерам та відбудувати свою країну)
показати весь коментар
11.12.2022 13:46 Відповісти
асиміліція цих недолюдків? тільки кров свою псути.
показати весь коментар
12.12.2022 01:22 Відповісти
оцей натхненний фейс (дивись світлину) - це сьогодення символ США, статУя свободи курвамать
показати весь коментар
11.12.2022 13:39 Відповісти
США и страны G7 поддерживают Зеленского. (с) Это удар по яйцам, для местных экспертов.
показати весь коментар
11.12.2022 13:54 Відповісти
Если бы все было так просто, уже здесь были бы и патриоты, да и мы бы были в НАТО. А потому твой вывод неверен.
показати весь коментар
11.12.2022 14:04 Відповісти
та ж ти експерт "немєстний" - це ж бачать геть усі...
показати весь коментар
11.12.2022 14:08 Відповісти
В Україні ще повно народу, які не бачать різниці між "підтримують мирний план президента України Володимира Зеленського" і "підтримують Володимира Зеленського".

Не дякуйте!
показати весь коментар
11.12.2022 18:16 Відповісти
зрадоботы мерзенней за кацапов.
Хороший и полный план.
США поддерживают официально.
показати весь коментар
11.12.2022 21:58 Відповісти
Я зовсім не побачила в плані Єрмака : членство в Нато, репарації ,контрибуції , Це не план Перемоги Украіни !
показати весь коментар
12.12.2022 02:26 Відповісти
пєрістать стрилять?
показати весь коментар
12.12.2022 04:40 Відповісти