8522 відвідувача онлайн
85 569 152

Гордон – президентові ФК "Інгулець" Поворознюку: Жирна, відбита свиня, ти маєш відповідати за базар. Обґрунтуй те, що сказав про мене, або перепроси

гордон

Український журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон заявив, що український бізнесмен, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк поширює про нього неправдиву інформацію, яка повністю збігається з російською пропагандою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

Поворознюк 10 грудня дав інтерв'ю YouTube-каналу Politeka. Під час інтерв'ю він, зокрема, заявив, що Гордон – "агент ФСБ" і що журналіст має нібито квартиру в Москві, записану на тещу.

"Багато хто хоче зайняти нішу епатажної людини. Вона завжди, звісно, популярна. Не тільки в Росії. У нас в Україні теж є люди, які хочуть виділятися і виділяти, – сказав Гордон. – Мені вчора надіслали відео з Поворознюком. Це дуже кумедна фігура. Така жирна, відбита свиня... Хоча це, напевно, я погано сказав, бо ображаю свиней. Скажімо, жаба. Він належить до категорії людей, які думають зробити собі імідж на очорненні популярних людей".

Журналіст підкреслив, що обидва твердження, які про нього озвучив Поворознюк, – брехня.

"Це опудало повторило наративи російської пропаганди. Російська пропаганда не знає вже, що робити, як заткнути рота Гордону. Вони не розуміють. Вони знають одне: мої відео в Росії дивляться десятки мільйонів людей. Я для своєї країни роблю величезну справу, бо я кажу правду, розповідаю про те, що я знаю і бачу, і багато людей у Росії починають замислюватися – вони ж дістають однобоку інформацію. Я їм даю інформацію правдиву. Тому в Росії – я не лінуюся це повторювати – безпрецедентного комплексу заходів проти мене вжили, якого не було ні проти кого з громадян України за всі роки української незалежності", – сказав Гордон.

Журналіст нагадав, що в Росії проти нього відкрили кримінальну справу за кількома статтями, оголосили в розшук, заочно заарештували, занесли до реєстру екстремістів і терористів, а пізніше визнали "іноагентом". Паралельно, продовжив Гордон, російська влада шукала способи, як його зганьбити. Через російського пропагандиста Андрія Караулова вони поширили інформацію, нібито в Гордона в самому центрі Москви – "з вікнами на Кремль", в елітному комплексі Four Seasons – є квартира вартістю 1 млрд руб., записана на тещу. Караулов стверджував, що український журналіст нібито здає цю нерухомість за 1 млн руб. на місяць.

"Караулов п'ять сюжетів присвятив цьому. Він тряс якимсь папірцем, говорив: "Ось, дивіться, папірець-витяг. Бачите, ось у Гордона квартира на тещу..." Я кілька разів говорив: "Друзі, у мене немає не те що в Москві, у Росії взагалі ні нерухомості, ні бізнесу. Нічого! Нема й не було. Ні на кого з моїх родичів нічого не записано". Зрештою я кажу росіянам, керівництву Росії: "Якщо є щось, то заберіть!" Скажіть: "От, ми забрали!" То всі ж мовчать, – сказав Гордон. – І ця жирна, тупа, тупоголова жаба на прізвище Поворознюк повторює наративи російської пропаганди".

Журналіст звернувся до Поворознюка і закликав надати докази озвученої ним інформації, а якщо немає доказів – попросити вибачення.

"Тебе ж чотири рази притягували до кримінальної відповідальності і ти сидів. Тобто ти розумієш, що за законами місць, де ти був, ти маєш відповідати за базар. Ти маєш обґрунтовувати те, що говориш. Тому я закликаю тебе обґрунтувати те, що ти сказав, а якщо не зможеш обґрунтувати, перепроси. А якщо не зможеш попросити вибачення, якщо не буде сил попросити вибачення, я тобі присвячу час. Зіпсую тобі репутацію і зіпсую життя. Тому що так просто своїм брудним, тупим ротом вимовляти такі речі я тобі не дозволю", – сказав Гордон.

Топ коментарі
+87
Той випадок, коли байдуже хто переможе.
показати весь коментар
14.12.2022 20:58 Відповісти
+67
показати весь коментар
14.12.2022 21:00 Відповісти
+53
Обоє ніскільки - жирний гнида тільки державу обкрадав , за це і сидів (( лисий не крав відверто , а лохів розводив , на цьому і заробив статок під прикриттям журналіста , бо назвати його журналістом з його коментарями важко , то він "зуб давав що кацапія нєнападьот патаму шо у нас мімарандум , потім , продаючи пірамідки і гандона в шоколаді втирав про "бізнес на краві " , потім полюбив топити за зєльоную власть і травив байки про "пукін нє нападьот два " , тепер єврей одягнув українську вишиванку і став щирим українцем під кацапськими санкціями (( Два павуки в банці що змагаються за свій шматок пирога під сонцем ((
показати весь коментар
14.12.2022 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
показати весь коментар
14.12.2022 21:50 Відповісти
перший раз я підтримую Гар(н)дона, бо Поровознюк дійсно свиня і ще й нагла і смердюча! Так що діма, в даній ситуації тобі респект.
показати весь коментар
14.12.2022 21:50 Відповісти
Мерзость какая...
показати весь коментар
14.12.2022 21:50 Відповісти
Звичайний жабогадюкінг. )))
показати весь коментар
14.12.2022 21:51 Відповісти
Насправді, вони з одного ********** під назвою - "какая разница,"просто россия отодвигает границы" "готовтесь к шашлыкам" і т.д і т.інше!
Інтелігентна журналістська шлюха, проти кримінального недоумка, з словарним запасом на рівні дебіла!
Буде цікаво!
Потрібно запастись поп-корном!
Далі буде....
показати весь коментар
14.12.2022 23:03 Відповісти
все гниды лезут вместе с таким же зеленгским в PRщину
показати весь коментар
14.12.2022 23:09 Відповісти
Не знаю не одного,но жирный шагает в ногу с 'патриотами' ) в хаки футболке, только что из окопов?))
показати весь коментар
14.12.2022 23:32 Відповісти
Как в той поговорке-***** жаба гадюку!
показати весь коментар
14.12.2022 23:43 Відповісти
А шоб Ви побился🤔🧐😁
Ржунімагу, кажись, рєбята бой биков намєчаєцццца😁
Запасаємось гарбузовими зернятками (можна чіпсами, попкорном, солоними паличками та хоч крабовими) і займаємо місця сагласнакуплєннихбілєтав, хоча, скоріше, можемо на виході стати свідками півнячої драчки, як завжди,- разбєг на рубль, прижок на капєйку 😝😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
15.12.2022 17:21 Відповісти
Дві штопані онучі...одна тіпа з лоском друга тіпа "сам дурак"
показати весь коментар
15.12.2022 00:02 Відповісти
Коли гуляли в компанії, а потім всі розійшлися і ти залишився з типом якого бачиш перший раз…
------
Біба і Боба…
https://twitter.com/i/status/1602968640336322562
показати весь коментар
15.12.2022 00:04 Відповісти
в Україні свій жабогадюкінг.
показати весь коментар
15.12.2022 00:40 Відповісти
Почитав коменти і не втримався всунути свої кілька копійок. Як би ми не ставились до Гордона, але хай би в нього вийшло заткнути писок жирному дегенерату. На те неподобство дивитись гидко, особливо в парі з Мосійчучкою
показати весь коментар
15.12.2022 00:47 Відповісти


Клоунада у стилістиці Зе влади
показати весь коментар
15.12.2022 02:42 Відповісти
Иерусалимское казачество на шашлыках. Мяско наверное кошерное.
показати весь коментар
15.12.2022 06:47 Відповісти
Ага, Зе поручік галіцин і лисий єсаул з атаманом шустером.
показати весь коментар
15.12.2022 13:21 Відповісти
Чи хіба жидві шашлик можна?
показати весь коментар
15.12.2022 07:04 Відповісти
То кашерний шашлик )
показати весь коментар
15.12.2022 13:18 Відповісти
Значить, то навіть не жиди, а потвори людські.
показати весь коментар
15.12.2022 18:26 Відповісти
Якщо ви про хасидів, то вони зазвичай з пейсами.
показати весь коментар
29.01.2023 15:43 Відповісти
Слов'янське братство 🤔🧐😁😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
15.12.2022 17:23 Відповісти
Хоббіти з "Братства персня" - хай йдуть на Мордор.
показати весь коментар
15.12.2022 17:53 Відповісти
розсмерділось дві кучі лайна
показати весь коментар
15.12.2022 03:36 Відповісти
Навіщо взагалі про цих двох персонажів згадувати??? Хто вони такі, щоб їм приділяти стільки уваги? Обидва фріки, обидва мають підмочену репутацію, обидва неодноразово потрапляли у гучні скандали. Гондон взагалі позицію змінює як пози у камасутрі щомісяця. Як таких можна слухати - не розумію.
показати весь коментар
15.12.2022 04:45 Відповісти
Але ж в Україні Гордон досі найпопулярнішій як колись був Зеленський....
Суспільство явно ще дуже хворе....
показати весь коментар
15.12.2022 06:00 Відповісти
Ой, це точно...
показати весь коментар
15.12.2022 06:01 Відповісти
Як відомо, що скандали підвищують популярність. Напевно обидва на наступних виборах президента будуть в бюлетенях.
показати весь коментар
15.12.2022 07:05 Відповісти
Ви будеєтє смєяться, але їх обох виберуть, якщо не межами, то депутатами точно. Мутрий наріт чекає на таких хероїв у владі. Бо ці фріки є їх ввдображенням. На жаль.
показати весь коментар
15.12.2022 07:54 Відповісти
Дуже вже багато уваги уділяється недолікам Гордона. Весь час про якісь пірамідки.

Він розказував, що якщо всі заводи й фабрики приватизувати, то ми заживемо як на Заході?
Він один з тих хто влаштовував політичний гадючник в парламенті?
Він розпродавав за безцінок зброю? Він підписав з пуйлом катастрофічну ціну на газ?
Він вкрав мільярд?
Він вкрав в народу заводи й фабрики?
Оці люди, дуже шкодячи країні, ослабляли її, чим допомогли москальні рішитись напасти.

Гордон явно далеко не найбільше зло в країні.
показати весь коментар
15.12.2022 05:26 Відповісти
Дуже цікаве інтерв'ю

https://m.youtube.com/watch?v=yMH-ACwEbeo Иван Дзюба. "В гостях у Дмитрия Гордона". 1/3 (2013)
Мені цікаво, хтось із тутешніх коментаторів знає хто такий Іван Дзюба?
показати весь коментар
15.12.2022 06:04 Відповісти
Тут таке співпадіння. Чи поховали його по-людському?

Прощання з Іваном Михайловичем Дзюбою відбудеться 24 лютого 2022 року з 11:00 до 13:00 години у Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7). Поховання відбудеться на Байковому цвинтарі в Києві.
показати весь коментар
15.12.2022 10:43 Відповісти
А ти в загалі знаєш в якому році живеш?
показати весь коментар
15.12.2022 16:29 Відповісти
Гордон - троянський кінь Руссского міра в Україні. До речі, його риторика відносно Зеленського помінялася чи не синхронно з московською? А то я за ним давно вже уважно не слідкую. А те, що йому там намалювали санкції та карні справи - чого, щоб створити "легенду" не зробиш? Тим більше, публічній особі.
показати весь коментар
15.12.2022 09:33 Відповісти
Поровознюк патриот и защищает Украину. Однажды он в интервью Мосийчук рассказал как впервые убил россиянина. А вы которые тут поливаете его дерьмом способны на такое?

https://plus.telegraf.com.ua/sport-cat/2022-05-15/5705182-mne-eto-snilos-skandalnyy-prezident-ingultsa-povoroznyuk-priznalsya-kak-vpervye-ubil-rossiyanina
показати весь коментар
15.12.2022 05:41 Відповісти
Вернись в палату, там тебе зачекалися Наполеони.😅
показати весь коментар
15.12.2022 09:11 Відповісти
Які дві різні слуги урода, однако.
показати весь коментар
15.12.2022 07:10 Відповісти
Не вивчала ретельно біографію Паворознюка, але Гордон - точно ла@но.
показати весь коментар
15.12.2022 07:28 Відповісти
Дві сторони однієї медалі.
показати весь коментар
15.12.2022 07:57 Відповісти
😅 Жабогадюкінг. 😅 Гондона хоча й на дух не переношу, але жаба пОворознюкова, то повний треш. 🤪
показати весь коментар
15.12.2022 09:07 Відповісти
Мені здається, справжні чоловіки, та й жінки, сьогодні всю свою злість та енергію спрямовують проти єдиного нашого ворога. А все решта - це відволікання від нашої основної мети.
Це стосується як учасників цього діалогу, так і коментуючих
показати весь коментар
15.12.2022 10:44 Відповісти
Настав той момент, коли з Гордоном тяжко не погодитись. Поворознюк ще той козел, про це говорять й люди, які з ним роками працювали, ну й по ньому видно. Дуже сумно, що в Україні певними авторитетами та популярними людьми стають такі бидлуваті покидьки, як Поворознюк.
показати весь коментар
15.12.2022 10:55 Відповісти
І запроданці як гондон
показати весь коментар
25.12.2022 22:33 Відповісти
Гордон також доклав зусиль, щоб в Україну прийшов русскій мір!
Бо воно ні єдиного слова державною мовою, ніде і ніколи!
А як воно гавкало проти вулиці Степана Бандери в Києві!?
Він гавнюк, журнашлюха і нічого в нього немає проураїнського, типовий жи....!
показати весь коментар
15.12.2022 11:30 Відповісти
На рахунок його відношення до Бандери, то ви кажете правильно. Й до Кобзона він добре відносився, а коли Кобзон став бути агресивним до України, то не пам'ятаю щоб він його осудив. Тільки став мовчати.

Але не можна про щось казати, що раз Гордон щось хвалить, то це тільки зло. Це вкрай спрощено і вкрай шкідливо.

Гордон правильно критикував Фаріон. До речі до неї приблизно так же відносяться і самі її земляки львів'яни, які на мажоритарних виборах поставили її на 3 чи 4 місце. На мій погляд, бувша активна комуністка, потім гіперактивна "націоналістка" Фаріон зробила більше Гордона щоб прийшов "русскій мір".
В нас багато натуральни гнид російських вошей, які шкодять країні. І Гордон і Фаріон і практично всі політики, бо вони корінням виходять з комуняцької номенклатури ссср.
показати весь коментар
15.12.2022 14:03 Відповісти
Ще добавлю, що Гордон багато ляпає для скандалів. А як відомо, що скандали, як не як, а дають популярність. Це не тільки в нашого "мудрого наріду". Це навіть в цивілізованому Заході. А журналісти, як і артисти, хочуть популяності.
показати весь коментар
15.12.2022 14:12 Відповісти
А во лбу звезда горит....
показати весь коментар
15.12.2022 17:18 Відповісти
Дійсно, мордатий щось на себе різко потягнув штурвал. Не по масті. З якого це дива? Щось воно не теє ...
показати весь коментар
15.12.2022 17:41 Відповісти
Дивлячись на кількість лайків паравознюку - розумієш, скільки існує справжнього бидла навколо...
З іншого боку, ворог мого ворога...😉
Я б в цьому танці розмноження за місце під сонцем, таки поставив на перемогу хитрості над бидлячистю. Принаймні це б виглядало більш естетичніше.
показати весь коментар
16.12.2022 08:34 Відповісти
Дві суки продажні
показати весь коментар
25.12.2022 22:31 Відповісти
- Доктор, ми лохи?
- Ми лохи, да!
Ці гниди привели до влади всіляку погань. А тепер відволікають увагу суспільства своїми розбірками. Через таку мразоту *уйло подумав, що зможе швидко справитись з Україною.
показати весь коментар
29.01.2023 17:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2