8195 відвідувачів онлайн
6 820 41

У Конгресі США пропонують виключити Росію з Радбезу ООН

небензя

До Конгресу США внесли проєкт резолюції, яким пропонують вигнати Росію з Ради безпеки ООН у зв’язку з тим, що вона порушує засадничі принципи організації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це повідомив співавтор резолюції, республіканець Стів Коен.

"Росія неодноразово, свідомо й зухвало порушувала Хартію ООН. Тож сьогодні Джо Вілсон і я внесли двопартійну резолюцію із закликом усунути Росію з Ради безпеки ООН", - зазначив він.

Конгресмени пропонують визнати, що Росія своєю поведінкою порушує засадничі принципи ООН, наводячи як аргументи наміри Кремля знищити Україну як державу, злочини російських військових у Бучі, протиправну анексію окупованих територій України, ядерні погрози, створення загроз для продовольчої безпеки і при цьому спроби Москви виставити винуватцем гуманітарних проблем через війну саму Україну.

Резолюція закликає президента Джо Байдена віддати розпорядження Держдепу та іншим федеральним відомствам обговорити із союзниками можливості "обмежити, призупинити чи скасувати права і привілеї, які Росія має у Раді безпеки ООН".

Топ коментарі
+40
Це потрібно було зробити вже давно-бо цим мерзенним покидькам нємає бути місця ніде у цивілізованому світі...
показати весь коментар
15.12.2022 09:30 Відповісти
+26
дуже дивно, адже росії в ООН взагалі не повинно бути, росія ніколи не ставала членом цієї організації на законних підставах, а тільки шляхом якихось маніпуляцій, вона не ратифікувала статут ООН, її там немає..., просто треба нарешті відновити статус кво після розвалу срср...
показати весь коментар
15.12.2022 09:37 Відповісти
+24
Давно вже пора . Нарешті ! Саме так ,вигнати і як найшвидше !
показати весь коментар
15.12.2022 09:34 Відповісти

Завантаження...