4902 відвідувача онлайн

Під час масштабної тривоги росіяни обстріляли прикордоння Сумщини артилерією, - ОВА

сумщина

Під час масштабної повітряної тривоги 16 грудня російські війська обстріляли Сумську область з артилерії. У регіоні зафіксували 40 "прильотів".

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Сумської ОВА  Дмитро Живицький, інформує Цензор.НЕТ.

"Під час повітряної тривоги та ракетних ударів по всій Україні росіяни накрили вогнем прикордоння Сумської області: били з артилерії та мінометів", - йдеться в повідомленні

За словами Живицького, загалом зафіксовано близько 40 прильотів у Білопільській, Миколаївській (сільській), Середино-Будській, Хотинській громадах.

Коментувати
Сортувати:
А їхне прикордоння блетгорода чи курська коли ми обстріляемо?чи бити можно тільки по нам?
показати весь коментар
16.12.2022 15:40 Відповісти
А хто вам сказав, що не обстрілюємо? Чи то кацапи по приколу звідти евакюються?
показати весь коментар
16.12.2022 15:43 Відповісти
Звідки вони євакуюються?хто вам таке сказав?а бачив там в сарай якийсь влучили,все!А в Блетгороді є світло,чому не вдарити по єнергонасіях,чи ще почомусь!
показати весь коментар
16.12.2022 15:46 Відповісти
Ну вас у Гуглі ж не забанили? Такі новини вже тривалий час проходять, але на кацапських сайтах. ВПН є? Подивіться.
показати весь коментар
16.12.2022 15:55 Відповісти
А хто сказав? Сумська область. Приїздіть. Самі побачите.
показати весь коментар
16.12.2022 15:57 Відповісти
Я вас зрозумів!добре
показати весь коментар
16.12.2022 16:11 Відповісти
Кацапи , ви кончені піда@аси і мразі ,
всіх вас знищимо і згодуємо диким кабанам 😡
показати весь коментар
16.12.2022 15:40 Відповісти
Шановна редакціє, просимо Вас звернути увагу!
Олег Бахматюк у бігах, але його "корупційні щупальця" продовжують грабувати

Поки український бізнесмен все ще переховується від НАБУ за кордоном, його спільники продовжують вести незаконну діяльність в Україні.
За допомогою підставних компаній, Бахматюк перешкоджає реалізації залогового майна - зриває торги на платформі державного підприємства "СЕТАМ".

Маючи зв'язки у прокуратурі, Національній поліції та судах, учасники ОЗУ добиваються зриву торгів, подаючи "фіктивні" ухвали щодо необхідності зупинення даних торгів через вигадані порушення. Крім того, існують підтвердження погроз спільників мільярдера приватним та державним інвесторам щодо виплати грошових коштів.

Деталі злочинної схеми Бахматюка:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid023NEXKyD7k1SpTCzXfJsyMX6ZN1LfgjfHewFixBbfPnRvXLMrqumibt3GxBu573dpl&id=100039385393651&sfnsn=mo

Просимо представників Центру протидії корупції, правоохоронних органів, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ, програм журналістських розслідувань, Офісу Генерального прокурора та Президента зупинити злочинні дії даного угруповання в Україні.
показати весь коментар
16.12.2022 15:42 Відповісти