7369 відвідувачів онлайн
5 152 30

Міжнародний трибунал має бути не тільки для керівництва Кремля, - Зеленський

зеленський

Міжнародний трибунал має бути не тільки для керівництва Кремля.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю французьким телеканалам TF1 та LCI, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Нам потрібно запровадити міжнародний трибунал, і дуже хотілося б, щоб більшість країн світу підтримали цю резолюцію. Ви кажете про керівництво кремля. А тут не тільки про керівництво Кремля. Керівництво, оточення, хто стратег, хто ці думки нав’язував суспільству, хто впроваджував цю ідеологію, хто був пропагандистом. Міжнародний кримінальний суд не може засудити інфраструктуру, пропаганду, геббельсівщину російського формату", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+32
Це він натякає на себе, Дєрьмака, Татарова, Портнова і далі по списку? Невже совість прокинулась?
показати весь коментар
18.12.2022 14:03 Відповісти
+29
Ти теж готуйся до трибуналу. Кров десятків тисяч загиблих на твоїх руках.
показати весь коментар
18.12.2022 14:08 Відповісти
+19
"главное перестать стрелять","мир в его глазах","майские шашлычки",...
показати весь коментар
18.12.2022 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все вірно, робити так на совість, щоб рашизм був в підручниках під мікроскопом, щоб наші правнуки не страждали від цього більше.
показати весь коментар
18.12.2022 14:03 Відповісти
Це він натякає на себе, Дєрьмака, Татарова, Портнова і далі по списку? Невже совість прокинулась?
показати весь коментар
18.12.2022 14:03 Відповісти
Точніше так:

Міжнародний суд має покарати усіх цапів, а український суд - всіх пліснявих та шоколадних.

В Україні то без військових при владі нереально.
показати весь коментар
18.12.2022 15:09 Відповісти
пороха четыре года нет, а ты до сих пор воняешь милым зеленгским )
показати весь коментар
18.12.2022 18:20 Відповісти
Так,почнемо з кучми і далі по списку...
показати весь коментар
18.12.2022 14:07 Відповісти
"главное перестать стрелять","мир в его глазах","майские шашлычки",...
показати весь коментар
18.12.2022 14:07 Відповісти
Млять... Как же кринжово это от него звучит, хотя и говорит в данном случае вроде бы правильные слова... Еще бы генератор случайных слов у него кто то вовремя выключал, вообще бы цены ему не было...
показати весь коментар
18.12.2022 14:07 Відповісти
Ти теж готуйся до трибуналу. Кров десятків тисяч загиблих на твоїх руках.
показати весь коментар
18.12.2022 14:08 Відповісти
Дійсно, всі хто не на користь українського народу робить має відповісти перед судом
показати весь коментар
18.12.2022 14:08 Відповісти
А кто его, привлечёт к ответственности?вы?сметуны!? шмаркля уже сколько лет жизнь людям поганит!а вы все сметает!овцы!
показати весь коментар
18.12.2022 14:54 Відповісти
А д'єрмака туди теж притягнуть?
показати весь коментар
18.12.2022 14:10 Відповісти
Особисто я одразу подумав про Меркель.
показати весь коментар
18.12.2022 14:13 Відповісти
як думаєте що на трибуналі може розповісти путін про видатного лідера **********?

тому прямо зараз зєля підтверджує думку симонян що битися треба до кінця бо "сядуть всі до останнього прибиральника"
показати весь коментар
18.12.2022 14:14 Відповісти
Про московських вошей - зрозуміло, а чому не згадує про українських гнид? Сцикотно визнавати, що данілови, єрмаки, тіщенки, тимошенки, татарови, баканови, арахамії та інші гниди цього найвеличнішого з собою потягнуть?
Най найвеличніше боневтекло не хвилюється: за його підписом стільки документів (не дєрьмак же їх підписував!), що і в Україні вистачить на пожиттєве, без усіляких трибуналів.
показати весь коментар
18.12.2022 14:16 Відповісти
Мабуть, це про тарана та хомчака, що виконували злочинні чиїсь замовлення, простоперестатьстрелять, відвели (розвели) війська з укрепрайону, зірвали ДОЗ, затягування формування, а то і зрив ТРО в областях, та ще купу «дивних хателок когось» під час агресії ***** в Україні ‼️💯🤬😡😠❤️🇺🇦⚔️
показати весь коментар
18.12.2022 14:22 Відповісти
а ще і над зеленими мародерами, які за дорогами забули готуватися до війни! а найогидніший мріяв заглянути до ***** у дупу. Так що - преZедент командуй - народ підтримає!
показати весь коментар
18.12.2022 14:33 Відповісти
Будет тебе трибунал, не волнуйся.
показати весь коментар
18.12.2022 14:57 Відповісти
Як зрозуміти останнє речення "Міжнародний кримінальний суд не може засудити інфраструктуру, пропаганду, геббельсівщину російського формату"(с) - це так Zе буде виводити з-під суду злочинців; чи це помилка редакторів?
показати весь коментар
18.12.2022 14:57 Відповісти
Я теж не можу зрозуміти, що говорить ЗЕ, коли відходить від завченого чи написаного тексту і починає "імпровізувати", але тут, здається зрозумів: МКС розслідує конкретні злочини і притягує до відповідальності виконавців цих злочинів. На притягнення до відповідальності організаторів, пропагандонів, ідейних надихачів в нього немає повноважень.
Сподіваюсь, я правильно зрозумів.
показати весь коментар
18.12.2022 15:09 Відповісти
можливо.
Хоча потрібно було би пояснити.
Але тоді паралельно потрібен буде трибунал на зразок Нюрбергського.
показати весь коментар
18.12.2022 16:01 Відповісти
А также руководство стран которые помогают .... СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
18.12.2022 15:22 Відповісти
опять загашенный петляет