3673 відвідувача онлайн
20 832 20

"Окупанти дуже переживають", - Ташева про зміну риторики росіян щодо Криму

крим

Російські окупанти змінили свою риторику щодо окупованого Криму. Ворог побоюється дій українських військових.

Про це розповіла постійна представниця президента в АР Крим Таміла Ташева в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Настрої в Криму наразі різні. Але, наприклад, зараз деякі пропагандисти кажуть, що "в Криму нічого не відбувається, і можете не переживати". Втім, поза тим, на території півострова ведуться фактично окопні роботи. Вони риють їх вздовж берегу моря. Тож ми розуміємо, що вони дуже переживають...", - розповіла вона.

На питання журналіста, чи чекають окупанти в Криму висадки українського десанту, Ташева відповіла: "ми розуміємо, що так".

"Те, що ми спостерігаємо, вони дуже переживають через це все і "готують бомбосховища"... Якщо раніше окупанти казали, що "Криму нічого не загрожує", і "Крим з Росією назавжди", такі наративи звучали. То зараз вже кажуть - "Ми Крим захистимо", - звернула увагу Ташева.

Топ коментарі
+21
Вапщє нє хатітє уєзжать із Кримнаш?
показати весь коментар
18.12.2022 21:24 Відповісти
+14
Всьо так падамашнему
показати весь коментар
18.12.2022 21:37 Відповісти
+10
Звільнення Херсонщини показало, що "Роісся тут навсіґда" ще ніколи не було таким коротким...
показати весь коментар
18.12.2022 21:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вапщє нє хатітє уєзжать із Кримнаш?
показати весь коментар
18.12.2022 21:24 Відповісти
Всьо так падамашнему
показати весь коментар
18.12.2022 21:37 Відповісти
100 000 «хароших» кацапів до дня Святого МИКОЛАЯ

Крим УКРАІНЕ до Різдва
показати весь коментар
18.12.2022 21:31 Відповісти
День Святого Миколая вже минув, 6 грудня.
показати весь коментар
18.12.2022 21:34 Відповісти
Забувайте вже ваш "новий" більшовицький стиль. З цього року Миколай знов 6 грудня! Як по всьому світу! Крім кацапії.
показати весь коментар
19.12.2022 04:27 Відповісти
https://t.me/generalsvr Генерал СВР

Forwarded from https://t.me/generalsvr2/382 GeneralSVR(reserv)

Суббота 17.12.2022г, в утреннем отчете президенту России Владимиру Путину безвозвратные военно-оперативные потери живой силы личного состава ВС РФ- 99435 человек. Данные на 6:00 по московскому времени сегодня.
Эта цифра без учёта данных о потерях российских ЧВК, принимающих участие в боевых действиях на территории Украины, на пятницу 16 декабря это 31822 погибших. Очередные итоговые данные о потерях бойцов ЧВК должны поступить в пятницу 23 декабря. И в дальнейшем будут обновляться раз в неделю.
Потери Росгвардии с начала военных действий 5856 убитыми и пропавшими безвести.

Итого 137000 штук мардвы, 9 афганов.
показати весь коментар
18.12.2022 23:21 Відповісти
косплеять дідов, але поки що фігово, бо діди втрачали мʼясо мільйонами
показати весь коментар
19.12.2022 01:33 Відповісти
Переживають...... Ця дія виключно для людських особин. А в них є древнегрецьке поганяло - андрофаги ( пожирачі тіл). Аедрофаги можуть тільки від страху обмочити портки.
показати весь коментар
18.12.2022 21:33 Відповісти
Не потрібно "переживати", потрібно ссятись!!!
показати весь коментар
18.12.2022 21:33 Відповісти
...і ...з подлівой
показати весь коментар
18.12.2022 21:53 Відповісти
Сєня--пра зайцев,нє актаульно...Остров нєвєзєнія
показати весь коментар
18.12.2022 21:38 Відповісти
Звільнення Херсонщини показало, що "Роісся тут навсіґда" ще ніколи не було таким коротким...
показати весь коментар
18.12.2022 21:48 Відповісти
Мардварум навсигда у приделах мехесрань мудянскава палота, еси чайники разрешат.
показати весь коментар
18.12.2022 23:22 Відповісти
At this point, ruzzians should shit themselves only hearing the word "hohol".
показати весь коментар
18.12.2022 22:05 Відповісти
русня, а шо з єпалом ?
показати весь коментар
18.12.2022 22:18 Відповісти
Россиянам, которые понабежали в Крым после событий марта 2014, было бы полезно вместе поездки в родные ***** очнутся в лагере фильтрации. Где было бы выяснено, продали или купили ли они недвижимость прогнанных или убитых украинцев и крымских татаров, лояльных Ураине. Если ответ позитивный - заставить вернуть награбленное и если состояние недвижимости за годы окупации осознанно ухудшилось, заплатить выдержки связанные с ремонтом, чтобы привести недвижимость обратно в предыдущее состояние.
показати весь коментар
18.12.2022 23:19 Відповісти
Апосся утилизованы на аргана.
показати весь коментар
18.12.2022 23:23 Відповісти
Кацапи знову масово втікають з Криму.
https://daily.dialog.ua/264448_1671260051
показати весь коментар
19.12.2022 00:23 Відповісти
"Переживают, что съели Кука каку!" (с)
показати весь коментар
19.12.2022 08:36 Відповісти