Після атаки дронів на Київщину три райони залишилися без світла, - ОВА

Внаслідок сьогоднішньої атаки російських дронів на Київщині без світла залишилися три райони.
Про це в ефірі телемарафону заявив голова ОВА Олексій Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.
"Наслідки досить серйозні, у нас є потерпілі, три людини. У нас є пошкоджені приватні будинки, об'єкти критичної інфраструктури. Можу констатувати, що дуже добре відпрацювала наша ППО... Майже все, що летіло, було відбито, але не на 100%", - сказав він.
За словами Кулеби, після сьогоднішніх ударів три райони поки що знеструмлені.
"Наслідки атаки суттєві для Київської області. Обухівський, Вишгородський, Бучанський райони зараз відключені від електропостачання. Заживлена виключно критична інфраструктура", - додав очільник обладміністрації.
Також, зазначив Кулеба, є проблеми із зв'язком.